PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روکش صندلی از کجا بخرم؟

Jang Bogo
24-03-2012, 21:03
سلام. دوستان بازار اصلی روکش صندلی کجاست؟ من تهران هستم.

Переклад не
31-03-2012, 21:30
صندلی های خوده ماشین برای راحتی بدنشما طراحی شدن.با کشیدن روکش این راحتی رو فدای نو موندن نکنید

Jang Bogo
25-04-2012, 15:09
صندلی های خوده ماشین برای راحتی بدنشما طراحی شدن.با کشیدن روکش این راحتی رو فدای نو موندن نکنید
من که روکش کشیدم تموم شد.
ولی به نظر شما صندلی های پراید و ماشینهای امثال اون طراحی شدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Переклад не
25-04-2012, 15:19

شما در اولین فرصت روکشهارو باز کنید تا از صندلی های خوده ماشین استفاده کنید.اینطوری عرق نمیکنید و اقلا کم عرق میکنید همچنین روکش طوریه که گودی های مختصر صندلی رو پرمیکنه و دیگه بدن شما درست رو صندلی جا نمیگیره و احساس بدتری نسبت به حالت بدون روکش پیدا میکنید

Life24
25-04-2012, 18:33

واقعا حرف جالبی زدی
من خودم پراید سوارم. ماشینی که توش امنیت نداری چطوری میخواهی احساس راحتی کنی؟

m4jhooL
25-04-2012, 18:36
روکش ننداز راحتیت کم میشه؟؟؟؟ چه خزئولاتی:16:
آخه ماشینی که کلا راحتی و امنیت نداره این حرفاش چیه

Переклад не
26-04-2012, 10:45
دوستان من فعلا ماشین زیر 60 تمنی سوار نشدم ولی چنبارم شده که ماشینای زیر این قیمت مثلا 24 ب بالاهارو خرید و فروش کردم .البته اون بالای 60 تمنیا رم نگه نمیدارم و بیشتر تو خرید و فروشم نه روندن و گشت زنی و مسافرت (چون قیمت واقعی رو نداره و کار فقط تو خرید و فروششه)
وگرنه هر چی روکش انداختن و اسپورت کردنه(نه از اون اسپورتهای هامان و امثالشون) از این پراید و 405 206 سوارا دراومده
از کسی که تاحالا تو صندلی ماشین ننشسته و یا فقط رو مشمبا کشیده شدش نشسته باید هم این انتظار رو داشت که ندونه این فرق رو و اسمشو بذارن خزئولات !
ببخشیدا ولی اون پراید سواره میتونست بنزم سوار بشه اما خب هر کسی نون مخ و عرضه ی خودشو میخوره و کسی مجبورش نمیکنه که پرایدبخره و از کیفیتش گله کنه .اگه میتونه خب اعتصاب کنه یا تحسن و حریم و این چیزا
درضمن کاملا معلومه که وقتی روکشهارو باز کنی راحت تر از حالت روکش دار هستی .نه اینکه روکشارو باز کنی صندلیهای پورشه رو میبینی.یه وقت روکشارو باز نکنیا صندلیا کثیف میشن ای وای مامانم اینا
واقعا جای تاسف داره.پول میدن روکش میخرن تا صندلیا کثیف نشه.واقعا که

hormozan m
26-04-2012, 15:01
دوستان من فعلا ماشین زیر 60 تمنی سوار نشدم ولی چنبارم شده که ماشینای زیر این قیمت مثلا 24 ب بالاهارو خرید و فروش کردم .البته اون بالای 60 تمنیا رم نگه نمیدارم و بیشتر تو خرید و فروشم نه روندن و گشت زنی و مسافرت (چون قیمت واقعی رو نداره و کار فقط تو خرید و فروششه)
وگرنه هر چی روکش انداختن و اسپورت کردنه(نه از اون اسپورتهای هامان و امثالشون) از این پراید و 405 206 سوارا دراومده
از کسی که تاحالا تو صندلی ماشین ننشسته و یا فقط رو مشمبا کشیده شدش نشسته باید هم این انتظار رو داشت که ندونه این فرق رو و اسمشو بذارن خزئولات !
ببخشیدا ولی اون پراید سواره میتونست بنزم سوار بشه اما خب هر کسی نون مخ و عرضه ی خودشو میخوره و کسی مجبورش نمیکنه که پرایدبخره و از کیفیتش گله کنه .اگه میتونه خب اعتصاب کنه یا تحسن و حریم و این چیزا
درضمن کاملا معلومه که وقتی روکشهارو باز کنی راحت تر از حالت روکش دار هستی .نه اینکه روکشارو باز کنی صندلیهای پورشه رو میبینی.یه وقت روکشارو باز نکنیا صندلیا کثیف میشن ای وای مامانم اینا
واقعا جای تاسف داره.پول میدن روکش میخرن تا صندلیا کثیف نشه.واقعا که

