PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شبکه ورزش | بحث و تبادل نظر راجع به برنامه ها و ساعات پخش

nar nia
17-03-2012, 18:56
شبکه ورزش اولین شبکه اچ دی فارسی زبان پخش آزمایشی برنامه های خود را آغاز کرد

شبکه ی ورزش سیما، امروز ساعت ۱۴:۱۵ پخش آزمایشی خود را در فرستنده ی سوم دیجیتال تهران، کانال ۱۷ روی آنتن برد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هم اکنون پخش آزمایشی شبکه ورزش سیما، که با فعال سازی بسته سوم ظرفیتی پخش دیجیتال (TS3) همراه است به صورت HD آغاز شد

این شبکه تخصصی فعالیت آزمایشی خود را ابتدا با 6 ساعت برنامه در روز و پخش مستندهای المپیک، تاریخچه مسابقات جام جهانی، مستندهای آموزشی در زمینه ورزش و پوشش برخی مسابقات آغاز کرده است.

Masoud-Susa
17-03-2012, 22:10
کسی هم تونسته دریافت کنه تو تهران ..یا هرجای دیگه؟! کیـفیتش واقعا HD بود ؟! یا فقط اسم HD رو یدک میکشه؟!

siahkamar
17-03-2012, 22:35
دوستان واسه تهرانه فقط یا کله ایران میشه دریافت کرد؟

Aria1997
17-03-2012, 22:39
روی ماهواره میره ؟ کسی میدونه؟؟ :21:

sourena
17-03-2012, 22:56
اینی که ما دیدیم روی یک فرکانس بسیار ضعیف قرار داره و HD هم نیست ! به نظرم 16:9 اومد !

شاید HD ایرانی (اونم از نوع صداوسیمای دولتی) ، با اون HD ها که دانلود میکنیم متفاوت باشه!

Masoud-Susa
18-03-2012, 00:49
روی ماهواره میره ؟ کسی میدونه؟؟ :21:
من که بعیــد میدونم رو ماهواره بیــادش...

اینی که ما دیدیم روی یک فرکانس بسیار ضعیف قرار داره و HD هم نیست ! به نظرم 16:9 اومد !

شاید HD ایرانی (اونم از نوع صداوسیمای دولتی) ، با اون HD ها که دانلود میکنیم متفاوت باشه!
یـعنی فقط وایـده با همون رزولوشن همیشگی؟!! اینا که قرار بود 1080*1920 i پخـش داشته باشن که...:13:

Mohammad Yek110
18-03-2012, 09:18
دوستان واسه تهرانه فقط یا کله ایران میشه دریافت کرد؟

جواب این دوستمون رو لطفا بدید

Amirdb
18-03-2012, 09:44
یعنی الان اومده رو پخش دیجیتال؟!!!

mmf66
18-03-2012, 10:33
تو مشهد هم میگیره با دیجیتال تلوزیون ال جی

nar nia
18-03-2012, 14:06
اچ دی هست.
البته فعلا در مرحله تست هست گاهی اس دی میشه گاهی اچ دی و با شروع رسمی شبکه اچ دی خواهد بود
فعلا هم فقط در تهران دریافت میشه و حداکثر تا چند روز آینده در باقی استان ها هم قابل دیافت خواهد بود
ضمن اینکه برای مشاهده تصاویر به صورت hd باید دستگاه ستاپ باکستون hd و مجهز به کابل hdmi باشه و همینطور تلویزیونتون hd باشه
ولی اگر میخواید به صورت sd ببینید نیازی به نمایشگر و گیرنده hd و کابل hdmi نیست با دستگاههای معمولی هم دریافت میشه

steps
18-03-2012, 15:45
صبح تو کرج سرچ کردم چیزی یافت نشد

Ali_Wm
19-03-2012, 16:25
یعنی الان تلویزیون ما اچ دی نیست نمیشه این شبکه رو تماشا کرد؟؟؟

mojtaba2321
20-03-2012, 00:52
نه متاسفانه.

Reza31001
20-03-2012, 10:31

چرا میتونید ببینید ولی با کیفیت معمول

ضمن اینکه برای مشاهده تصاویر به صورت hd باید دستگاه ستاپ باکستون hd و مجهز به کابل hdmi باشه و همینطور تلویزیونتون hd باشه
ولی اگر میخواید به صورت sd ببینید نیازی به نمایشگر و گیرنده hd و کابل hdmi نیست با دستگاههای معمولی هم دریافت میشه

Pessimist
20-03-2012, 10:45
البته اینجور که ما شنیدیم با افتتاح شبکه ورزش برنامه های ورزشی شبکه سه به صورت کامل قطع نمیشه و مثل سابق به فعالیت خودشون ادامه میدن.

