PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حتما بيا تو !!!! مهم.درباره ي pr0xy

Iloveu-ALL
18-03-2012, 19:57
با توجه به وضعيت شيلترينگ در ايران و بسته شدن port هاي vpn در ايران باعث شد كه كاربران از pr0xy ها استفاده كنند. ( socks . vida tor . ultra )
منم رفتم tor رو دانلود كردم بعد اينكه نصب كردم ديگه و استفاده كردم بار دومي كه p30 ام رو روشن كردم و وارد مرورگرم شدم سايت گوگل و خيلي از سايت ها رو باز نمي كرد

اين يكي از پست هاي من در رابطه بود كه تو همين فروم نوشته بودم :‌
كمك كمك كنييييييييييييييييييييييي د!!‌ ر.... شدم! نمي تونم سايت باز كنم يا لينكي رو باز كنم بعضي لينك هارو كه مي تونم بايد 20 بار روش كليك كنم تا بياد حالا هم كه عكس هارو بالا نمياره تو يه سايتي مي رم عكس نداره -- من يه بار از tor . pr0xy استفاده كردم و به اين آدرس Tools >> options >> advanced >> network >> setting و گزينه ي چهارم زدم بعد اون ها رو تغيير دادم ( اين ها رو تو help همون pr0xy نوشته بود) بعد اين كه نصب كردم رفتم داخلش بعد كه از pr0xy اومدم بيرون ر...ده... شد سيستم .بعد كه مي زدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مي رفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و ... و اون هم شيلتر بود (با اينكه Tools >> options >> advanced >> network >> setting گزينه ي no pr0xy رو زدم بازم خرابه!!!‌ كمك!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-----------------------------------------
تا اينكه امروز با يكي كه از tor استفاده مي كرد چت كردم و اون به من گفت كه استفاده نكن و اينكه من استفاده كردم و حالا گوگل و ياهو رو باز نمي كنه!!!‌
من با اينكه برنامه رو پاك كردم و ip هارو برداشتم اما بازم اين مشكل دارم
توصيه مي كنم به هيچ وج از pr0xy هاي چون tor و ultra استفاده نكنيد!!!!
دوستان نظري در رابطه ندارين ؟؟؟ بايد چيكار كنم!!؟

ممنون!