PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طریقه حذف پسورد در فایل های RAR توسط WinRAR

mer5ad
23-03-2012, 15:16
سلام دوستان ، خسته نباشید!
چطوری میشه پسورد فایل های RAR رو با WinRAR حذف کرد ؟؟؟
مثلا توی فایل های ZIP براحتی میشه با ویندوز این کارو کرد و پسورد رو remove کرد ، اما نمیدونم چطوری میشه با winrar این کارو کرد . . .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کمک کنید ممنون میشم . . .
در ضمن ، مشکل اصلی من توی این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هستش!

mer5ad
24-03-2012, 02:49
از دوستان کسی نیست کمک کنه؟؟؟

Dark Shine
24-03-2012, 09:16
والـا نـرم افـزار نمیدونـم تست کـردی یـا نـه ولــی بـا RAR password Unlocker ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گویــا میشـه ایـن کـارو بکنـی .

mer5ad
24-03-2012, 14:16
والـا نـرم افـزار نمیدونـم تست کـردی یـا نـه ولــی بـا RAR password Unlocker ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] er.com%2Fdownloads%2Frar_password_unlocker_trial.e xe) گویــا میشـه ایـن کـارو بکنـی .

من پسورد رو دارم ، فقط میخوام پسورد رو از روی فایل حذف کنم ، همین!
این نرم افزار میتونه؟؟؟

mer5ad
26-03-2012, 17:29
یعنی واقعا نمیشه با WINRAR پسوردی که میدونی رو از روی یک فایل برداری ؟؟؟؟ :18:

hamed29
29-03-2012, 20:25
فکر نکنم بشه رمز رو از یه آرشیو ‏rar‏ حذف کرد.تو ‏help‏ ‏winrar‏ هم چیزی پیدا نکردم.دوست عزیز چرا خودتون رو به زحمت میندازین؟
فایل ‏rar‏ رو با وارد کردن پسورد ‏extract‏ کنید.بعد همون فایلها رو با ‏Winrar‏ بدون اینکه روش پسورد بذارید فشرده کنید!

Ghaioom
29-03-2012, 21:15
سلام
مثل اینکه نرم افزار Winrar Password Remover هم هست. تست نکردیم. شما تست بکنید.

حالا تو گوگل هم بگردید ببینید چی پیدا میشه.

موفق باشید.

Arash4484
29-03-2012, 22:07
این مشکل رو من هم داشتم و در تاپیک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] درخواست نرم افزار برای تغییر پسورد فایلهای RARوزیپ (رمز را میدانیم) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح کردم و خیلی عجیبه آپشنی برای حذف پسورد در برنامه‏های مدیر فرمت‏های فشرده گویا نیست!
فرض کنید یک فایل چندین گیگی رو خودتون فشرده+رمزدار کردید و حالا میخواهید اون پسورد رو وارد کرده و رمز رو حذفش کنید...گزینه‏ای براش نیست...ولی برای قفل شکستن همون فایل بدون دادن رمز چندین برنامه وجود داره!

mer5ad
31-03-2012, 17:20
یعنی از این خنده دار نمیشه !!!!
دلیلش چیه آخه ؟؟؟
خودشون این کارو کردن که نشه حذف کرد یا فرمت RAR نمیتونه حذف رمز رو پشتیبانی کنه؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشکل اصلی من سر ارورCRC failed in the encrypted file(wrong password هستش!
من یه بازی دانلود کردم که 17 تا پارت بود! با پسورد . . .اما موقع اکسترکت روی پارت سوم ارور CRC failed in the encrypted file(wrong password میداد !!!!
توی این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سوال کردم اما به جواب نرسیدم!
با یه نرم افزاری تونستم پسورد پارت سوم رو در بیارم !!!! پسورد پارت سوم با بقیه فرق میکنه !!!! برای همین میخوام پسورد تمام پارت ها رو حذف کنم تا بتونم بدون نیاز به دادن پسورد فایل ها رو استخراج کنم!
همین . . .
حالا نمیدونم چه کنم . . .
خیلی عجیبه . . .
با اون نرم افزاری هم که معرفی کردین من نتونستم گزینه ای پیدا کنم که بشه پسورد رو حذف کرد . . .

hamed29
31-03-2012, 22:46
با یه نرم افزاری تونستم پسورد پارت سوم رو در بیارم !!!! پسورد پارت سوم با بقیه فرق میکنه !!!! برای همین میخوام پسورد تمام پارت ها رو حذف کنم تا بتونم بدون نیاز به دادن پسورد فایل ها رو استخراج کنم!
همین . . .