چیزی که من امیدوارم اتفاق بیوفته پخش شدن مسابقات بسکتبال NBA هست که واقعا داره در حقش ظلم میشه امیدوارم این اتفاق بیوفته.
علاوه بر این مسابقات تنیس رو هم امیدوارم پخش کنن در غیر اینصورت اصلا افتتاح نمیشد راحت تر بودیم.

nar nia
20-03-2012, 14:41
دیروز پورمحمدی تو شبکه سه میگفت فعلا تا شبکه ورزش در سراسر کشور پوشش پیدا کنه که دو سه سالی طول می کشه فوتبال های مهم و برنامه نود از شبکه سه پخش خواهد شد.

ebadi360
20-03-2012, 17:42
من الان یه ست باکس مدل مارشال دارم .مدل :ME-884A
تلویزیونم هم سونی EX500 با سایز 40 هستش
من الان هر چی کانال رو سرچ می کنم پیدا نمی کنه . در صورتی که یه طبقه بالا برادرم داره می گیره
تفاوت من با اون اینه که اون تلویزیونش خودش آنتن دیجیتال داره
حالا می خوام بدونم چرا این مشکل برای من هست و نمی تونم کانال رو پیدا کنم
دوم اینکه چطور می شه مشکلم رو برطرف کنم و کانال رو اضافه کنم

mamadak
20-03-2012, 17:59
دوستان بالا دستی پست قبلی بنده رو مورد لطف و عنایت قرار دادن

پس دلیلی ندیدم این پست هم باشه با عرض معذرت از دوستان تو این تاپیک این پست رو حذف کردم................

pcforlife
23-03-2012, 15:15
من امروز با کلی دست کاری آنتن تونستم بگیرمش.... البته هوای بادی تهران تو این روزها و فرکانس (طول موج یا هر اسمی که داره) ضعیف این شبکه باعث شده تصویر با یه تکون آنتن نویز و پرش پیدا کنه!
ولی کلا وجود شبکه ورزش خوبه، چون دیگه بهونه ای برای پخش مسابقات زنده فوتبال اروپا ندارن... هر چند یادمه یه جا قبلا گفتم که این شبکه فقط برای پوشش ورزش ملی (نه فقط فوتبال) ساخته شده... میخوام بگم ممکنه یه روزی به جا بازی یونایتد - سیتی، مسابقات ضبط شده اسکواش جام لیگ کشور رو پخش کنن!! حالا خدا کنه که اینطوری نباشه...

sajjad1973
23-03-2012, 15:47
اقا چرا فقط اون دو روز اول کیفیتش اچ دی بود - الان دیگه اچ دی نیست - دلمون خوش بود یه شبکه اچ دی راه اندازی شده ها

Extreme-Forces
23-03-2012, 15:55
اقا تلويزيون ما خودش اين كانالاي ديجيتال رو پيدا ميكنه. فول اچ دي هم هست . ولي شبكه كه اچ دي نيست. مثل بقيست. كسي تصوير اچ دي ديده واقعا ؟

sajjad1973
23-03-2012, 17:09
اقا تلويزيون ما خودش اين كانالاي ديجيتال رو پيدا ميكنه. فول اچ دي هم هست . ولي شبكه كه اچ دي نيست. مثل بقيست. كسي تصوير اچ دي ديده واقعا ؟

اره اون روز اول که افتتاح شد کیفیتش HD بود و کیفیت صداش هم دالبی بود - نمیدونم دیدید یانه فقط هم مرتبا یه فیلم کوتاه رو نشون میداد که هی تکرارش میکرد فیلمی از گلهای مختلف و زنبور ..........

ما چون دوتا تلوزیون داریم که یکیشون با ستاپ باکس معمولی کار میکنه و اون یکی خودش تیونر اچ دی داخل خودش داره من متوجه شدم

اونی که ستاپ باکس بهش وصل بود شبکه رو پیدا میکرد ولی هیچی نشون نمیداد
اما اون یکی تلوزیونمون که خودش تیونر اچ دی داره هم پیدا میکد و هم همون تصاویری رو که گفتم نشون میداد با کیفیت اچ دی و صدای دالبی

اما الان دیگه اچ دی پخش نمیشه

فکر کنم دیدن نصف بیشت مردم امکان دریافت اچ دی رو ندارن کیفیت رو اوردن پایین

H A M A S
23-03-2012, 17:31
دیروز پورمحمدی تو شبکه سه میگفت فعلا تا شبکه ورزش در سراسر کشور پوشش پیدا کنه که دو سه سالی طول می کشه فوتبال های مهم و برنامه نود از شبکه سه پخش خواهد شد.

