PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دیر باز شدن کانکشن

ahmadarm
18-03-2012, 09:39
سلام من توی ویندوز سون مشکل دیر باز شدن کانکشن دارم.زمانی که .ویندوز بالا میاد چند دقیقه باید منتظر بشم تا پنچره سمت راست پایین باز بشه.آیکون رو علامت لود هستش.
مدل مودم هم tp-link td-881
با کابل یو اس بی هم وصله.
توی ویندوز ایکس همچین مشکلی رو ندارم.
چندین بار هم که ویندوز عوض شده بازم همینطوره

jafarian
18-03-2012, 13:56
برنامه w7tip از لینک پایین دانلود کنید بعدشم روی این برنامه کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید طبق شکل تیک گزینه مورد نظر بزنید تا گزینه Network Connections پین بشه به تسکبار از این طریق بعد راحت میتونید کانکشن اجرا کنید یا که کانکشن روی دسکتاپ دراگ کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jafarian
18-03-2012, 22:46
این روش دیگه هم هست تست کنید برای فیکس کردن آیکن دایره شکل روی کانکشن روی my computer کلیک راست گزینه Manage انتخاب کنید تو صفحه ای که باز میشه روی گزینه Local Users and Groups دبل کلیک کنید بعدشم روی گزینه Groups از پنجره سمت راست کلیک راست کنید بعد روی Administrators کلیک راست کنید از منوی باز شده گزینه Add to group انتخاب کنید روی Add کلیک کنید بعد Advanced بعد Find now بعدش از گزینه هایی که پایین پیدا میشه روی گزینه Local Service دبل کلیک کنید تایید کنید سیستم ریستارت کنید از نوع چک کنید.

ahmadarm
19-03-2012, 08:42
سلام
من اون تیک رو زدم بعد باید چی کار کنم؟اتفاقی هم نیفتاد گزینه ای به کادر چپی اضافه نشد
پست دوم رو هم انجام دادم،ریست کردم ولی نشد

jafarian
19-03-2012, 13:58
شماطبق شکل اول وقتی که برنامه رو دانلود کردین روش کلیک راست گزینه مورد نظر انتخاب میکنید بعدم که طبق شکل دوم تیک گزینه مورد نظر میزنید بعد آیکن پایین نوار وظیفه طبق شکل اضافه میشه میتونید بعد رو آیکن کلیک کنید ازاونجا بعد کانکشن خودتون انتخاب کنید کانکت بشین.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ahmadarm
25-03-2012, 22:07
این رو هم انجام دادم ولی نشد یه فایل نت پد باز میشه.
منظور من هم ایکون نورا استارت نبود گوشه سمت چپ دیر باز میشه حتی شرت کات کانکشن هم که باشه باز نمیشه تا اون هم باز بشه