PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دو تا سوال در رابطه با Internet Explorer

soooot
07-07-2006, 14:55
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دو تا سوال درباره Internet Explorer دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1 - بيشتر وقتها وقتي به يه سايت كه عكسهاي زيادي داره مراجعه ميكنيم اگر سرعت اينترنتمون پايين باشه وقتي صفحه كامل لود ميشه به جاي بيشتر عكسها علامت ضربدر رو ميبينم و براي لود شدن مجدد عكس مجبوریم روي اون راست كليك كنيم و گزينه Show Picture رو انتخواب کنیم که اگر تعداد عکسها زیاد باشه این کار خیلی خسته کننده و وقت گیر میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آیا راهی وجود داره که در مرور گر Internet Explorer هم مثل مرورگر های Opera و Firefox تمام عکسها لود بشن و هیچ وقت عکس لود نشده ای وجود نداشته باشه تا به جای اون علامت ضربدر رو ببینیم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2 - چیکار میتونیم بکنیم که در مرورگر Internet Explorer هم مثل مرورگر های Opera و Firefox هر مقدار از صفحه وب که لود شده نمایش داده بشه و مجبور نباشیم صبر کنیم تا تمام صفحه لود بشه و بعد به یکباره نمایش داده بشه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

komail
07-07-2006, 15:23
من نميدونم
ولي بعد از راست کليک رو عکسا دکمه h که بزني ديگه نميخواد با موس گزينه Show Picture رو انتخاب کني

DarkWizard
07-07-2006, 17:17
1.تنها راهش همین show picture هست , تازه اونم همیشه جواب نمیده !
2.دکمه ی Stop که به شکل ضربدر در نوار مرورگر هست تقریبآ همین کار رو انجام میده !

soooot
07-07-2006, 17:50
من نميدونم
ولي بعد از راست کليک رو عکسا دکمه h که بزني ديگه نميخواد با موس گزينه Show Picture رو انتخاب کني

ممنون نكته جالبي بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولي جواب سوال من نبود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1.تنها راهش همین show picture هست , تازه اونم همیشه جواب نمیده !
2.دکمه ی Stop که به شکل ضربدر در نوار مرورگر هست تقریبآ همین کار رو انجام میده !

1 - بله بعضي وقتها ضربدري كه به جاي عكسها ظاهر ميشه دليللش ف ي ل ت ر بودن اون عكسه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2 - منظورم رو متوجه نشديد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دكمه ضربدر لود شدن صفحه وب رو متوقف ميكنه و بعد مقدار لود شده از صفحه رو نمايش ميده ولي در مرورگر هاي Opera و Firefox بدون اينكه لود شدن صفحه رو متوقف كنيم و در حالي كه صفحه در حال بار گذاري هست هر مقدار از صفحه كه لود ميشه هم زمان نمايش داده ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واضح تر بگم مثلا اگر در يك صفحه وب 100 عكس داشته باشيم وقتي براي ديدن اين صفحه از مرورگر Internet Explorer استفاده ميكنيم تا وقتي كه تمام 100 عكس لود نشده باشه هيچ چيزي نشون داده نميشه و بعد از اينكه تمام عكسها لود شدن همه اونها با هم نمايش داده ميشن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولي وقتي براي ديدن همون صفحه از مرور گرهاي Opera و Firefox استفاده ميكنيم عكسها دونه دونه نمايش داده ميشه و اول عكس 1 و بعد عكس 2 و بعد ... نمايش داده ميشه ، در واقع هم زمان هر مقدار از صفحه وب که لود شده باشه نمایش داده میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

X_man
07-07-2006, 17:59
- منظورم رو متوجه نشديد
دكمه ضربدر لود شدن صفحه وب رو متوقف ميكنه و بعد مقدار لود شده از صفحه رو نمايش ميده ولي در مرورگر هاي Opera و Firefox بدون اينكه لود شدن صفحه رو متوقف كنيم و در حالي كه صفحه در حال بار گذاري هست هر مقدار از صفحه كه لود ميشه هم زمان نمايش داده ميشه
واضح تر بگم مثلا اگر در يك صفحه وب 100 عكس داشته باشيم وقتي براي ديدن اين صفحه از مرورگر Internet Explorer استفاده ميكنيم تا وقتي كه تمام 100 عكس لود نشده باشه هيچ چيزي نشون داده نميشه و بعد از اينكه تمام عكسها لود شدن همه اونها با هم نمايش داده ميشن
ولي وقتي براي ديدن همون صفحه از مرور گرهاي Opera و Firefox استفاده ميكنيم عكسها دونه دونه نمايش داده ميشه و اول عكس 1 و بعد عكس 2 و بعد ... نمايش داده ميشه ، در واقع هم زمان هر مقدار از صفحه وب که لود شده باشه نمایش داده میشه

خب بهترين راه اينه كه شما از همون مرورگرهايي مثل فايرفكس و يا اپرا استفاده كنيد و براي اينترنت اكسپلورر هم فكر نكنم بتونيد كاريش كنيد(چونكه خاصيتش همينطوره) من خودم از فايرفكس استفاده ميكنم خيلي هم ازش راضي هستم. ;)

mahsoft
07-07-2006, 19:52
مرور گر تو عوض کن دیگه نسخه 7 رو بگیر شاید تو نسخه جدید این باگ برطرف شده باشه

soooot
07-07-2006, 23:40
خب بهترين راه اينه كه شما از همون مرورگرهايي مثل فايرفكس و يا اپرا استفاده كنيد و براي اينترنت اكسپلورر هم فكر نكنم بتونيد كاريش كنيد(چونكه خاصيتش همينطوره) من خودم از فايرفكس استفاده ميكنم خيلي هم ازش راضي هستم. ;)

ممنون از اينكه صورت مساله رو پاك كرديد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من در كنار Internet Explorer از مرورگر Opera هم استفاده میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرور گر تو عوض کن دیگه نسخه 7 رو بگیر شاید تو نسخه جدید این باگ برطرف شده باشه

من از Internet Explorer 7 Beta 3 استفاده میکنم ولی این مشکل همچنان در این نسخه هم وجود داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DarkWizard
08-07-2006, 00:52
soooot جان منظورتون رو متوجه شده بودم برای همین گفتم تقریبآ همون کار رو میکنه! تنها کاری که میشه کرد همونی بود که عرض کردم و امکان این همزمانی به شکلی که در فایرفاکس و اپرا هست در این مرورگر نیست.

soooot
09-07-2006, 17:02
soooot جان منظورتون رو متوجه شده بودم برای همین گفتم تقریبآ همون کار رو میکنه! تنها کاری که میشه کرد همونی بود که عرض کردم و امکان این همزمانی به شکلی که در فایرفاکس و اپرا هست در این مرورگر نیست.

ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولي من قبلا يه جا يه مقاله اي خونده بودم كه با دستكاري Internet Explorer كاري ميكرد كه هر مقدار از صفحه كه لود شده نشون داده بشه ولي نه يادمه اون مقاله رو كجا خوندم و نه يادمه كه چي نوشته بود چون گذري خوندمش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شايد اگر زمان Refresh اتوماتیک صفحات Internet Explorer رو خیلی پایین بیاریم مشکل حل بشه چون بعد از Refresh در صورتی که صفحه مورد نظر آپ دیت نشده باشه فقط مقداری از صفحه که لود نشده بوده بار گذاری میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی میدونه توی Internet Explorer Beta 3 چجوری میتونیم زمان Refresh صفحات وب رو تنظیم کنیم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]