PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باقی موندن نام قبلی هنگام اتصال با وجود تغییر نام کانکشن

iMan.xP
18-03-2012, 14:53
سلام من یک کانکشن را در ویندوز قبلا پاک کردم حالا که با همون نام کانکشن میسازم با اینکه اون نام قبلا پاک شده و الان نیست ولی هنگامی اتصال برقرار میشه کنار نام شماره 2 میزنه مثلا new connection 2 در صورتی که من به اسم new connection وصل میشم این شماره اضافی مال چیه و چه جوری میشه پاکش کرد ؟

Dew Drop
18-03-2012, 15:01
سلام
برید به کنترل پنل و Control Panel\Network and Internet\Network and Sharing Center
Change Adapter settings رو بزنید و رو کانکشن تون کلیک راست کنید و Rename ...
و اصلاح کنید.

iMan.xP
18-03-2012, 15:13
سلام
برید به کنترل پنل و Control Panel\Network and Internet\Network and Sharing Center
Change Adapter settings رو بزنید و رو کانکشن تون کلیک راست کنید و Rename ...
و اصلاح کنید.

اونجا نامش درسته ولی هنگام اتصال یه نام دیگه بالا مینویسه توی قسمت currently connecte to : اونجا یه 2 اضافه کرده شاید چون قبلا به همین نام ساخته بودم ولی قاعدتا نباید اینجوری باشه چون اون نام پاک شده ولی نمیدونم چه جوری میشه درستش کرد؟

Dew Drop
19-03-2012, 01:21
خوب برای اینکه تو رجیستری اسم این کانکشن هنوز هست ...
برای اینکه اصلاحش کنید تو رجیستری این مسیر رو برید.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\NetworkList\Profiles

زیر شاخه Profile یه تعداد کلید هست ...
دونه دونه این کی ها رو نگاه کنید,تو قسمت Profile name هر کی می تونید اسم کانکشن ها رو ببینید.
اگه کانکشن خودتون رو تو اون قسمت پیدا کردید رو Profile Name دابل کلیک کنید تا باز شه
بعد تو کادر Value data می تونید اسمش رو تغییر بدید و بعد OK کنید.