PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد تست بارداری BETA HCG

yashgin128
16-03-2012, 18:49
سلام

میخواستم در مورد این ازمایش و اعداد و ارقام ازمایش BETA H.C.G اطلاعاتی داشته باشم.
کلا تو چه بازه ای بارداری وجود نداره و تو چه بازه ی عددی امکان یا قطعیت بارداری وجود داره.
بعد این ازمایش چند روز بعد از نزدیکی باید انجام بشه؟
این اعداد ایا ثابت هستند یا مثلا هر چند روزی بیشتر میشن و این افزایش احتمالی تا چه زمانی
ادامه پیدا خواهد کرد؟
اگه ممکنه یه نمونه برگه ازمایش بتا HCG بارداری رو ازش عکس بگیرید و اینجا بزارید تا
واسه اینده ناآشنا!!! نباشیم .
کلا اگه دوستان لطف کنند اطلاعات مکمل رو بزارند.
متشکر

ehsan_update
17-03-2012, 00:18
برای آزمایش Beta-hCG سه حالت وجود داره:
1 - مقدار اون صفر باشه که به معنی عدم حاملگی هستش.
2- مقدار اون بین صفر تا 25 باشه که نشون دهنده مشکوک بودن فرد هست و پیشنهاد میشه بعد از 5 روز دوباره آزمایش تکرار بشه که در صورت بارداری مقدار اون بالاتر میره و در صورت عدم بارداری مقدار اون باز هم صفر میشه.
3- مقدار بیشتر از 25 باشه که معمولا از نظر بارداری + در نظر گرفته میشه.
در ضمن هر چه از زمان لقاح بگذره مقدار این هورمون بیشتر میشه به طوری که در 3 ماهه دوم حتی به چندی هزار هم میرسه.

911911911
12-11-2012, 14:38
سلام خسه نباشيد
من در تاريخ 20/7/91 روز اول پريودم بوده
در تاريخ 5/8/91 اقدام به رابطه براي بارداري كرديم
پريودم هم با دوروز تاخير رخ ميده اما هر زماني كه دردشو احساس كردم بلافاصله پريود شدم
الان بعد از گذشت 34روز از زمان اغاز پريود قبليم هنوز رخ نداده با اين تفاوت كه چند روز پيش دردش رو احساس كردم
اما خبري نشد
در وجودم كمي احساس حالت تهوع ميكنم معده ام هم حسابي به هم ريخته حالت نفخ داره و اينكه دل پيچه دارم
از چك بيبي استفاده كردم جواب منفي بود امروز هم آزمايش خون دادم اما در ازمايشم مقدار بتاي من اعلام نشد فقط گفتن منفي هستش
آيا امكان داره باردار باشم و آزمايش اشتباه نشون داده باشه
ترشحاتم هم زياد شده قبلا 25 رو زاز اولين زمان پريودم ترشحي نداشتم اما با گذشت 34 روز هنوز قطع نشده لطفا جواب بدين ممنون ميشم