کدوم فوتبال مهم آقای پور محمدی از شبکه 3 قراره پخش بشه؟؟
دلمون خوش بود لا اقل در طول سال 2 تا بازی لیگ قهرمانان اروپا رو میدیدیم که اونم به همت مدیران شبکه 3 قطع و به جاش طنز خانه اجاره ای پخش میشه.......جالبه این برنامه طنز یه سریال 90 قسمتیه!!
حتی به مراسم اهدای جام به تیم استقلال هم رحم نکردن و به جاش تکرار این سریال خانه اجاره ای رو پخش کردن
این شبکه ورزش هم زیاد امیدی بهش نیست....چندتا مسابقه سوارکاری با اسب و کبدی و اگر خدا قسمت کنه پخش زنده مسابفات تیر اندازی که بلا استثنا در تمام موارد گزارشگر تمام وقت در حال توضیح دادن درباره ی قوانین اصلی و نحوه بازی کردن این ورزش هاست!
به هرحال کسی از ندیدن فوتبال نمرده....یه اینترنت لخ لخو داریم نتایج رو زنده از لایو اسکور(اگر سایتش فیتیله پیچ نشه) میبینیم....روز بعد هم هایلایت اون بازی رو دانلود میکنیم

Reza31001
23-03-2012, 17:54
بابا شما چرا این قدر نا امیدین
تازه من خداخدا می کردم قبل تابستون افتتاح بشه بلکه برای المپیک به جای اینکه وسط اخبار و نمیدونم سریال و غیره یهو بیان بهداد سلیمی و یوسف کرمی رو نشون بدن، بتونیم مثل آدم مسابقات رو ببینیم
این قدر موج منفی ندین خواهشا!

Extreme-Forces
23-03-2012, 19:21
اره اون روز اول که افتتاح شد کیفیتش HD بود و کیفیت صداش هم دالبی بود - نمیدونم دیدید یانه فقط هم مرتبا یه فیلم کوتاه رو نشون میداد که هی تکرارش میکرد فیلمی از گلهای مختلف و زنبور ..........

ما چون دوتا تلوزیون داریم که یکیشون با ستاپ باکس معمولی کار میکنه و اون یکی خودش تیونر اچ دی داخل خودش داره من متوجه شدم

اما اون یکی تلوزیونمون که خودش تیونر اچ دی داره هم پیدا میکد و هم همون تصاویری رو که گفتم نشون میداد با کیفیت اچ دی و صدای دالبی

من كه تازه ديروز متوجه شدم و كانال رو گرفتم. اگه HD پخش كنن خيلي خوب ميشه.

ata123456
23-03-2012, 22:29
گفتن فعلا SD و HD وقت گل نی.

mehdi_pro2
23-03-2012, 23:24
من زدم شبکه 17 چرا نمیاد؟ :31:
همه شبکه ها رو زیر و رو کردم نمیاد!
کار خاصی باید بکنم؟
شبکه نمایش.شما. ای فیلم.قران.پرس تی وی و... رو دارم ولی این ورزش نمیاد. چرا؟:19:

sajjad1973
24-03-2012, 08:48
من زدم شبکه 17 چرا نمیاد؟ :31:
همه شبکه ها رو زیر و رو کردم نمیاد!
کار خاصی باید بکنم؟
شبکه نمایش.شما. ای فیلم.قران.پرس تی وی و... رو دارم ولی این ورزش نمیاد. چرا؟:19:

