PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای بازکردن قفل برنامه قفل گذاری FolderEncrypt

bomberman
18-03-2012, 00:26
سلام به همگی
خیلی وقته که بیش از پنجاه گیگ از فیلمهام رو توسط یه نرم افزار پرتابل قفل گذاری به اسم FolderEncrypt که از شرکت KaKaSoft هست قفل گذاری کردم ولی الان اصلا یادم نمیاد که چه رمزی براش گذاشتم و نمیدونم الان چی کار کنم.
اینطوری که من امتحان کردم فایل های قفل شده فقط توسط اکسپلورر Eset smart Security قابل مشاهده هستند و در حین اسکن هم میشه اونا رو دید
الان مشکل من اینه که نه میتونم این فیلمها رو ببینم و نه میتونم پاکشون کنم
اساتید اگه راهی بلدن ارائه بدن
در ضمن یادآور بشم که این برنامه قفل گذاری واقعا برنامه فوق العاده ایه و هر جا اونو کپی کنین میتونین اون پوشه رو باهاش رمز گذاری کنین,براتون آپلود کردم تا هم اگر خواستین ازش استفاده کنین و هم ببینین چطوری میشه رمزشو باز کرد تا کمکم کنین
حجم : کمتر از 400 کیلوبایت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamed29
18-03-2012, 20:17
سلام ، دوست عزیز با نرم افزار FolderSizes مشکلتون حل میشه.
Folder Sizes در اصل برای تحلیل و مدیریت فضای هارددیسک هست.مثل حجم و... . ولی یه قابلیتی که خودم ازش استفاده کردم،اینه که میتونه فایلی که توسط نرم افزار رمز گذاری شده رو هم نشون بده. من خودم از winmend folder-hidden برای مخفی کردن فایلهام استفاده میکردم.یه روز داشتم با FolderSizes ور میرفتم که متوجه شدم پوشه ای که روش رمز گذاشتم رو با تمام فایلهای داخلش نشون میده! الان هم FolderEncrypt رو تست کردم بازم وضع همین بود!
پس وقتی نرم افزار رو نصب کردید اول از طریقFolder size به محل پوشه یا درایو رمزگذاری شده برید.

وارد پوشه Thumbs.db شده و روی Sis کلیک راست کرده و Explorer را انتخاب کنید.

فایل هایی که رمز گذاری کرده بودید رو در همین پوشه پیدا میکنید(Thumbs.db) .(اگه در این مرحله بعضی فایلها اجرا نشدن،نترسین!) حالا اگه توی اکسپلورر ویندوز Thumbs.db رو جای دیگه ای مثلا تو یه درایو دیگه کپی کنید مشکلتون حله !

اینم لینک دانلود(11mb)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fusers%2F531%2Fsoft%2Ffile_disk%2FFolderSizes_5.0. 57_Pro_incl_crack-%255Bp30download.com%255D.zip)

اگه نسخه ای که دانلود میکنید ریجستر نیست این رو امتحان کنید:(از منوی Help ، Register رو انتخاب کنید)
Name : RICCARDO PEPE
Serial : 000014-M135C7-WP8H40-T31BYH-ZXET53-R5JHC6-MUCPAY-BWG289-6E0U16-8T7RBE

bomberman
18-03-2012, 23:49
سلام داداش
بابت معرفی نرم افزار ممنونم
کارهایی که گفتی رو کردم ولی فایلها فقط از داخل خود برنامه قابل مشاهده هستند و هیچ کاری نمیشه باهاشون کرد.نه کپی و نه دلیت
پوشه ی اصلی که فایل ها داخلش هستند رو اصلا نمیشه اکسپلور کرد
ارور میده که وجود نداره یا قابل خوندن از دیسک نیست
میتونی راهنماییم کنی؟دمت گرم

bomberman
19-03-2012, 22:36
یعنی توی پی سی ورلد به این بزرگی با این همه کاربر یه نفر پیدا نمیشه مشکل مارو بتونه حل کنه؟بابا دمتون گرم دیگه
یه کمکی بکنین
خیلی ممنون

bomberman
22-03-2012, 11:07
ما همچنان منتظریم یه نفر بیاد و یه کمکی بکنه

bomberman
23-03-2012, 18:17
واقعا کسی بلد نیست؟هنوز منتظرم یه نفر بیاد و یه کمکی بکنه
آقایون قضیه برام خیلی مهمه،بیشتر از 50 گیگ از بهترین فیلمهامه که از دست دادم،کم چیزی نیست که

