PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساخت ورژن جدید بازی کراش باندیکوت توسط من

ehsan_wwe
15-03-2012, 18:48
سر بازی قبلیه دسته بیل خوردم پخش کننده خارجیه فهمید ایده رو از یه بازی تو مینیکلیپ دزدیدم :27:
(صدا و کنترل بازی مثل اون بود اما برنامه نویسی و گرافیک رو از نو زدم حتی رنگ حلقه ها هم مثل اون زدم)

حالا تصمیم گرفتم بازی کراش دباره ریلیز کنم
برای این کار دو روزی هست درگیر گیر اوردن کاراکترشم که نبود :41: گفتم خیلی خوب میسازم بازم رفرنس خوبی ازش نبود
امروز تصمیم گرفتم ذهنی بسازم تا الان اینطوری شد کاراکترش

البطه با تکسچر کلی جزیات براش اضافه میکنم شلوار لی خنده دارشم تنش میکنم که کلی کار جوک شه :27:

30 بار پاکش کردم و دباره ساختم تا بالا تنش شد اونی که میخاستم:31:.

لینک ها ....
پایان کار کاراکتر کراش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عادل سلیمی 20
15-03-2012, 19:37
سر بازی قبلیه دسته بیل خوردم پخش کننده خارجیه فهمید ایده رو از یه بازی تو مینیکلیپ دزدیدم :27:
(صدا و کنترل بازی مثل اون بود اما برنامه نویسی و گرافیک رو از نو زدم حتی رنگ حلقه ها هم مثل اون زدم)

حالا تصمیم گرفتم بازی کراش دباره ریلیز کنم
برای این کار دو روزی هست درگیر گیر اوردن کاراکترشم که نبود :41: گفتم خیلی خوب میسازم بازم رفرنس خوبی ازش نبود
امروز تصمیم گرفتم ذهنی بسازم تا الان اینطوری شد کاراکترش

البطه با تکسچر کلی جزیات براش اضافه میکنم شلوار لی خنده دارشم تنش میکنم که کلی کار جوک شه :27:

30 بار پاکش کردم و دباره ساختم تا بالا تنش شد اونی که میخاستم:31:.
خیلی خوب طراحیش کردی
ولی به نظر من به جای این بهتر بود خودت یه شخصیت خیالی میساختی . اسمشو عوض میکردی . یه ویژگی های خاصی بهش میدادی و بازی رو با سبک کراش (نه عین خودش) میساختی.

iload
15-03-2012, 20:29
خوب مدل زدی احسان ولی من برات یه پیشنهاد دارم یه مدل معمولی بساز خیلی های بعد ببرش تو زی براش بعد حسابی هایش کن و روش جزئیات بده و همون جا تکسچرش رو هم کار کن بدش ببرش تو توپوگان و از روش یه مدل بساز و دوباره بیار یو ویش رو بساز و دوباره ببرش تو توپوگان و با استفاده از ابزار توپوگان نورمال و تکسچر اصلی و هر جور مپی که نیازت هست رو از روی مدل های بگیر برای مدل لو ! اینجوری مدلی میسازی که میتونه برابری کنه با مدل های خیلی شاخ خارجی .

ولی عادل راست میگه اگه خودت یه شخصیت خلق کنی جالب تر میشه .

Reza Azimy_RW
15-03-2012, 20:45
ایول احسان مدلینگ که عالیه کارت هم که درسته دیگه بازی میترکونه دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ehsan_wwe
15-03-2012, 20:57
اینطوری مجبور بودم یه تبلیع خفن هم براش بکنم که کلی هزینه بره از اون طرف هم مردم کراش رو دوست دارن مثل اویل مثل ...
منتظر نسخه جدیدشن

اگه من اینو بسازم یه تبلیغ رایگان دارم :دی خوبیش اینه مشتریشم دارم

عکس جدید

حالا میرم سراغ تکسچر کردن

armin_555
15-03-2012, 21:23
خیلی باحال شده. ایول.:46:

ehsan_wwe
15-03-2012, 21:33
خوب مدل زدی احسان ولی من برات یه پیشنهاد دارم یه مدل معمولی بساز خیلی های بعد ببرش تو زی براش بعد حسابی هایش کن و روش جزئیات بده و همون جا تکسچرش رو هم کار کن بدش ببرش تو توپوگان و از روش یه مدل بساز و دوباره بیار یو ویش رو بساز و دوباره ببرش تو توپوگان و با استفاده از ابزار توپوگان نورمال و تکسچر اصلی و هر جور مپی که نیازت هست رو از روی مدل های بگیر برای مدل لو ! اینجوری مدلی میسازی که میتونه برابری کنه با مدل های خیلی شاخ خارجی .

