PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب dvd writer

joachim
23-03-2012, 12:51
سلام من یه دی وی دی رایتر ide دارم میخواستم وصلش کنم مدل مادربوردم ga z68xp-ud3 هست و فقط ساتا می خوره میخواستم ببینم تبدیل برای این کار وجود داره ؟

ata.royalfalcon
23-03-2012, 14:49
سلام من یه دی وی دی رایتر ide دارم میخواستم وصلش کنم مدل مادربوردم ga z68xp-ud3 هست و فقط ساتا می خوره میخواستم ببینم تبدیل برای این کار وجود داره ؟

سلام
شما میتونید با خرید PCI-Express Card مثل عکس زیر و قراردادن آن در اسلات PCI-Express مادربردتان از رایتر IDE استفاده کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نکته : بعضی از کارتها ممکنه فقط قابلیت نصب در اسلات pci معمولی رو داشته باشه مثل عکس زیر پس قبل از خرید به این موضوع دقت کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

joachim
24-03-2012, 09:21
سلام با پست شما چند تا سوال برام پیش اومد اول این که آیا اصلا میشه بدون این کارت این کار رو انجام داد ؟ دوم این که قیمتش حدودا چنده ؟ سوم این مشکلی برای رایتر پیش نمیاد و کاراییش رو پایین نمیاره ؟

ata.royalfalcon
24-03-2012, 17:19
سلام با پست شما چند تا سوال برام پیش اومد اول این که آیا اصلا میشه بدون این کارت این کار رو انجام داد ؟ دوم این که قیمتش حدودا چنده ؟ سوم این مشکلی برای رایتر پیش نمیاد و کاراییش رو پایین نمیاره ؟

سلام
به غیر از این راه ، راه حل دیگه ای به ذهنم نرسید و بعید میدونم روش دیگری وجود داشته باشد .
قیمتش تو سایت چاره زده 30 هزارتومن (ستاره رو بردارید) .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ولی به نظر من قیمتش کمی بالاست ، بعبارت دیگه اگر کمی پول بیشتر خرج کنید میتونید یه رایتر ساتا بخرید .
از اونجایی که رایتر به اندازه هارد مهم نیست فکر نمیکنم مشکلی برای رایتر پیش بیاره .