P‌C
24-03-2012, 12:29
سلام دوست عزیز
اگر نمیتونید اون برنامه رو به هر طریقی حذف کنید ویندوز رو در حالت safe mode بالا بیارید و ببینید شاید برنامه در این حالت اجرا نشه . اگر جواب نداد بهترین راه باقی مونده که بیشترین شانس رو برای دیدن فایلها بهتون میده بوت شدن سیستم از طریق یک سیستم عامل دیگست. اگر ویندوز دیگه ای نصب ندارید میتونید Erd commander 2008 رو بگیرید و اونرو روی cd رایتش کنید. وقتی که بوت شد میتونید با اکسپلورر داخلش هرگونه فایل یا فولدر مخفی شده (و نه رمز گذاری یا کد شده) هاردتون رو ببینید و اونرو کپی کنید.

hamed29
26-03-2012, 19:38
:13:

سلام مجدد. همون راهی که گفتم باید جواب بده .من حتی با نرم افزار های دیگه هم تست کردم. با اون برنامه ای هم که خودت گفتی تست کردم.جواب هم داد.

شما در واقع رفتی تو همون پوشه.اونجا نمیشه اکسپلور کرد.

اول باید از طریق Folder size به محل پوشه یا درایو رمزگذاری شده برید.

وارد پوشه Thumbs.db شوید .داخل این پوشه یه فولدر به اسم "Sis هست.روش کلیک راست کنید.تو منوی کلیک راست ،گزینه Explore from folder رو انتخاب کنید.اون رو که بزنید یه پنجره باز میشه .توش یه فولدر هست به اسم Thumbs . تمام فایل هاتون تو این پوشه ست.

حالا اگه روش یه بار کلیک کنین و کلیدهای ترکیبی control و C رو با هم فشار بدین کپی میشه.الان حالا باید یه جا پیست کنین.

اصلا برین تو یه درایو دیگه paste کنید((Ctrl+V .درست نشد بگو

ضمنا از من میشنوی هیچ وقت 50GIG اطلاعاتت رو به یه نرم افزار 300kb بند نکن.

منخودم هر چند وقت یه بار یه restore point درست میکنم تا اگه مشکلی پیش اومد .اطلاعاتم روبتونم بازیابی کنم

hamed29
27-03-2012, 23:34
با ‏Foldesizez ‎‏ برید تو همون درایو.
پوشه ی ‏Recycler‏ رو چک کنید.حجم این پوشه در واقع همون حجم فایلهای مخفی و ... هست.روش کلیک راست کن--> ‏Explore from folder

دیگه بایدبه فایلهاتون تو همین پوشه بدون دردسر دسترسی داشته باشین

bomberman
31-03-2012, 08:14
:13:

سلام مجدد. همون راهی که گفتم باید جواب بده .من حتی با نرم افزار های دیگه هم تست کردم. با اون برنامه ای هم که خودت گفتی تست کردم.جواب هم داد.

شما در واقع رفتی تو همون پوشه.اونجا نمیشه اکسپلور کرد.

اول باید از طریق Folder size به محل پوشه یا درایو رمزگذاری شده برید.

وارد پوشه Thumbs.db شوید .داخل این پوشه یه فولدر به اسم "Sis هست.روش کلیک راست کنید.تو منوی کلیک راست ،گزینه Explore from folder رو انتخاب کنید.اون رو که بزنید یه پنجره باز میشه .توش یه فولدر هست به اسم Thumbs . تمام فایل هاتون تو این پوشه ست.

حالا اگه روش یه بار کلیک کنین و کلیدهای ترکیبی control و C رو با هم فشار بدین کپی میشه.الان حالا باید یه جا پیست کنین.

اصلا برین تو یه درایو دیگه paste کنید((Ctrl+V .درست نشد بگو

ضمنا از من میشنوی هیچ وقت 50GIG اطلاعاتت رو به یه نرم افزار 300kb بند نکن.

منخودم هر چند وقت یه بار یه restore point درست میکنم تا اگه مشکلی پیش اومد .اطلاعاتم روبتونم بازیابی کنم

سلام داداش
بابت راهنماییت ممنونم
ولی من که اون پوشه رو اکسپلور کردم و دیدم حجم اون پوشه رو صفر نشون میده و کپی هم کردمش و تو یه داریو دیگه میخاستم پیست کنم این ارور رو میده
وقتی حجم پوشه رو صفر نشون میده دیگه کپی کردنش فایده ای نداره که

---------- Post added at 09:14 AM ---------- Previous post was at 09:13 AM ----------

با ‏Foldesizez ‎‏ برید تو همون درایو.
پوشه ی ‏Recycler‏ رو چک کنید.حجم این پوشه در واقع همون حجم فایلهای مخفی و ... هست.روش کلیک راست کن--> ‏Explore from folder