شما یه سرچ جدید بکن و بعد همه کانالها رو ببین. من اون روز اول که سرچ کردم نمیدونم چرا شبکه ورزش رو رو کانال 800 میزاشت یعنی وقتی کانالا رو میچید 1 تا 16 میرفت بعد شبکه ورزش رو میزاشت رو 800 کلی باش ور رفتم تا تونستم شبکه ورزش رو رو کانال 17 بزارم

mohsenfhm
24-03-2012, 09:24
این شبکه ورزش مختص تهرانه ؟؟؟؟؟

H A M A S
24-03-2012, 20:00
سایت گل - بازی چلسی و لستر سیتی از مرحله یک چهارم جام حذفی تحت تاثیر اتفاق ناراحت کننده ی روز قبل دیگر بازی این مرحله بین تاتهنام و بولتون آغاز می شود.
جناب سرهنگ علیفر اما کلامی درباره این خبر نگران کننده نمی دهد، درحالیکه تمام اخبار دنیای فوتبال تحت تاثیر این قضیه است. حتی وقتی کیهیل گلی زودهنگام را برای چلسی به ثمر می رساند و پس از گل نوشته ی روی پیراهنش را نشان هواداران و دوربین ها می دهد که برای سلامتی موامبا دعا کنید بازهم گزارشگر کلامی از این ماجرا به میان نمی آورد هرچند چندین بار در طول بازی از لغو بازی تاتنهام و بولتون می گوید.
دوربین ها در ابتدای بازی چندین بار چهره دروازبان افسانه ای دنیای فوتبال یعنی پیتر اشمایکل را در کنار همسرش که برای دیدن بازی پسرشان کاسپر درون دروازه لستر به استمفورد بریج لندن آمده اند نشان می دهند اما با بی تفاوتی گزارشگر این سوژه ی داغ هم مسکوت می ماند. با اینکه نسل جوان تر که بیشتر نام اشمایکل را شنیده اند دلشان می خواهد به این بهانه بیشتر درباره او بدانند.
در این دیدار پُر گل چیزی از ناکامی های پنج ماه اخیر تورس در گلزنی برای چلسی هم نمی شنویم. حتی وقتی بعد از تلاش های فراوان و بازی درخشان ال نینو سرانجام بعد از 1541 دقیقه ناکامی (25 ساعت در 26 بازی!) موفق به گلزنی می شود، دلیل شادی بیش از اندازه هم تیمی ها، دی متئو و طرفداران آبی های لندن هم برای گزارشگر باتجربه جالب توجه نمی نماید. (با این نحوه ی گزارش، فوتبالدوستان ایرانی حق دارند در فوتبال های پخش زنده در هر بازی که گزارشگری جز عادل دارد جای خالی او را حس کنند. هرچه باشد همین توجه به نکات ریز و درشت گزارش عادل را خاص و جذاب کرده است.)
اما دلمان خوش بود با همین نوع گزارش لااقل فوتبال های داغ اروپایی را زنده می بینیم که بدون توجه به مخاطبان میلیونی اش، به همان هم در برنامه های نوروزی شبکه سه جایی ندادند درحالیکه هواداران این ورزش پُر طرفدار برای تماشای مسابقاتش حتی درروزهای خسته کننده کاری طول سال حاضر به تحمل خواب آلودگی در محل کار و بیدار ماندن در ساعت های پایانی شب هم بودند تا ازقافله باخبران عقب نمانند!
عدم نمایش فوتبال های مهم اما در تعطیلات آغاز سال که تنها روزهایی است که می شد با خیال راحت از تماشای نمایش فوتبال روز دنیا لذت برد و همین بی تفاوتی سیما به مخاطبان خاصش علاقمندان فوتبال را عصبانی کرده است که اگر اینگونه پیش بروند این جمعیت بی شمار را نیز از دست خواهند داد.
در حالیکه برای به دست آوردن مخاطب بیشتر باید به خواست آنها توجه کرد وگرنه شبکه های ماهواره ای نیز بی شمارند. رکورد شکنی مسی برای بارسا، نیمه نهایی حساس کوپا ایتالیا بین صدرنشینان کالچو و صعود بانوی پیر به فینال این رقابت ها پس از سال ها، جنجال های دوباره ی آقای خاص در اِل مادریگال و توقف دوباره ی رئال در مدت پنج روز، جدال مهم منچستر سیتی و چلسی و همه فوتبال های جذابی بودند که تماشای هریک از آنها در این زمان حساس از فصل فوتبالی دیدن داشتند اما حالا فقط حسرت ندیدن لحظاتی به یادماندنی از درخشش ستارگان مستطیل سبز در دل دوستدارانش باقی مانده.
لحظاتی که به حافظه ی بلند تاریخ فوتبال پیوستند و دیگر هم تکرار نمی شوند!