با سلام. میدونید که برای استخراج فایلی که از چند پارت تشکیل شده( که البته جداگانه فشرده شده اند) باید تمام پارتها رو در اختیار داشته باشید و اگه یه قسمت کم باشه winrar از شما میخواد که اون رو اضافه کنید.
دوست عزیز اگه هدفتون اینه که فایلها رو استخراج کنید،فکر کنم این راه جواب بده:
پارت های اول و دوم رو با Winrar اکسترکت کنید.ازتون رمز میخواد که پسورد همون 2 قسمت رو وارد میکنید.برای ادامه ی کار winrar از شما ادامه ی آرشیو رو میخواد.اینجا باید فایل سوم رو browse کرده و برای استخراج فایل ها پسوردش رو که با بقیه فرق داره وارد کنید.
بعد دوباره Winrar بقیه ولوم ها رو از شما میخواد که همون کار دفعه قبل رو میکنید. البته مابقی پارت ها رو یکجا select کرده و موقع وارد کردن پسورد هم که رمز بقیه رو میدونید(همون رمز اولی و دومی)
امیدوارم که اشتباه نکرده باشم و اینکار جواب بده

sdfssdfs
03-04-2012, 08:20
دوست عزیز ببین نرم افزار های قفل شکن میتونن پسورد های خیلی ضعیف و محتمل رو باز کنن و اگر پسورد قوی باشه این کار توسط یه نرم افزار معمولی عملا امکان پذیر نیس من خودم یه مدت سر کار بودم نتیجه هم نگرفتم

Arash4484
03-04-2012, 12:59
دلیلش چیه آخه ؟؟؟
خودشون این کارو کردن که نشه حذف کرد یا فرمت RAR نمیتونه حذف رمز رو پشتیبانی کنه؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من یه بازی دانلود کردم که 17 تا پارت بود! با پسورد . . .اما موقع اکسترکت روی پارت سوم ارور CRC failed in the encrypted file(wrong password میداد !!!!
توی این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سوال کردم اما به جواب نرسیدم!
همین . . .
خیلی عجیبه . . .
با اون نرم افزاری هم که معرفی کردین من نتونستم گزینه ای پیدا کنم که بشه پسورد رو حذف کرد . . .

اگر مشکلتون تفاوت رمز در پارتهاست راه‏حلی که hamed29 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفت باید جواب بده،
اما اینکه چرا نمیشه پسورد رو حذف کرد: در فایلهای RAR کل فایل آرشیو رو تحت نام رمز انکریپت میکنیم...نه اینکه فقط یک پسورد ساده ورودی باشه. بنابراین حذفش پیچیده میشه.
با اینحال فکر میکنم باز هم باید این قابلیت که پسورد رو حذف کرد یا تغییر داد در نرم افزارهای زیپ باید قرار داده بشه(مثل بیت لاکر ویندوز7 که میشه رمز قرار داده رو عوض کرد). و عدم وجودش عجیبه.

(@.@)
03-04-2012, 13:39
دوستان عکس این قضیه امکان داره ؟ یعنی یه فایل rar را پسورد گذاری کنیم

hamed29
03-04-2012, 18:08
دوستان عکس این قضیه امکان داره ؟ یعنی یه فایل rar را پسورد گذاری کنیم
روی فایل مورد نظر کلیک راست،Add to archive رو انتخاب کنید .به تب advanced رفته و روی set password کلیک کنید.!

mer5ad
03-04-2012, 23:09
با سلام. میدونید که برای استخراج فایلی که از چند پارت تشکیل شده( که البته جداگانه فشرده شده اند) باید تمام پارتها رو در اختیار داشته باشید و اگه یه قسمت کم باشه winrar از شما میخواد که اون رو اضافه کنید.
دوست عزیز اگه هدفتون اینه که فایلها رو استخراج کنید،فکر کنم این راه جواب بده:
پارت های اول و دوم رو با Winrar اکسترکت کنید.ازتون رمز میخواد که پسورد همون 2 قسمت رو وارد میکنید.برای ادامه ی کار winrar از شما ادامه ی آرشیو رو میخواد.اینجا باید فایل سوم رو browse کرده و برای استخراج فایل ها پسوردش رو که با بقیه فرق داره وارد کنید.
بعد دوباره Winrar بقیه ولوم ها رو از شما میخواد که همون کار دفعه قبل رو میکنید. البته مابقی پارت ها رو یکجا select کرده و موقع وارد کردن پسورد هم که رمز بقیه رو میدونید(همون رمز اولی و دومی)
امیدوارم که اشتباه نکرده باشم و اینکار جواب بده

