PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با دوربین fujifilm Finepix S4000

Lord-Babak
15-03-2012, 10:44
سلام دوستان

یه نگاه روزنامه وار :دی به تاپیکا انداختم اما تاپیکی برای مشکلات دوربین پیدا نکردم

راستش من چند روز پیش یه دوربین fujifilm Finepix S4000 گرفتم + یک رم 16گیگ adata

البته رمو چند روز بعد گرفتم و تو این فاصله دوستم خواست رم خودشو بزاره توی دوربین که متاسفانه برعکس با فشار رمو توی دوربین جا داد:دی و بعد فهمیدیم برعکس گذاشته که برش گردوندیم و گذاشتیم توی card Slut به قول معروف :دی

خلاصه سرتونو درد نیارم همش می نویسه card protected در حالی که لاک نیست . چند بار هم اون کلیدو بالا پائین کردم ، دو تا رم دیگه رو هم امتحان کردم، اما انگار توهم زده :دی

فکتوری ریست هم کردم، ولی مشکل حل نشد

پیسد می آف :دی

rostamiani
15-03-2012, 17:15
اصلا فکر نمی کردم فروشنده ای اینقدر ....

خوبه از این حا هم بپرسی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای اطلاعات بیشتر با شماره های 021-66928987و66928950 و88712366و88716260و09121438314 تماس حاصل نمایید.

آدرس:تهران/یوسف آباد/خ22/پ4/طبقه همکف

من این گروه رو نمیشناسم ولی به نظر می رسه بتونن کمک کنن
موفق باشید

Lord-Babak
15-03-2012, 20:26
فکر میکنم بهتر باشه اول با خود دیجیکالا تماس بگیرم ، ببینم کاری از دستشون برمیاد یا نه .

امروز برگ گارانتی رو که با دقت مطالعه کردم نوشته باید تا تاریخ 10 روز بعد از خرید یه قسمتی از کارت گارانتی رو که مشخص کرده به آدرس شرکت پست کنیم وگرنه گارانتی باطل میشه ! دقیقا امروز روز 10هم بود :|

اصن تعمیر هم بشه دیگه دوسش ندارم ! :دی

rostamiani
15-03-2012, 20:31
البته منظور من این بود که تلفنی یا با ایمیل ازشون مشاوره بگیرید ... شاید راه حل کم دردسر تری هم داشته باشه :)

Lord-Babak
16-03-2012, 18:31
آپ ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Lord-Babak
17-03-2012, 10:19
دوستان اینا کلا مثه اینکه تعطیل کردن ! امروز با دیجیکالا و گارانتی و ... تماس گرفتم هیچکدوم پاسخ گو نبودن !! :|

دستم به دامنتون ...! :|

rostamiani
17-03-2012, 11:43
به نظر من بهتره سوالتون رو تو فروم های خارجی مثل dpreview هم بپرسید. اونه دیگه تعطیل نیستند :)
در ضمن ... حتما به فوجی هم ایمیل بزنید و مشکلتون رو بگید

Lord-Babak
17-03-2012, 18:00
به نظر من بهتره سوالتون رو تو فروم های خارجی مثل dpreview هم بپرسید. اونه دیگه تعطیل نیستند :)
در ضمن ... حتما به فوجی هم ایمیل بزنید و مشکلتون رو بگید موارد مشابه رو توی فروم ها و دیسکاشن های خیلی زیادی دیدم ولی بیشتر با جواب های احمقانه ای مثل : مطمعن بشید که رم آنلاک هستش و ... مواجه میشم و در نهایت هم میگن بهتر هست که با سرویس دهنده خودتون تماس بگیرید

مطمعنا فوجی و ... هم بعد از عید زیر بار تعویض دوربین نمیرن !

واقعا آدم نمیدونه چی بگه تو این مملکت ...

mehdi30nema
23-03-2012, 21:55
منم پارسال همین مدل دوربین را از دیجیکالا خریدم و هیچ مشکلی نداشت ، خدایی هم با توجه به قیمتش دوربین خیلی خوبی هست .
این مشکلی که میگید فکر کنم به خاطر بد جا زدن رم باشه ولی بهتره که بعد از تعطیلات با شرکت تهران فوکا تماس بگیرید .

Lord-Babak
23-03-2012, 23:39
منم پارسال همین مدل دوربین را از دیجیکالا خریدم و هیچ مشکلی نداشت ، خدایی هم با توجه به قیمتش دوربین خیلی خوبی هست .
این مشکلی که میگید فکر کنم به خاطر بد جا زدن رم باشه ولی بهتره که بعد از تعطیلات با شرکت تهران فوکا تماس بگیرید .
4 حالت بیشتر نمیشه رمو جا زد :دی
دوربین خوبی هست ولی من هنوز موفق نشدم یدونه عکس باهاش بگیرم :دی