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mamadak
25-03-2012, 11:44
سایت گل - بازی چلسی و لستر سیتی از مرحله یک چهارم جام حذفی تحت تاثیر اتفاق ناراحت کننده ی روز قبل دیگر بازی این مرحله بین تاتهنام و بولتون آغاز می شود.
جناب سرهنگ علیفر اما کلامی درباره این خبر نگران کننده نمی دهد، درحالیکه تمام اخبار دنیای فوتبال تحت تاثیر این قضیه است. حتی وقتی کیهیل گلی زودهنگام را برای چلسی به ثمر می رساند و پس از گل نوشته ی روی پیراهنش را نشان هواداران و دوربین ها می دهد که برای سلامتی موامبا دعا کنید بازهم گزارشگر کلامی از این ماجرا به میان نمی آورد هرچند چندین بار در طول بازی از لغو بازی تاتنهام و بولتون می گوید.
دوربین ها در ابتدای بازی چندین بار چهره دروازبان افسانه ای دنیای فوتبال یعنی پیتر اشمایکل را در کنار همسرش که برای دیدن بازی پسرشان کاسپر درون دروازه لستر به استمفورد بریج لندن آمده اند نشان می دهند اما با بی تفاوتی گزارشگر این سوژه ی داغ هم مسکوت می ماند. با اینکه نسل جوان تر که بیشتر نام اشمایکل را شنیده اند دلشان می خواهد به این بهانه بیشتر درباره او بدانند.
در این دیدار پُر گل چیزی از ناکامی های پنج ماه اخیر تورس در گلزنی برای چلسی هم نمی شنویم. حتی وقتی بعد از تلاش های فراوان و بازی درخشان ال نینو سرانجام بعد از 1541 دقیقه ناکامی (25 ساعت در 26 بازی!) موفق به گلزنی می شود، دلیل شادی بیش از اندازه هم تیمی ها، دی متئو و طرفداران آبی های لندن هم برای گزارشگر باتجربه جالب توجه نمی نماید. (با این نحوه ی گزارش، فوتبالدوستان ایرانی حق دارند در فوتبال های پخش زنده در هر بازی که گزارشگری جز عادل دارد جای خالی او را حس کنند. هرچه باشد همین توجه به نکات ریز و درشت گزارش عادل را خاص و جذاب کرده است.)
اما دلمان خوش بود با همین نوع گزارش لااقل فوتبال های داغ اروپایی را زنده می بینیم که بدون توجه به مخاطبان میلیونی اش، به همان هم در برنامه های نوروزی شبکه سه جایی ندادند درحالیکه هواداران این ورزش پُر طرفدار برای تماشای مسابقاتش حتی درروزهای خسته کننده کاری طول سال حاضر به تحمل خواب آلودگی در محل کار و بیدار ماندن در ساعت های پایانی شب هم بودند تا ازقافله باخبران عقب نمانند!
عدم نمایش فوتبال های مهم اما در تعطیلات آغاز سال که تنها روزهایی است که می شد با خیال راحت از تماشای نمایش فوتبال روز دنیا لذت برد و همین بی تفاوتی سیما به مخاطبان خاصش علاقمندان فوتبال را عصبانی کرده است که اگر اینگونه پیش بروند این جمعیت بی شمار را نیز از دست خواهند داد.
در حالیکه برای به دست آوردن مخاطب بیشتر باید به خواست آنها توجه کرد وگرنه شبکه های ماهواره ای نیز بی شمارند. رکورد شکنی مسی برای بارسا، نیمه نهایی حساس کوپا ایتالیا بین صدرنشینان کالچو و صعود بانوی پیر به فینال این رقابت ها پس از سال ها، جنجال های دوباره ی آقای خاص در اِل مادریگال و توقف دوباره ی رئال در مدت پنج روز، جدال مهم منچستر سیتی و چلسی و همه فوتبال های جذابی بودند که تماشای هریک از آنها در این زمان حساس از فصل فوتبالی دیدن داشتند اما حالا فقط حسرت ندیدن لحظاتی به یادماندنی از درخشش ستارگان مستطیل سبز در دل دوستدارانش باقی مانده.
لحظاتی که به حافظه ی بلند تاریخ فوتبال پیوستند و دیگر هم تکرار نمی شوند!

