PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل گرافیکی

vertigo123
23-03-2012, 12:39
با سلام؛
مدتیه کامپیوترم به لحاظ گرافیکی بهم ریخته (مادر بورد foxconn p35ap-s و کارت گرافیک asus gt 8600) تا قبل از این بازیهای سنگین هم بازی میکردم هیچ مشکلی نداشت و لی از چند ماه پیش شروع به اذیت کرده تا الان که دیگه کلا با کارت گرافیکها مشکل داره ..وقتی هر بازی که یکم گرافیک لازم داره اجرا بشه بعد از چند دقیقه بازی صفحه سبز رنگ و قاطی میشه و کامپیوتر خاموش میشه. بعد هم که دوباره ریست میکنی کارت گرافیکو باید تو سیف مد دیسیبل کنی وگرنه اصلا بالا نمیاد از همون صفحه اول که کامپیوتر روشن میشه (لوگوی بایوس) و صفحه لود ویندوز نقطه نقطه و پر از خطوط عجیب غریبه. لازم به ذکره کارت گرافیکو دادم تست کردن گفتن سالمه علاوه بر اون یک کارت گرافیک دیگه هم بستم رو سیستم بازم همون آش و همون کاسه.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

EXTREME
23-03-2012, 17:36
شما بايد اول از همه اسلات گرافيك رو تميز كنيد و با يك پاور ديگه سيستم رو چك كنيد
درست نشد مشكل از گرافيكه يا درايور مشكل داره يا دماش بالا ميره يا خود گرافيك ايراد داره

vertigo123
23-03-2012, 23:25
برای توضیح باید بگم درایور اوکی و به روزه، کارت گرافیکم سالمه حتی یه کارت دیگه هم گذاشتم باز همین مشکلو داره ..از همون اول صفحه ویندوز پر نقطه چینه میاد بالا. اسلات هم عوض کردم هر دوتاش همین اشکالو داره، عیب یعنی از چی میتونه باشه؟ رم؟ مین بورد؟
باز هم تشکر

EXTREME
24-03-2012, 11:40
برای توضیح باید بگم درایور اوکی و به روزه، کارت گرافیکم سالمه حتی یه کارت دیگه هم گذاشتم باز همین مشکلو داره ..از همون اول صفحه ویندوز پر نقطه چینه میاد بالا. اسلات هم عوض کردم هر دوتاش همین اشکالو داره، عیب یعنی از چی میتونه باشه؟ رم؟ مین بورد؟
باز هم تشکر
احتمال اينكه از مين باشه كم است اسلات رو هم كه عوض كردين
با يك پاور ديگه تست كردين ؟

vertigo123
24-03-2012, 22:53
یه نکته اضافه بگم اینکه بعد چند روز دوباره همه چیز درست میشه. الان دوباره enable کردم گرافیکو و رزولوشن اصلی از تصویر گرفتم ولی به محض اینکه کوچکترین بازی و بار گرافیکی به سیستم وارد بشه اول گیر میکنه سبز میشه و بعد دیگه کارتو باید تو سیف مد غیر فعال کرد..من دسترسی به پاور دیگه ای ندارم ؛راستی پاور ممکنه نیم سوز یا خراب شده بشه؟ تو گرافیکم تاثیر میذاره؟ چون تا چند وقت پیش هیچ مشکلی با همین سیستم نداشتم.