دیگه بایدبه فایلهاتون تو همین پوشه بدون دردسر دسترسی داشته باشین

این راه حل هم جوابی نداد

hamed29
31-03-2012, 22:39
سلام داداش
بابت راهنماییت ممنونم
ولی من که اون پوشه رو اکسپلور کردم و دیدم حجم اون پوشه رو صفر نشون میده و کپی هم کردمش و تو یه داریو دیگه میخاستم پیست کنم این ارور رو میده
وقتی حجم پوشه رو صفر نشون میده دیگه کپی کردنش فایده ای نداره که

---------- Post added at 09:14 AM ---------- Previous post was at 09:13 AM ----------

این راه حل هم جوابی نداد
راستش دیگه نمیدونم چکار میشه کرد.وقتی حجم recycler صفر باشه یعنی فایل پنهان وجود نداره (؟)
راه های دیگه ای که PC گفتن امتحان کنین.
اگه میتونی درایو رو restore کن.(از properties به تب previous version برید. اگه تنظیمات Restore رو قبلا درست کردید( یعنی Restore system setting and previous versionof files ) و اون درایو هم on کرده باشید، حداقلش اینه که وقتی یه نرم افزار نصب میکنید یه restore point درست میشه.

hanie45
13-03-2013, 16:55
سلام مخصوص خدمت hamed29 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز
من نرم افزار winmend folder-hidden استفاده میکنم هر چند مدت یک بار با استفاده از سرچ فایل های Thumbs.db رو پاک میکنم دیشب که این کارو کردم امروز یکی از فولدر هایی که هاید کرده بودم رو نرم افزار winmend نشناخت.... نرم افزاری که گفتی (Folder size)رو نصب کردم تونستم فایل ها وفولدر هارو ببینم ولی نه باز میشن نه کپی هیچ کاری نمیشه روش انجام داد
همش این پیغام رومیده.....

جون هرکی دوست داری کمکم کن خیلی فایل هام برام مهمه 4سال براش زحمت کشیدم تا جمع شون کردم.....مرسی
منتظرم بازم ممون....

hanie45
13-03-2013, 19:12
نمیخواد زحمت بکشی خودم درستش کردم ......با رجستری فایروال هاشو ار کار انداختم .....مرسی

_unforgiven_
08-06-2013, 00:03
سلام منم همین مشکل رو دارم با برنامه winmend folder hidden لطفا راهنمایی کنید باید چیکار کنم

hamed29
08-06-2013, 08:23
سلام منم همین مشکل رو دارم با برنامه winmend folder hidden لطفا راهنمایی کنید باید چیکار کنم

صفحه ی قبل رو نگاه کنید. توضیح داده شده.
bomberman از این راه جواب نگرفت ؛ نمیدونم چرا!
البته من با ویندوز 7 کار کردم و جواب داده

_unforgiven_
08-06-2013, 11:29
صفحه ی قبل رو نگاه کنید. توضیح داده شده.
bomberman از این راه جواب نگرفت ؛ نمیدونم چرا!
البته من با ویندوز 7 کار کردم و جواب داده

مرسی جواب دادین ولی منم با فولدر سایز کار کردم اما نشد لطفا یه راهنمایی کنید که مشکلم حل بشه

hamed29
08-06-2013, 17:21
راه دیگه ای بلد نیستم. نمیدونم چرا جواب نمیگیرین. من با چند تا نرم افزار فایلهام رو رمز گذاشتم ، از جمله ‏winmend folder hidden‏ و همه رو تونستم با ‏foldersizez ‎‏ رمزشون رو دور بزنم./*/ در پوشه ی ‏recycler‏ فایلهاتون رو پیدا کنید. اگه فایلها رو ‏hidden‏ کردید از ‏folder option ‎‏ درستش کنید.

negar.71
16-06-2013, 23:19
من یه پوهرو بااستفاده از برنا ی فولدرلاکر پروفشنال قفلکرم ولی الان بازنیشه
برنامه هم پاک نمیشه
میخامببینم چطور میتونم پوشم رو بازکنم
ویندوزم عوض کردم نمیشه!!!

nabadan
15-02-2014, 10:52
با ریکاوری کردن مشکلتون حل میشه
من با برنامه recover my files ریکاوری کردم
همه فایلهام سالم اومده بود تو پوشه recycler

nabadan
15-02-2014, 13:05
یک راه عالی و 100% تضمینی دیگه
نیاز نیست که وقت بگذارید و ریکاوری کنید و ....
با برنامه IObit.Unlocker.1.1
اول نصبش کنید و بعد برید تو اون درایوری که فایلهاتونو مخفی کردین پوشه ای به نام recycler یا Winmend~Folder~Hidden هست (بستگی به برنامه ای که فایلهاتونو مخفی کردین داره مال من winmed folder hidden بود)
اونجا پوشه ای به نام com4 بود که هر کار کردم نتونستم بازش کنم که با این برنامه اسم پوشه رو عوض کردم و بازش کردم وداخلش همه فایلهایی که مخفی کردم بود
این روش عااااااااااااالیه