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] n%2Fnews%2F1825%2F%25D8%25A7%25DB%258C%25D8%25B1%2 5D8%25A7%25D9%2586%2F2012%2F03%2F04%2F2945667%2F%2 5D8%25AE%25D8%25A7%25D9%2586%25D9%2587-%25D8%25A7%25D8%25AC%25D8%25A7%25D8%25B1%25D9%2587 %25D8%25A7%25D9%258A-%25D8%25AF%25D8%25B1-%25D8%25AA%25D9%2584%25D9%2588%25D9%258A%25D8%25B2 %25D9%258A%25D9%2588%25D9%2586-%25D9%2588-%25D8%25AD%25D9%2583%25D9%2585-%25D8%25AA%25D8%25AE%25D9%2584%25D9%258A%25D9%2587-%25D8%25A8%25D8%25B1%25D8%25A7%25D9%258A-%25D9%2581%25D9%2588%25D8%25AA%25D8%25A8%25D8%25A7 %25D9%2584-%25D8%25B3%25D9%2587-%25D9%2583%25D8%25B1%25D8%25AF%25D9%258A)

سلام:santa:

من چند روز پیش یه پست تو این تاپیک گذاشتم و گفتم که شبکه سه با گروه ورزشش (حسین ذکایی و جاودانی و فردوسی پور و.....) به مشکل خوردن دوستان بالا دستی پستمو پاک کردن و گفتن 30یا30 نوشتی.

این علیپورم گزارشگر زاپاسه شبکه سه هستش چند هفته پیش (شایدم 1ماه پیش دقیق نمیدونم) بازی والنسیا و بارسا بود.شبکه 3 زیرنویس کرد راس ساعت 12:30 بازی پخش مستقیم میشه (اینجا تو پرانتز بگم که معمولا بازی های خارجی یکشنبه شبها رو عادل فردوسی پور گزارش میکنه بخاطر اینکه شب قبل پخش برنامه نوده و اون پکیج برنامه نود رو همون موقع در اختیار مسیولین پخش برای بازبینی قرار میده) خلاصه این برنامه عشق من .... اومد تو آنتن در صورتی که قرار بود برنامه تا قبل از 12:30 تموم بشه مسیولین پخش این برنامه رو تا ساعت یک کشش دادن بعدم شروع کردن به پخش میان برنامه های مزخرف خودشون تا ساعت 1:15. حدس میزنی چه اتفاقی افتاده بود؟
عادل فردوسی پور استودیو رو ترک کرده بود و اینها هم بازی رو برده بودن تو آنتن. بازی تا حدود ده دقیقه داشت بدون گزارشگر با آهنگ پخش میشد که سر و کله علیفر (گزارشگر زاپاس) پیدا شد:18:

خوشم اومد از فردوسی پور که رو به این ... نمیده.
امیدوارم ایندفعه پستم پاک نشه . بنده فقط اتفاق اون شب رو انعکاس دادم همین.:rambo:

sajjad1973
26-03-2012, 09:40
بچه ها درسته که میگن بعد از افتتاح رسمی شبکه ورزش دو باره با کیفیت اچ دی پخش میشه؟ شما همچین چیزی شنیدید؟

nitro
26-03-2012, 10:36
من که بعیــد میدونم رو ماهواره بیــادش...

یـعنی فقط وایـده با همون رزولوشن همیشگی؟!! اینا که قرار بود 1080*1920 i پخـش داشته باشن که...:13:

منم بعید میدونم HD باشه
شاید منظورشون همون وایده
چون با فرمت 4 به 3 که گند میزنن توی فوتبالا

اگرم HD باشه فکر کنم احتمالا 720 باشه

cdcenter
26-03-2012, 13:22
بابا شما چرا این قدر نا امیدین
تازه من خداخدا می کردم قبل تابستون افتتاح بشه بلکه برای المپیک به جای اینکه وسط اخبار و نمیدونم سریال و غیره یهو بیان بهداد سلیمی و یوسف کرمی رو نشون بدن، بتونیم مثل آدم مسابقات رو ببینیم
این قدر موج منفی ندین خواهشا!

بی خیال داداش . آخه المپیک رو حیف نیست از صدا سیما ببینی ؟ اگه ده تا شبکه ورزش فول اچ دی هم راه اندازی کنن باز فاقد کیفیت و پوشش مناسب مسابقات خواهد بود .
بهترین کار تماشای المپیک از شبکه های فول اج دی مثل EUOROSPORT HD و . . . هست .
من که به خاطرش رفتم 300 دادم ----- . دیگه حرص و جوش هم نمیخورم وسط مسابقه سانسور و اذان و سریال خنده بازار و . . . پخش بشه .

nar nia
28-03-2012, 19:36
خداحافظی شبکه 3 با برنامه های ورزشی!

استودیویی که مسابقه فوتبال لیگ برتر و رقابت‌های لیگ قهرمانان در آن مورد تحلیل قرار می‌گرفت جمع شده و در اختیار پخش زنده‌ها قرار گرفته شده است.