اگر مشکلتون تفاوت رمز در پارتهاست راه‏حلی که hamed29 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفت باید جواب بده،
اما اینکه چرا نمیشه پسورد رو حذف کرد: در فایلهای RAR کل فایل آرشیو رو تحت نام رمز انکریپت میکنیم...نه اینکه فقط یک پسورد ساده ورودی باشه. بنابراین حذفش پیچیده میشه.
با اینحال فکر میکنم باز هم باید این قابلیت که پسورد رو حذف کرد یا تغییر داد در نرم افزارهای زیپ باید قرار داده بشه(مثل بیت لاکر ویندوز7 که میشه رمز قرار داده رو عوض کرد). و عدم وجودش عجیبه.

نه ، بازم جواب نداد . . .!
اصلا موقعی که من پارت 3 رو بهش میدم ازم پسورد نمیخواد!
یه چیز جالب . . .
پارت 3 دقیقا وقتی 99 درصد اکسترکت میشه ارور میده! یعنی 99 درصدشو استخراج میکنه ولی آخرش این ارور مسخره رو میده!

و جالبتر اینکه وقتی من با نرم افزار پسوردشو در اوردم ، پسوردی که به من داد با بقیه پارت ها فرق میکرد . . .
اصلا این ارور چیه آخه . . .

pcsoft
03-04-2012, 23:12
یه چیز جالب . . .
پارت 3 دقیقا وقتی 99 درصد اکسترکت میشه ارور میده! یعنی 99 درصدشو استخراج میکنه ولی آخرش این ارور مسخره رو میده!

و جالبتر اینکه وقتی من با نرم افزار پسوردشو در اوردم ، پسوردی که به من داد با بقیه پارت ها فرق میکرد . . .

با برنامه Power Archiver 2011 اقدام به اکسترکت کنید.
یه چیز دیگه. امکان نداره پسورد یه پارت با پارت بعدی فرق کنه. چون موقع رمز گذاشتن خود Winrar برای همه پسورد یکسانی که کاربر گذاشته رو می گذاره. پس این نظریه اشتباهه.

Arash4484
04-04-2012, 10:10
یه چیز جالب . . .

ببینید این اررور میگه فایل خرابه یا پسورد غلطه و دقیق مشخص نمیکنه کدوم....
و چون روی 99% این پیام رو میده به احتمال زیاد به رمز مربوط نیست، چون اررور پسورد اول داده میشه.
گزینه Repair damaged archive در WinRAR رو هم امتحان کن

Raziel007
04-04-2012, 19:43
با درود
میشه اسم نرم افزاری که باهاش پسورد فایل RAR را پیدا کردید بگید.
یه راهنمایی مختصر هم بکنید.
فوری
با تشکر

mogfbori
23-09-2012, 12:11
سلام به همه

فقط یه نرم افزار میخوای برای پیدا کردن پسوورد فایل rar ؟؟؟؟؟؟

خیلی نیاز دارم بهم کمک کنید لطفا؟؟؟

mogfbori
23-09-2012, 12:16
سلام اقا حامد

میتونم اون نرم افزاری که باهاش رمز اون پارتی که نداشتیو با اون پیدا کردی بهم معرفی کنی؟

واقعا ممنونت میشم

مهندس الهه
27-09-2012, 19:44
من هم خیلی با این مشکل مواجه بوده ام
1 . فایل خراب رو با برنامه winrar باز کنید و از منوی tools گزینه repair رو بزنید و فایل رو تعمیر کنید
بعد تعمیر فایل ، فایل اصلی رو یه جا دیگه کپی کنید و فایل تعمیر شده رو به نام فایل اصلی تغییر دهید و کپیش کنید بین بقیه پارتها
ببینید باز هم ارور میده یا نه !
2 . با برنامه 7zip اکسترکت کنید
اکثر مشکلاتی که در winrar مشاهده میشه در این برنامه وجود نداره
مثل محدودیت در تعداد کاراکترهای اسم و آدرس فایلها !!

