PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل زوم نوت بوک !!!

Silent TR
20-03-2012, 17:18
دوستان من یک نوت بوک مارک متفرقه (explore) از فیلیپین برام آوردن ولی یک مشکلی داره !
چون این نوت بوک سایز صفحش کوچیکه به خاطر همین همش تصویر به حالت زم هستش و وقتی بخواهم بالا یا اطراف دیگه صفحه رو ببینم باید موس رو مثلا ببرم بالا تا بالای صفحه نشان داده بشه
حالا میخواهم ببینم میشه کاری کرد که از حالت زوم در بیاد و بدون تکان دادن موس به اطراف کل صفحه در صفحه نوت بوک نمایش داده بشه ؟؟ ( یعنی مثلا الان تسک بار معلوم نیست ولی وقتی موس رو ببرم پایین صفحه هم میاد پایین و تسک بار هم معلوم میشه ! )

Farshid72
20-03-2012, 23:34
سایز صفحه چنده ؟
مدل لپ تاپ و قطعات رو بنویسید

Silent TR
21-03-2012, 00:06
Neo Explore X2

Processor Intel Celeron M ULV 353
(900 Mhz., 400 Mhz FSB) Chipset Mobile Intel GMS915 + ICH6-M Chipset Memory 512MB DDR2 Display Screen 9" WXGA TFT LCD
(800 x 480 pixel resolution) Hard Disk 30 GB HDD Optical Drive None Weight 1.45 kg Operating System Windows XP Starter Edition Network Interface Built in 10/100 LAN Wireless LAN 802.11 b/g Card Reader SD/MMC WebCam .3 Mega Pixel Battery 4 Cells (3.0 Hours battery life)

9 اینچه
لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 01:06 AM ---------- Previous post was at 01:05 AM ----------

ممنون میشم اگه تا امشب کمک کنید چون صبح دیگه احتمالا به اینترنت دسترسی ندارم !

Farshid72
21-03-2012, 00:37
دوسته عزیز اینجا نوشته که رزولوشن تصویرش 800*480 هستش
شما میتونید رزولوشن خودتونو کمش کنید و روی حدی که گفته شده قرار بدید اگه نشد بازم کمترش کنید در صورت امکان
شما وارد لینکی که دادی شو بعد زیر اون قسمتی که توضیحات سیستمتونو نوشته درایور هارو دانلود کنید به ویژه :
Neo Explore X2 ClassMate | Chipset Driver Windows XP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Neo Explore X2 ClassMate | Display Switcher Software Windows XP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Neo Explore X2 ClassMate | VGA Driver Windows XP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینا خیلی مهمه ممکنه درایور گرافیکتون نصب نباشه و شما به رزولوشن های بالاتر دسترسی نداشته باشید

Silent TR
21-03-2012, 01:18
رزولیشن از 800 در 600 پایینتر نمیومد ! حالا الان اینها رو نصب میکنم ببینم درست میشه یا نه

Silent TR
21-03-2012, 01:23
متاسفانه لینک فایل هاش از بین رفته !!!
خواشا اگه راهی دارید زودتر بهم بگید
جای دیگه ایی نیست که دانلودش کنم ؟

Silent TR
21-03-2012, 01:32
به ترتین این لینک ها رو پیدا کردم »:
حجم وسطیه کمتر بود :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخری رو پیدا نکردم !!!!!

---------- Post added at 02:32 AM ---------- Previous post was at 02:30 AM ----------

یعنی vga درایور رو پیدا نکردم و حجم
و حجم display switcher هم تو لینک شما 10 مگ بود ولی یک جای دیگه زده بود 9 مگ

Silent TR
21-03-2012, 01:54
خوشبختانه مشکل با display switcher حل شد

Farshid72
21-03-2012, 02:57
به ترتین این لینک ها رو پیدا کردم »:
حجم وسطیه کمتر بود :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wnload.net%2Fgo%2F4-781877-0-download.html)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wnload.net%2Fgo%2F4-764732-0-download.html)
آخری رو پیدا نکردم !!!!!

لینک هایی که دادم رو تست کردید ؟؟!!!

خوشبختانه مشکل با display switcher حل شد
همیشه سعی کنید درایور های رو نصب کنید
درایور سایر قطعات رو هم دانلود و نصب کنید

Silent TR
27-03-2012, 20:26
من الان یک مشکل دیگه با این نوت بوک پیدا کردم !! اونم اینه که یک مودم وایرلس من دارم که اینو نمیشناسه ! در صورتی که قبلا میشناخت ولی الان یکدفعه اینجوری شده و نمیشناسه باید حتما با لن وصل بشم و این در صورتی که کامپیوتر و گوشیم این وایرلس رو میشناسن

Farshid72
27-03-2012, 22:25
ببخشید مودم شما اونو نمیشناسه یا لپتاپ مودم رو پیدا نمیکنه ؟
شما مودم خودتونو ریست کنید و رمزشو عوض کنید
اگه مودم روی لپ تاپ سیو هست اونو پاکش کنید و دوباره سرچ کنید

Silent TR
28-03-2012, 18:09
ببخشید مودم شما اونو نمیشناسه یا لپتاپ مودم رو پیدا نمیکنه ؟
شما مودم خودتونو ریست کنید و رمزشو عوض کنید
اگه مودم روی لپ تاپ سیو هست اونو پاکش کنید و دوباره سرچ کنید
لپتاپ مودمو نمیشناسه
چون مودم برای خودم نیست ، اومدم که ریست کنمش دیدم پسورد تنظیمات admin و admin نیست
سر همین الان منتظر اینم که یوزر و پسورد تنظیمات بیاد دستم

---------- Post added at 07:09 PM ---------- Previous post was at 07:09 PM ----------

اگه یوزر و پسورد تنظیمات مودم رو یادمون نباشه میشه باز وارد تنظیمات شد ؟

Silent TR
29-03-2012, 00:32
کسی میدونه ؟

Farshid72
29-03-2012, 00:43
اگه یوزر و پسورد تنظیمات مودم رو یادمون نباشه میشه باز وارد تنظیمات شد ؟
مدل مودم چی هستش ؟
شما یه سوراخ پشت مودم میبینید اونو چند ثانیه دست روش بزارید خودش ریست میشه دوباره وارد آی پی شید پس باید عوض شده باشه