PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل اعصاب خورد کن

B.J.U
16-03-2012, 14:19
سلام
با اینکه ویندوز رو کرک کردم ولی همش این اررور میاد و باعی میشه بازی ها کرش کنن کلا رو اعصابه
چیکار کنم؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jafarian
16-03-2012, 15:20
ابتدا فایل لینک اول به اسم AuxiuS دانلود کنید بعدشم از حالت فشرده خارجش کنید داخل درایو c کپیش کنید بعدشم فایلی به اسم Take ownership که داخل لینک دوم هست دانلود کنید از حالت فشرده خارجش کنید بعد این فایل Add_Take_Ownership دبل کلیک کنید روش نصبش کنید هر چی پیغام داد تایید کنید درمرحله بعد به این مسیر
System32>en-US>Right Click the file user32.dll.mui وفایلی که رنگش سبز کردم روش کلیک راست گزینه Take Ownership انتخاب کنید بعد روی همین فایل کلیک راست گزینه Properties بعدش به سربرگ security برین روی گزینه Edit کلیک کنید اونجا طبق شکل روی user کلیک کنید تیک گزینه Full Control بزنید برای هرکدوم تایید کنید بیاین بیرون بعدش درمرحله بعد فرمان UAC داخل سرچ منوی استارت وارد کنید روش کلیک کنید تو صفحه ای که باز میشه زبانه مورد نظر کلا پایین بیارین بعد سیستم ریستارت کنید درمرحله آخرم به این فلدری C:\AuxiuS که در درایو c اول کار کپی کردین برین اگر ویندوزتون 32 بیتی روی فایل RemoveWMx86 کلیک راست کنید گزینه run as administrator انتخاب کنید بعدم هر چی پیغام داد تایید کنید درمرحله آخرم داخل سرچ منوی استارت دستور cmd رو تایپ کنید روی گزینه مورد نظر کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید این دستور mcbuilder.exe داخل تایپ اینتر کنید چند ثانیه صبر کنید بعدش سیستم شما ریستارت میشه بالا میاد این پیغام فیکس میشه این موردم تو سایت پایین بهمراه شکل توضیح داده لینک سوم:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Ffile%2FKvtxsj5)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Ffile%2FyRUJXkP)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2F2011%2F02%2Fhow-to-remove-this-copy-of-windows-is.html)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F)

jafarian
16-03-2012, 17:03
روش دیگه هم هست که به اینصورته که تکس منیجر ویندوز باز کنید بعدشم روی گزینه Windows Activation technologies کلیک راست کنید گزینه Go To Process انتخاب کنید بعدش روی گزینه مورد نظر کلیک راست گزینه Properties انتخاب کنید بعدش به این مسیر برین C:\Windows\System32\Wat اون فایلی که با رنگ قرمز مشخص کردم پیدا کنید پاکش کنید کلا تو سایت پایینم بصورت شکل توضیخ داده شده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]