PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل هارد لپتاپم

arashk_rp2
19-03-2012, 16:06
با سلام من چندی پیش لپتاپم دچار مشکل شد. داستان از این قرار است که من در لپتاپم دو سیستم عامل لینوکس (کوبونتو) و ویندوز داشتم. فضای هاردم رو چندی پیش با ریختن فیلم‌ها به آخرین حدش بردم . مدتی بعد لپتاپم پیغام صفحه آبی میداد و زمانی که داشتم فایلهای پرحجم را به هارداکسترنال کپی میکردم لپتاپم صفحه آبی داد و من مجبور شدم سخت افزاری خاموش کنم پس از ان سیستم سیستم عامل های لپتاپم را پیدا نکرد پس از ری‌استارت مجدد سیستم عامل ها پیدا شدند و وقتی داخل آنها رفتم مجددا پیغام صفحه آبی داد و پس از آن صفحه بوت سیستم عامل ها مشاهده میشد اما وارد سیستم عامل ها نمیشد. پس از مدتی هم کلا بوت رو هم نشون نداد. بااید نکته های زیر رو هم بگم:

لپتاپ لینوکس رو از روی سی‌دی لود نمیکنه . و تا مرحله ای میره و دیگه چیزی لود نمیکنه
بکآپ ویندوز ۷ رو هم با فاصله زمانی زیاد لود میکنه و در تست سخت افزاریش از هاردم ایراد میگیره بار اول این تست سخت افزاری درایوهام رو میشناخت اما بعدها هیچ درایوی نشون نداد.
از طریق سی‌دی هایرن بوت وارد برنامه HDD Regenerator شدم. این برنامه تا ۲ درصد جلو رفت (۹۴۹۴ مگابایت) جلو رفت و نزدیک ۵۰۰ بدسکتور رو در مدت یک شبانه روز ترمیم کرد. اما پس از ۲ درصد یک پیغام خطا داد. و گفت هارد رو در حالت IDE قرار بدید من در بایوس سیستم هیچ گزینه ای برای اینکار پیدا نکردم.
لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم! :31:

بهجون
25-03-2012, 22:54
هارد من هم همین اشکال رو پیدا کرده. ..به نظرم هارد باید عوض بشه. ..