PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرنوشت تلخ و درام در مورد خرید لپ تاپ(کمکم کنید*

nikoo013
20-03-2012, 02:36
درود
تابستون بود که دنبال لپ تاپ با رنج قیمت1200بودم که بخرم اما نمیدونم چی شد نخریدم و من با فکراینکه لپ تاپ روز به روز ارزون میشه نخریدم که بعدا یه لب تاب باکیفیتربگیرم اما یهو دلار گرون شدوبیچاره شدم خدا باعث بانی دلارو لعنت کنه

الان دیکه موندم واقعا جیکار کنم باورتون میشه یجورای دیگه واقعا احساس افسردگی میکنم

الان میخام یه لپ تاپ با رنج قیمت 1200بگیرم که جون بده برای بازی

به نظرتون بهترین گزینه چیه?
مرسی

Farshid72
20-03-2012, 03:21
رفیق من خودم میخواستم آیفون بگیرم اولتش که اومد 1800 بود نگرفتم گفتم بزار بگذره ارزون میشه و ارزونم شد شد 1.5 خواستم بگیرم گفتم بزار یه دو هفته دیگه هی اینور اونور کردم 10 تومن ارزونتر بگیرم یهو شد همون 1.8 تومن
بزار بعد عید تو تابستون
این همه صبر کردی اینم روش

nikoo013
20-03-2012, 10:59
آخه واسه این ترمم بدجوری لازمش دارم حداقل یکی دوتا گزینه واسم معرفی کنید مجبورا فعلا کارم راه بیوفته با اینکه حتی خودم هم راضی نیستم بگیرم اما چاره ای هم ندارم

ممنون میشم چندتاشوبهم معرفی کنید

Farshid72
20-03-2012, 11:59
تو این تالار چیز خوبی گیرتون نمیاد چون اینجا برای لپ تاپ ای سری گیم هستش
شما میتونید وارد بخش های زیر بشید و از اونجا برای خرید تایپک بزنید البته میتونید تایپک های دوستانم بخونید تا بهتر بتونید تصمیم بگیرید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و همینطور :

mohandes
25-03-2012, 11:15
تو این تالار چیز خوبی گیرتون نمیاد چون اینجا برای لپ تاپ ای سری گیم هستش
شما میتونید وارد بخش های زیر بشید و از اونجا برای خرید تایپک بزنید البته میتونید تایپک های دوستانم بخونید تا بهتر بتونید تصمیم بگیرید
و همینطور :

نیکو جان آخر پستش گفته که برای بازی میخواد .

Farshid72
25-03-2012, 15:00
سری گیم حد اقل بودجه باید 1.6 باشه
تو سری کیم هیچی بدردبخور با این بودجه نیست
برای همین توصیه کردن یه لپ تاپ مناسب خودشون تو فروم های گفته شده پیدا کنند چون اونجا بازه ی بودجه ای که مد نظرشون هست همون مقدار هستش