PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست بهترین نرم افزار حرفه ای ضد تروجان

Razel
01-04-2005, 03:45
سلام
من نرم افزارهای ضد تروجان زیادی دیدم ولی نمی دونم کدومش بهتره؟ ممنون میشم کمکم کنید

soccer_18
01-04-2005, 04:00
نرم افزار XoftSpy به نظر من خيلي خوبه.
داخل همين سايت هم قبلا معرفي شده...

Cracki
01-04-2005, 06:38
Kaspersky از هر لحاظ که بگی دست همه اینها رو از پشت بسته

هم یک آنتی ویروس خوبیه و هم آنتی تروجان ..... بهتم پیشنهاد میکنم که دنبال این برنامه های جوجه نری که بیخودی وقتتو تلف کردی

Kaspersky Personal Pro

Razel
01-04-2005, 14:56
اگه ممکنه نرم افزاری معرفی کنید که کارش فقط پیدا کردن تروجان باشه
لطفا لینکش رو هم بذارید تا دانلود کنیم :wink:

Mohammad
01-04-2005, 17:13
cracki جان.
همونطور که خودت میگی کاسپراسکای یه آنتی ویروس نه آنتی تروجان!!
برنامه Trojan Remover یا Anti Trojan Shield بد نیستند.
اینم لینک trojan Remover به نقل از داش پدرام:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D-LUCiD.rar
اینم لینک نامه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Cracki
01-04-2005, 19:02
Mohammad جان شما اول نوشته من رو درست بخون بعد حرف تو دهن من بزار.

من نگفتم که Kaspersky فقط آنتی ویروسه ...بلکه اشاره به این کردم که <kaspersky علاوه بر این که یک آنتی ویروس خوبیه و جزو اولین هاست یک آنتی تروجان بسیار قوی نیز است اینو من از دهن خودم نمیگم عزیز بلکه حرف و ادعایی است که خود شرکت Kaspersky به طور رسمی و کتبی در سایت خودش اعلام کرده و شما کافیه که برای پی بردن به درستی یا نادرستی حرفش چند تا تروجان رو بندازی به جونش تا ببینی که چطور تو هوا میزنتش

من خودم امتحان کردم و برای من یکی این موضوع ثابت شده هستش شما هم اگر خواستی امتحان کن ولی اگر امتحان نکرده این حرفو بزنی سخت در اشتباهی

برترین و بهترین آتنی تروجان Kaspersky است

Mohammad
01-04-2005, 23:31
cracki جان
من نوشته شمارو درست خوندم,تمام و کمال.
اول اینو بگم که من خودم از kaspersky استفاده میکنم.
منظورم این بود که به نظر من چون شرکت kaspersky بیشتر تو کار ویروس هست نه تروجان نمیتونه اون موفقیتی که برنامه هایه خاص تروجان داشته باشن داشته باشه.
شایدم حق با شما باشه ولی نظر من اینه :) :)

hajHasan
02-04-2005, 00:07
اكثر سايتهاي معروف ، نرم افزار ad-aware را بهترين يا يكي از بهترينها اعلام ميكنند. خودم هم كه باهاش كار ميكنم ميبينم كارش خوبه.

Mohammad
02-04-2005, 18:01
تا اونجایی که من اطلاع دارم ad-aware برایه تروجان نیست :wink:

hajHasan
02-04-2005, 18:27
تا اونجا كه شنيدم تروجان هم ساپورت ميكنه
اين متنو از فايل راهنماش كپي كردم. يه نيگاه به آخراش بندازين

What is Ad-Aware SE?

Ad-Aware SE is the latest version of our award winning and industry leading line of antispyware solutions and represents the next generation in Spyware detection and removal. It is quite simply the most advanced solution available to protect your privacy. With the all new Code Sequence Identification (CSI) technology that we have developed, you will not only be protected from know content, but will also have advanced protection against many of their unknown variants.

Designed for Windows 98, 98SE, Win ME, Win NT 4, Win 2000, and Win XP Home/Professional you can be sure that you will have the most effective privacy protection that has ever been offered by Lavasoft. Ad-Aware SE Personal edition will comprehensively scan your memory, registry, hard, removable and optical drives for known Data-mining, aggressive advertising, Parasites, Scumware, selected Keyloggers, selected traditional Trojans, Dialers, Malware, Browser hijackers, and tracking components.