ولی عادل راست میگه اگه خودت یه شخصیت خلق کنی جالب تر میشه .
همه این کارارو میشه یه ضرب تو بلندر رفت با کلی امکانات بیشتر :دی ( یا یه ضرب تو زی براش )
اما چشم اگه جایی گیر کردم حتما از روشی که گفتی میرم

تو کنترل دی رو بزن تو زی براش های پلی میکنه شیف دی لاو پلی میکنه های پلی کن نرمال مپ بگیر تی جی ای سیو کن بعد دباره شیفت دی کن تا مثل اولش بشه ( یکی از مدل سازا که رطبه جهانی میاره هر دو سه سال من میشناسمش اون میگه همه
مدل سازا از همین روش میرن )

اما اونا که بلندر بلد نیستن :دی

iload
15-03-2012, 21:52
همه این کارارو میشه یه ضرب تو بلندر رفت با کلی امکانات بیشتر :دی ( یا یه ضرب تو زی براش )
اما چشم اگه جایی گیر کردم حتما از روشی که گفتی میرم

تو کنترل دی رو بزن تو زی براش های پلی میکنه شیف دی لاو پلی میکنه های پلی کن نرمال مپ بگیر تی جی ای سیو کن بعد دباره شیفت دی کن تا مثل اولش بشه ( یکی از مدل سازا که رطبه جهانی میاره هر دو سه سال من میشناسمش اون میگه همه
مدل سازا از همین روش میرن )

اما اونا که بلندر بلد نیستن :دی

چه جالب دقیقا همینی که شما به من میگی رو من به دوستم که این روش رو به من یاد داد گفتم ولی خوب وقتی مدلت رو خیلی لو بسازی وقتی میبری تو زی براش و هایش میکنی یو وی و در بعضی از موارد خود مدل تغییر میکنه و وقتی از های به لو میخای نرمال بگیری نتیجه خوب در نمیاد . این روش برای کاراکتر های خیلی لو و خیلی مهم استفاده میشه مثل شخصیت اصلی بازی .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] aracter_lowres)

این آموزش از Eat3 دقیقا این کار رو با امکانات مکس و با استفاده از رندر تو تکسچر انجام میده ولی خوب تو توپوگان خیلی راحت تر از مکس یا بلندر میشه مدل ساخت چون برای این کار یعنی مدل زدن از روی یه مدل دیگه طراحی شده .

یک بار حتما تستش کن . الان نمیتونم بیشتر بتایپم حالا بعدا کامل میگم .

ehsan_wwe
15-03-2012, 23:49
چه جالب دقیقا همینی که شما به من میگی رو من به دوستم که این روش رو به من یاد داد گفتم ولی خوب وقتی مدلت رو خیلی لو بسازی وقتی میبری تو زی براش و هایش میکنی یو وی و در بعضی از موارد خود مدل تغییر میکنه و وقتی از های به لو میخای نرمال بگیری نتیجه خوب در نمیاد . این روش برای کاراکتر های خیلی لو و خیلی مهم استفاده میشه مثل شخصیت اصلی بازی .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] aracter_lowres)

این آموزش از Eat3 دقیقا این کار رو با امکانات مکس و با استفاده از رندر تو تکسچر انجام میده ولی خوب تو توپوگان خیلی راحت تر از مکس یا بلندر میشه مدل ساخت چون برای این کار یعنی مدل زدن از روی یه مدل دیگه طراحی شده .

یک بار حتما تستش کن . الان نمیتونم بیشتر بتایپم حالا بعدا کامل میگم .
خوب این دلیل داره یو وی رو من تو بلندر میزنم بعد بین یو وی هام هم فاصله میزارم ( عکسی که تکسجرته نبایت اسموس دار باشه مثل jpg .و ..) اینطوری یو ویت خراب نمیشه حتی نرمال رو تو همون های پلی اکسپرت میکنم رو لاو میندازم کیفیت در حد مرگ فقط بعضی وقتا بعضی از نقاص اتصالات یو وی هاش دوتا نوره میشه که مال نرمال مپه که باید یه تیک داره بزاری درس میشه

من اینترنتم خیلی برام هزینه بر میداره و رایگانو عیدی و اینارو نداره برای همین فایل بالای 100 مگ رو دانلود نمیکنم شرمنده اما خیلی ممنون بابت لینک ویدیو - در مورد تست هم جشم فعلا نه زیبراش دارم نه توپولیگان نه ... فقط بلندر دارم پس مجبورم بسوزمو بسازم

خیلی مرسی خیلی رفیق با معرفتی هستی ایشالا بتونم جبران کنم:40:

شات جدید
تکسجر انجام شد میمونه ابرو های بد جنسش باا موهای فشنش
دندونای خندونشم بزارم با دسکشا میرم سراغ انیمیشن هاش :27:

god of war 2
16-03-2012, 00:28
سلام.
کار جالبی هست.
فقط یکم کاراکتر زیاد شبیه نیست.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iload
16-03-2012, 13:36
میگم احسان یه شخصیت جدید خلق کردیا ! :31:

M0hsen3D
16-03-2012, 13:52
بیشتر بهتره بگیم این شبیه بچه کراش شده تا خود کراش :دی !(حالا بچه کراش کی بوده؟ هیچکی از خودم در اوردم:31:)

armin_555
16-03-2012, 14:07
میگم احسان یه شخصیت جدید خلق کردیا ! :31:
خوبه دگ!!! به این میگن خلاقیت!!!:31:
ولی در کل باحال شده.:46:
به ما هم یاد بده (به قول پرویز!):20:

ehsan_wwe
16-03-2012, 23:14
از صبح که با پرویز جان حرف زدم (یه لطف بزرگم که کرد بهم بلوپرینت داد که نمیدونم از کجا پیدا کرد چون زیرو رو کردم نتو نبود :31: پرویزه دیگه استاد ماست :40: )
نشستم مدل رو دباره از اول زدم
که شد این

در باره خلق موجود جدید هم حق با شماس :دی موجود جدیده گذاشتمش برای فروش :دی از 10 تومن شروع میکنیم ..یک...

ehsan_wwe
17-03-2012, 02:39
شات جدید با تکسچر جدید
رنگ کفشو جدی نگیر برو تو کار پشمای سینش :))

ناف و چشمای سبزش ( 5 دقیقه فتوشاپو آوردم تو کار این شد )

به پلیگان های کمشم توجه کنید لطفا
این کمک میکنه خروجی موبایل هم بتونم بگیرم:27:

ehsan_wwe
17-03-2012, 09:42
یه شات جدید تر

پایان کار کاراکتر کراش

اگه شبیه نشد زیاد ببخشید قدرت من همین بود ( اما خوب میشه یه جور دیگه توجیهش کرد - هدف بالا بردن کیفیت گرافیکی کراش :27: )

البطه دستکش نداره دیگه خسته شدم میرم سراغ ریگ کردن انینیمیشن و .....

iload
17-03-2012, 11:16
خوبه ادامه بده . کارت درسته احسان و واقعا تو سه بعدی سازی سرعتت بالاس .

aliscan
17-03-2012, 12:11
سلام

ایول احسان جان خیلی توپه ادامه بده :10:ببینم چی درمیاری:21:

RatAtouille
17-03-2012, 23:26
جالب شده ولی به نظرم مدلت از نظر تعداد پلی ها بهینه نیست چند تا پلی داره ؟

ehsan_wwe
17-03-2012, 23:30
نگران نباش تنهای چیزیو که خوب بلدم استفاده درست از ورتکساس برای کامپیوترشم که بالای 9 هزارتا آزاده تو انجین هایی که من کار میکنم ( کلا همه چیو به تناصب همدیگه تنظیم میکنم )
376 تا پلی داره رو اندروید fps 500 داد =)) یعنی لاو پلی ترین حالت ممکن اندازه پی اس وانشه دیگه

ehsan_wwe
18-03-2012, 08:48
شات از اسکلت بندی ( اسکلت کم = پروسس پایین ( که سبکش میکنه برای موبایل )
و ریگ

iload
18-03-2012, 12:29
سلام

میگم آقا خیلی کارت درسته من میخواستم کار شما رو بکنم یه 10 روزی زمان می گرفت!

AMIR REZAs
18-03-2012, 13:01
عالیست .... :8: به نظرم از ماریو و سونیک و اینا هم استفاده کن:10:
یا میتونی شخصیت های فاخر ایرانی مثل گرشاسپ هم با کراش مسابقه بدن :18::31:

موفق باشی...

parvizamd
18-03-2012, 19:38
بابا احسان NAGULY DOG به زانو کشید.

فقط تکچستر پایین تنش اصلا بهش نمی آد.

anti-military
20-03-2012, 18:25
سلام خیلی خوب شده از نظر تکسچر یکم فانتزی تر بشه به نظر بهتر میشه
ریگشم به نظر خیلی عالیه

lord arthas
20-03-2012, 19:24
راستی انجینت چیه؟

abiate1365
24-04-2012, 09:02
سلام احسان جون نمیدونی تو پی اس وان چه دورانی داشتیم با این کراش خیلی عالی شده اگه میشه یه مقاله بنویس در موردش تا ما هم یاد بگیریم البته شوخی بود فکر کنم نوشتن مقاله بیشتر از ساخت بازی کراش طول بکشه ولی به هر حال کارت عالیه
همینطور ادامه بده کسی هم بهت گیر منو بچه های دیگه میشینیم نگاه میکنیم میخندیم:31::11:دستت طلا

Prince_ of _Persia
26-04-2012, 12:20
بابا کراش بابا باندیکوت بابا مدل ساز .
ایول داش احسان خیلی حال کردم . کاراکترش که خیلی قشنگ شده انیمیشنش رو هم بزن ببینیم چه می کنی . می دونی که همه حال کراش به اون آنیمیشن های با نمکش بود.
سر این بازی تنبلی کنی من می دونم و تو ها :31:
سریعتر ادامه بده ساختش رو که منتظریم .