به گزارش گل به نظر می‌رسد سیاست جدید شبکه سوم سیمای جمهوری اسلامی ایران متفاوت با گذشته باشد و اینطور که به نظر می‌آید آنها تمرکز خود را بر تولید سریال خواهند گذاشت. این اتفاقی است که با آغاز پخش آزمایشی شبکه ورزش شتاب گرفته است و بدون تردید تاثیر خود را روی شبکه‌ای که بخش اعظم محبوبیت خود را مدیون برنامه‌های ورزشی است خواهد گذاشت.
شبکه 3 مدت‌هاست که دیگر فوتبال‌ها را به شکل سابق پخش نمی‌کند که این مساله نارضایتی را در دل علاقمندان به وجود آورده، علاقمندانی که با تلفن‌های مکرر به روابط عمومی شبکه سه ناراحتی خود را اعلام کرده‌اند. اما یک خبر جالب از شبکه سه این است که استودیویی که مسابقه فوتبال لیگ برتر و رقابت‌های لیگ قهرمانان در آن مورد تحلیل قرار می‌گرفت جمع شده و در اختیار پخش زنده‌ها قرار گرفته شده است.
بنابراین در حال حاضر شبکه سه برنامه فوتبال برتر را از کنداکتور خود خارج کرده و تنها پخش مسابقات فوتبال را بدون حاشیه‌های اضافی و بحث‌های کارشناسی انجام خواهد داد. این اتفاقی است که در مورد برنامه گزارش ورزشی که به پخش لیگ قهرمانان اروپا می‌پرداخت هم رسیده و این رقابت‌ها در صورت پخش دیگر مورد تحلیل قرار نخواهند گرفت.
خبر دیگر هم اینکه حتی اگر پخش مسابقات از شبکه 3 به شبکه ورزش منتقل بشود برنامه نود به عنوان مهمترین برنامه ورزشی صداوسیما در شبکه 3 باقی خواهد ماند.

ghermezeteh
17-04-2012, 00:16
این شبکه ورزش سایتی چیزی نداره که بریم از جدول برنامه هاش مطلع بشیم؟

mmf66
24-04-2012, 15:29
در مشهد کی پخش میشه

Ghaioom
24-04-2012, 17:12
در مشهد کی پخش میشه

مثل اینکه اواخر اردیبهشت یا اوایل خرداد میاد رو فرستنده سوم شهرستانها وقتی که افتتاح رسمی شد.

A.N.A.P
25-04-2012, 00:29
حداقل فوتبالایی که دزدی میشه رو با کیفیت احتمالا خوب ببینیم خودش خیلیه !
از کل یک ماه برگزاری المپیک شاید واسه ما 1 ساعتش مفید پخش بشه !

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

shahin666
30-04-2012, 20:48
مثل اینکه اواخر اردیبهشت یا اوایل خرداد میاد رو فرستنده سوم شهرستانها وقتی که افتتاح رسمی شد.

دوست عزیز این خبر شما منبع داره ؟!
یعنی اواخر اردیبهشت یا اوایل خرداد احتمالا کرجیا هم می تونن این شبکه رو مشاهده کنن
یا نه مثل سیگنال های دیجیتال به مرور زمان به شهرستان ها مختلف انجام میشه؟

clau
30-04-2012, 20:55
این شبکه ورزش توی usb-tv xvisionهم میگیره ؟

Ghaioom
30-04-2012, 22:07
دوست عزیز این خبر شما منبع داره ؟!
یعنی اواخر اردیبهشت یا اوایل خرداد احتمالا کرجیا هم می تونن این شبکه رو مشاهده کنن
یا نه مثل سیگنال های دیجیتال به مرور زمان به شهرستان ها مختلف انجام میشه؟
اون موقع مثل اینکه میخواد به شهرستان ها هم بیاد.
فرستنده سوم مثل اینکه میخواد راه اندازی بشه.
برید سایت استانیها بپرسید.

