PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پنل جلویی usb

docomid
17-03-2012, 00:31
سلام دوستان یادمه یه دوستی بود که مغازه تعمیراتی داشت و توی کار سخت افزار و این چیزا تقریبا حرفه ای بود یادمه می گفت نباید پنل جلویی usb رو فعال کرد و به مادر برد آسیب می رسونه :44: :18: درست می گفت دوستان ؟ واقعا آسیب می رسونه ؟ چون امروز می خواستم فعالش کنم ولی بازم دو دل شدم گفتم بیام اینجا خدمت اساتید مطرح کنم ممنونم :20: :11:

supermax15
17-03-2012, 00:40
من که 4 ساله دارم از پنل جلویی استفاده می کنمو هیچ اتفاغی هم نیوفتاده و داری سیم ها رو به مادر برد وصل می منی خیلی دقت کن اشتباه نزنی چون اگه اشتباه بزنی و یه فلش بهش وصل کنی فلشت می سوزه من یه بار برام پیش اومده

EXTREME
17-03-2012, 16:27
دوستتون از یک جهاتی درست میگه
به دوعلت یکی اینکه سیم ها جابه جا زده بشه
یک علت دیگه اینکه خود سیم ها اگر بیش از حد نازک باشه به دلیل این که یو اس بی ها جریان به نسبت بالایی رو میکشن ممکنه یک سیم ذوب بشه و با سیم دیگه اتصال بکنه که من این قضیرو رو تو کیس های نامرغوب دیدم

docomid
24-03-2012, 19:50
دوستتون از یک جهاتی درست میگه
به دوعلت یکی اینکه سیم ها جابه جا زده بشه
یک علت دیگه اینکه خود سیم ها اگر بیش از حد نازک باشه به دلیل این که یو اس بی ها جریان به نسبت بالایی رو میکشن ممکنه یک سیم ذوب بشه و با سیم دیگه اتصال بکنه که من این قضیرو رو تو کیس های نامرغوب دیدم

ممنونم بابت توضيحاتتون ولي فعلا فعالش كردم چون واقعا بهش نياز داشتم :31:

Devicestreet
29-03-2012, 14:51
آقا مهرداد که گفت اگه مثلا سیمی رو اشتباه بزنی یا سیمت مشکل دار باشه ضرر داره رو تجهیزات استاندارد مشکلی نیست