PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین نرم افزار میکس و مونتاژ چی هست؟؟؟

lakers320
20-03-2012, 13:51
با سلام بر دوستان: سال نو شما دوستان مبارک
میخواستم بدونم بین نرم افزار های premiere و after effect و edius کدام بهتر و سر تر هست؟؟؟ مخصوصا برای ویرایش فیلم و جلوه های ویژه و سادگی یادگیری؟؟؟

سپاس

majid0307
20-03-2012, 15:53
میخواستم بدونم بین نرم افزار های premiere و after effect و edius کدام بهتر و سر تر هست؟؟؟ مخصوصا برای ویرایش فیلم و جلوه های ویژه و سادگی یادگیری؟؟؟

سپاس

من ادیوس را پیشنهاد میکنم

lakers320
20-03-2012, 18:57
متشکر: ولی ایا منبع اموزشی خوبی به زبان فارسی داره: چه کتاب :چه اموزش مولتی مدیا (سی دی اموزشی)؟؟؟؟؟

lakers320
20-03-2012, 21:15
کسی نمیدونه؟؟؟

majid0307
20-03-2012, 22:42
کسی نمیدونه؟؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fawad_qadri
22-03-2012, 22:35
بنه نطر من ادیوس بهترین است هم از نظر حرفه ای بودن و هم از نظر ساده بودن

onlinefarhad
31-03-2012, 03:50

سپاس
والا از لحاظ کار بر دی ترین adobe
ولی از لحاظ سادگی خب ulead

Sara Kia
19-04-2012, 07:47
من توی AVS Video Editor آخرین ورژن . راحت میتونم فارسی بنویسم و لی توی -کرل- یا -ادیوس- نمیشه فارسی نوشت. البته بعضی ها میگن با ترفند هائی مثل بکار گیری فارسی نویس ها میشه فارسی در ادیوس نوشت ولی ظاهرا خیلی دنگ و فنگ داره.

nima_effat
23-04-2012, 20:14
ادیوس یه جاهایی کم میاره خصوصا وقتی صحبت از جلوه ویژه میشه ادیوس تبدیل به یه موجود اعصاب خورد کن کم خاصیت میشه ولی توی ادیت ساده فیلم از نظر روانی و قدرت حرف نداره ،اگه می خوای حرفه ای بشی باید زحمت بکشی همه نرم افزار ها رو یاد بگیری با یکیشون نمیشه همه کار کرد

basketball
23-04-2012, 21:55

سپاس
دوست عزیز کی به شما گفته افتر افکتز نرم افزار تدوین هست؟
امیدوار بودم یکی از دوستان در پاسخ به شما به این نکته اشاره کنه...

مخصوصا برای ویرایش فیلم و جلوه های ویژه و سادگی یادگیری؟؟؟

سادگی و ویرایش فیلم ادیوس مناسب هست
جلوه های ویژه افتر افکتز

واقعا متاسفم، یکی از دوستان من که در آتلیه کار میکنه بعد از 2 سال افتر افکتز کار کردن و کلیپ زدن و دوره آموزشی دیدن هنوز میگه افتر افکتز نرم افزار تدوین هست...

nima_effat
24-04-2012, 19:31
دوست عزیز کی به شما گفته افتر افکتز نرم افزار تدوین هست؟
امیدوار بودم یکی از دوستان در پاسخ به شما به این نکته اشاره کنه...

مخصوصا برای ویرایش فیلم و جلوه های ویژه و سادگی یادگیری؟؟؟

سادگی و ویرایش فیلم ادیوس مناسب هست
جلوه های ویژه افتر افکتز

واقعا متاسفم، یکی از دوستان من که در آتلیه کار میکنه بعد از 2 سال افتر افکتز کار کردن و کلیپ زدن و دوره آموزشی دیدن هنوز میگه افتر افکتز نرم افزار تدوین هست...

بزن زنگو ، خودتو ناراحت نکن کلی طول میکشه (حدود نیم قرن) بعضی ها به جز اسن نرم افزار ها خودشون هم یاد بگیرن

wolf22
09-05-2012, 22:07
سلم همه گی خسته نباشین من تازه اینجا عضو شدم و خوشحالم از اشنایه همتون
تبریک میگم بابت این تاپیک باحال
plzکمکم کنید من فیلم عروسیمو گرفتم ولی اصا جالب میکس نکرده حتی اهنگ های قشنگی نذاشته به نظر شما من میتونم خودم یاد بگیرم و این کارو تو خونه انجام بدم الان در حال حاظر cd اموزشی گرفتم دارم یاد میگیرم.میشه بگین چه نرم افزاری خوبه واسه من؟من cdبدون میکس رو دارم ایا امکانش هست؟ ممنون اگه زود جوابمو بدین اخه دارم روانی میشم خیلی ضایه.

nima_effat
24-05-2012, 14:19
نه عزیز خودت نمی تونی بده جای دیگه واست درستش بکنه ،اگه خودت بخوای روش کار کنی قضیه که عشق آسان نمود اول میشه بعدم بی خیال میشی

mahpesar
24-05-2012, 15:32
سلم همه گی خسته نباشین من تازه اینجا عضو شدم و خوشحالم از اشنایه همتون تبریک میگم بابت این تاپیک باحالplzکمکم کنید من فیلم عروسیمو گرفتم ولی اصا جالب میکس نکرده حتی اهنگ های قشنگی نذاشته به نظر شما من میتونم خودم یاد بگیرم و این کارو تو خونه انجام بدم الان در حال حاظر cd اموزشی گرفتم دارم یاد میگیرم.میشه بگین چه نرم افزاری خوبه واسه من؟من cdبدون میکس رو دارم ایا امکانش هست؟ ممنون اگه زود جوابمو بدین اخه دارم روانی میشم خیلی ضایه.دوست عزیز من پیشنهاد میکنم اشکالاش رو مشخص کن بده همونجا برات تدوین مجدد کنه معمولا استدیوهای میکس عروسی اصلاحات دلخواه مشتری رو حداقل یک دور براش انجام میدن شمال که اینجوریه.....

majid0307
25-05-2012, 10:09
میتونی از پروژه ها و کلیپهای اماده ما استفاده کنی اصلا هم سخت نیست چون طوری طراحی شده اند که هر شخصی به راحتی میتواند استفاده کند
نرم افزار ادیوس

mt.talebpuor
03-07-2012, 10:12
متشکر: ولی ایا منبع اموزشی خوبی به زبان فارسی داره: چه کتاب :چه اموزش مولتی مدیا (سی دی اموزشی)؟؟؟؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]