Cracki
02-04-2005, 19:09
Mohamad جان درسته و بهر حال هر کسی میتونه نظری داشته باشه

HajHasan ::: برنامه Ad-Aware در اصل یک برنامه Anti Spyware هستش که در کنار وظیفه اصلیش وظایف فرعی همچون پیدا کردن بعضی از تروجانها رو نیز انجام میده
ولی اصلا نباید بهش اعتماد کرد چون تروجانی که توسط Ad-Aware پیدا بشه یا تروجان نیست و یا اینقدر قدیمی شده که حتی Ad Aware نیز اون رو در Data base خودش گنجانده

مثلا یکی از قدیمی ترین تروجانها که ایرانی هم است توجان Magic-PS هستش که Ad -Aware اصلا تشخیص نمیده و قابلیت Real Time رو هم نداره ولی Kaspersky هم قابلیت Real Time داره و هم اینکه تشخیص میده و خودش اصلا اجازه نمیده که وارد سیستم بشه

HamidFULL
02-04-2005, 19:32
Only TDS-3!

hajHasan
02-04-2005, 19:54
ظاهرا نظر حميد خان ، از همه درستره
تو لينك زير ميتونين مقايسه اين نرم افزار را با چند تا از معروفهاي ديگه ببينيد

اين هم لينك دانلود نسخه رايگانش كه البته real time نداره

Mohammad
02-04-2005, 22:55
در مورد ad-aware من 100% با cracki جان موافقم.
من همه جوره kaspersky رو قبول دارم ولی در زمینه تروجان هنوز مطمئن نشدم.
داش حسن
این لینک خیلی عالی بود.مرسی :)
حالا باید دنباله نسخه full version باشیم.

Razel
03-04-2005, 00:23
ممنون از نظراتی که تو این تاپیک ارایه کردید
ولی یه ضد تروجان خوب وقتی میتونه مفید باشه که راحت updateبشه :wink:

hajHasan
03-04-2005, 03:13
حرف شما درسته. ولي بايد بچه ها لينك كرك يا نسخه فولشو پيدا كنن تا هم بتوان از طريق خود برنامه ، آپديتش كرد و هم خاصيت real time فعال بشه
اين لينك فايل آپديتش رو سايت سازنده هست كه ظاهرا هر روز آپديت جديد براي ديتابيسش ارائه ميشه ولي شما بهتره كه هر هفته يكبار آپديت كنيد

ali-r55
03-04-2005, 13:03
دوستان سلام
اول به نظر من انتخاب یه برنامه از بین چند برنامه که کار مشابهی رو انجام میدن تا حدود زیادی سلیقه ایه ممکن یه کاربر از یه برنامه خوشش بیاد ولی کاربر دیگه اصلا اون برنامه رونپسنده در ضمن با توجه به رتبه بندی که توسایتهای مختلف انجام میگیره نمیشه راجع به یه برنامه خاص اظهاره نظر قاطع کرد چون انتخابهای سایتهای مختلف باهم متفاوت وحتی گاهی کاملامتناقضه
در هر حال بین چند تا برنامه انتی تروجانی که خودم به شخصه امتحان کردم و تعدادشون هم کم نبوده فکر میکنم این یکی
از بهترینهاست

اینم یه اسکرین شات از صفحه اول برنامه

برای اطلاعات بیشتر هم میتونید به این ادرس سر بزنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
که برنامه رودر دونوعa-squared Personal وa-squared Free برای دانلود قرار داده
در ضمن در داخل سایته شرکت سازنده برنامه امکان چک کردن انلاین پورتهای بازه سیستمتون هم موجوده ومی تونید سیتمتون رو تست کنید با این ادرس

Mohammad
03-04-2005, 13:35
لینک دانلودش رو نمیزارید؟ :wink:

ali-r55
03-04-2005, 14:49
اگه به سایتش یه سر کوچولو میزدی هم با مشخصات کاملتر برنامه اشنا میشدی وهم میتونستی بینa-squared Personal وa-squared Free هرکدوم که دوست داری انتخاب کنی
اما اینم لینک دانلود هردو نوع برنامه:
a-squared Personal Version 1.6

a-squared Free

برای نصب برنامه a-squared Personal موقع نصب مشخصاتتون روبرای شرکت سازنده برنامه میفرستید سازنده برنامه هم یه سریال موقت یک ماهه به ایملتون میفرسته که با اون برنامه رو نصب میکنید

در ضمن اینم کرک برنامه (البته این کرک خودم هنوز تست نکردم)

Mohammad
03-04-2005, 15:28
مرسی داش علی
دارم دانلود میکنم :)