عزیز جای تاسف داره که شما اینجور فخر میفروشی !!!:41:

همین پراید سوار ها که شما مسخره میکنی 70 80 % مردم ایران هستن !!! ( کار به روکش کشیدن و ... ندارم )

در ضمن ماشین بالای 60 میلیون سوار شدن عرضه نمیخواد ! ( حرف شما یعنی این که اکثر مردم ایران بی عرضن ! )

( استاد دانشگاه که 60 سالش هست پراید سوار میشه ولی اون بساز بفروش که دیپلم هم نداره ... پس ... )

در ضمن به ندرت کسی رو میتونید پیدا کنید که ماشین های گرون قیمت سوار شن و این پول رو از راه کاملا درستی به دست اورده باشن ! ( به کسی بر نخوره ولی تو ایران همین طوره )

در ضمن بت اعتصاب و تحریم هم چیزی درست نمیشه و اینکار ها نیاز به تشکیلات و سازمان دهی و ... داره که تو ایران ... .

امید وارم از حرف هام ناراحت نشده باشید ! :46:

fouad-pes
30-04-2012, 22:22
ببخشید شاید به بحث ربطی نداشته باشه ولی سوالی دارم اینه که آیا صندلی باکیفیت و شیک ماشین های روز اروپا برای ماشین های ایرانی (206 یا پرشیا) هم پیدا میشه؟ قیمت و مراکز فروشش کجا هست؟

mohamad skystar
30-04-2012, 23:31
ببخشید شاید به بحث ربطی نداشته باشه ولی سوالی دارم اینه که آیا صندلی باکیفیت و شیک ماشین های روز اروپا برای ماشین های ایرانی (206 یا پرشیا) هم پیدا میشه؟ قیمت و مراکز فروشش کجا هست؟

بهترین جا برای کار شما شهر تهران هست
که بیشترین تنوع تیونینگ در خودرو رو داره.
باید مراجعه کنید و بپرسید.
آدرس یا شماره تلفن دادن در انجمن خلاف قوانین هست

javidmehr
10-09-2012, 20:30
واقعا حرف جالبی زدی
من خودم پراید سوارم. ماشینی که توش امنیت نداری چطوری میخواهی احساس راحتی کنی؟

عزیزم مطمئن باش صندلی های پراید هم برای خودشون طراحی خاصی دارن منتها با اون هیکل فسقلی و تلاش برای ارزون سازی این ماشین توسط شرکت فورد انتظار زیادی از رعایت همه جوانب ازش نداشته باشید.

rami_hemi
10-09-2012, 21:26
دوستان بحث خوبی هست ولی خب به درگیری نکشونید
پراید اصولا یک اتومبیل شهری هست نه یه گرند تورر پس صندلی های اون برای مسیرهای کوتاه و زمان کوتاهی طراحی شدن
در مورد روکش ننداختن با دوستان موافقم ولی وقتی فردی مثل من و خانواده من مطرح میشه مجبورم وگرنه روکش صندلی ماشین 1 سال هم به زور دوام میاره وگرنه بسیار علاقه دارم کلا روکش اصلی صندلی ها رو با چرم و آلکانترا عوض کنم (پزو و اینها عجبا )
صندلی ها همیشه در معرض روغن و گریس و گازوئیل هستند ،سیگار و و سیگاری های بچه ها ی کوچیک که با کفش تمیز یا کثیف فرقی نمیکنه من یک بار هم نتونستم روی صندلی کودک ببندمشون همیشه در حال دویدن روی صندلی ها هستن
پس مجبورم حداقل برای تمیز موندن لباسهای خودم از روکس اتفاده کنم البته دنیال نازکترین و هماهنگترین روکش باشید .