این شبکه ورزش توی usb-tv xvisionهم میگیره ؟

وقتی افتتاح شد آره. الان فقط تهران

mmf66
21-05-2012, 20:29
پس مشهد کی راه اندازی میشه فرکانسش روی کانال چند است

farshidshd
26-05-2012, 19:46
اینترنتی قابل دریافت نیست؟

h123456h
26-05-2012, 21:12

ممکنه مدل تلوزیونت که خودش گینده دیجیتال اچ دره رو بگی
ممنون

AMIR REZAs
03-06-2012, 12:11
بچه ها این شبکه ورزش واسه من خیلی بد میگیره ( با گیرنده ی تکنوتل) واسه همه همینطوریه؟

hossein996
03-06-2012, 17:17
کسی میدونه کی قراره سراسری بشه ؟
گفتن آخر خرداد ، درسته ؟

Fusi0n
03-06-2012, 19:38
من تا چند وقت داشتم شبکه ولی الان اصلا نمیاد به نظر کالانش تغییر کرده کنال چند رفته ؟!

dashmojtaba
14-06-2012, 13:19
نکنه دیدن توان پخش مسابقه تیم ملی هم ندارن پشیمون شدن شبکه رو جمع کردن ! :دی

nar nia
17-07-2012, 17:37
شبکه ورزش از فردا رسما افتتاح می‌شود

خبرگزاری فارس: شبکه تلویزیونی ورزش فردا در حاشیه جلسه هیئت دولت به طور رسمی فعالیت خود را آغاز می‌کند.
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، شبکه تلویزیونی ورزش قرار است با حضور رئیس جمهور، رئیس سازمان صداوسیما و اعضای هیئت دولت‌ فردا به طور رسمی کار خود را آغاز کند.
بنا بر این گزارش، پخش آزمایشی شبکه تلویزیونی ورزش در آستانه سال 91 در حالی آغاز شده که پیش از این ضرغامی رئیس سازمان صداوسیما از آغاز به کار این شبکه به صورت اچ‌.دی خبر داده بود.
این شبکه تلویزیونی در حال حاضر از طریق دستگاه‌های گیرنده دیجیتال قابل دریافت است که البته با کیفیت سایر شبکه‌های تلویزیونی برنامه‌های خود را روی آنتن می‌برد و فعلا خبری از کیفیت اچ‌.دی نیست.
پخش مستندهای ورزشی، المپیک سال‌های گذشته و برخی مسابقات ورزشی کشور از جمله برنامه‌هایی است که این شبکه در حال حاضر پخش می‌کند.
ضمن اینکه لوگوی این شبکه ورزشی چندی پیش نیز تغییر کرد.
هنوز اعلام نشده است که شبکه ورزش به صورت اچ دی کار خود را آغاز می‌کند یا خیر.

Pedram_IR
03-08-2012, 09:42
چرا هیچ کدوم از مسابقات شبکه ورزش صدا نداره؟اگر صدای گزارشگر خارجی هم با صدای محیط ، زیر صدای گزارش ایرانی شنیده بشه بازم بهتره که اینجور صامت و یخ باشه، آخه بیاین مسابقات فرمول یک رو پخش کنید بدون صدای اگزوز و موتور و گاز و ترمز ماشینها؟ من چند بار خواستم مسابقات مختلف رو از شبکه ورزش نگاه کنم ولی اینقدر نشنیدن صدای محیط و هیجان تماشگران، بازی ها رو یخ کرده بود که عطاش رو به لقاش بخشیدم و زدم شبکه های دیگه و با وجود اینکه گزارش ها ایرانی نبود ، بازم چون صدای سالن مسابقات یا استادیوم شنیده میشد برام لذت بخش تر بود و هیجان و استرس بیشتری داشت.

کسی می دونه چرا در تمام مسابقاتی که شبکه ورزش میده، چه المپیکی، چه آرشیو چه مسابقات سالهای دور و نزدیک رشته های مختلف ، اصلا صدای محیط نداره؟

mr3080
28-11-2012, 22:44
اقا کسی میدونه شبکه ورزش روی sd میاد یا نه ؟؟ تلویزیون ما sd است و hd نداره نمیشه کاریش کرد ؟

SNOW PATROL
28-11-2012, 22:54
اقا کسی میدونه شبکه ورزش روی sd میاد یا نه ؟؟ تلویزیون ما sd است و hd نداره نمیشه کاریش کرد ؟

دوست عزیز کی گفته شبکه ورزش اچ دی هست؟؟

sent from my open source device

nw_nk
28-11-2012, 22:59
فکر کنم منظور عامه از HD ترانسپوندرش باشه که S2 هست و با ----- های قدیمی نمیشه گرفت

Badr 4/5/6
IRIB Varzesh
11881
H
27500
5/6
----S2

mohammad.asghari
10-12-2012, 21:18
قراره hdبشه اونم معلوم نیست احتمالا2 یا 3سال بعد