و در ضمن
امکان نداره در یه فایل که توسط winrar به چند پارت تقسیم شده پسورد یه پارت با بقیه تفاوت داشته باشه !!!
یعنی کلا چنین کانفیگی هم تو برنامه winrar وجود نداره که کسی بخاد واسه هر پارت یه پسورد تعریف کنه !

vxp
19-06-2013, 23:06
من ی فایل دان کردم که نوشته شده بود پسوردش رو باید از سایت زیر دریافت کنی من بلد نبودم که چگونه دان کنم حالا یا باید بشکنمش یا این که دوستان لطف کنن این فایل رو دان کرده و به من بدن!
پیشاپیش ممنون!

mortaza1723
10-10-2013, 00:24
میتونی فایلاتو بریزی تویه پوشه دیگه و دوباره زیپ کنی اما اینبار بدون پسورد

والا اجدادم که از این روش استفاده میکردن مشکلی نداشتن:n09:

mortaza1723
10-10-2013, 00:28
میتونید رمزشو با این نرم افزار در بیارید
Stellar_Phoenix_Archive_Password_Recovery_2.0

ali182056
04-03-2014, 15:30
سلام
دوستان اگر کسی راهی ، ترفندی ، نرم افزار خوبی برای پیدا کردن فایل Zip داره اینجا معرفی کند .
اگر کسی ترفندی برای پیدا مردن فایل Zip دارد می تواند فایل Rar را با نرم افزار زیر باز کند .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این نرم افزار فایل Zip به Rar و بلعکس تبدیل می کند .:n01:

MRHArtsClube
10-04-2014, 10:31
سلام دوست عزیز منم یه چنین مشکلی رو داشتم
سورس فایل مشکل داشت، مثلا یه بازی رو 10 تا پارت کرده بودن منتها دو بار، هربار با یه پسورد متفاوت! اونوقت پارت آخر پسوردش فرق داشت!
اول این رو بگم که پسورد فایل RAR فقط و فقط با Extract کردن و دوباره فشرده سازی ممکنه! حتی Rar Password Remover هم همین کار رو میکنه!
بعدشم اون فایل به هیچوجه قابل استفاده نیست! من مجبور شدم از جای دیگه دانلودش کنم! چرا قابل استفاده نیست؟ چون شاید به نظر این برسه که خب هر دو سری که بازی 10 پارت شده پارتها محتویاتشون یکیه و فقط پسوردش فرق داره اما بجز پسوردش CRC ش هم فرق داره و تحت هییچ شرایطی این کار شدنی نیست.
2 ماه سرش زمان گذاشتم جواب نداد. البته شاید الان برنامه ای براش اومده باشه چون مشکل من مال 7-8 ماه پیش بود. ولی بعید میدونم چون الگوریتمها هموناست.

FOURTH RETURN
04-06-2015, 13:50
من نصفه یک بازی رو از یک سایتی و نصف دیگش رو از یه سایت دیگه دانلود کردمبه دلایلی که اگه خواستید میگم کلا 14 پارته حالا 7 تا پارت اول رو اکسترکت میکنم که مربوط به سایت اوله پارت هفتم گه تمام میشه آدرس پارت 8 که مال اون یکی سایته بهش میدم اما چون پسوردشون متفاوته از پارت هشتم به بعد اکسترکت نمیشه من برای همین میخوام پسوردها رو وردارم راهی هست؟

FOURTH RETURN
04-06-2015, 14:01
اگه راهی بود که هر پارت رو جداگانه اکسترکت کرد میشد دوباره بدون رمز فشردشون کرد اما همه پارتها رو باید با هم اکسترکت کنی راهی هست هر پارت جداگانه اکسترکت بشه؟؟؟؟؟:n04:

farajialireza12
01-07-2015, 13:46
لطفا اموزش حذف پسورد فایل rar رو بزارید با تشکر

فرستاده شده از HUAWEI G525-U00ِ من با Tapatalk

dark_prince_op3
02-01-2016, 20:13
برادر اخرین ورژن winrar نصب کن بعد دوباره استخراجش کن.
منم مشکل تو رو داشتم
winrar رو عوض کردم درست شد
خوش باشی.

dark_prince_op3
02-01-2016, 20:19
دلیلش چیه آخه ؟؟؟
همین . . .
خیلی عجیبه . . .

برادر اخرین ورژن winrar نصب کن بعد دوباره استخراجش کن.
منم مشکل تو رو داشتم
winrar رو عوض کردم درست شد
خوش باشی.

farhap
11-05-2017, 12:10
سلام.
منم از نرم افزار rarpasswor remover استفاده کردم. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ولی این نرم افزار در حقیقت برای پاک کردن پسورد فایل زیپ هست وقتی که پسورد را نداریم.

با تشکر