PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : My Name Is Minimon

kamron_devil
14-03-2012, 21:53
سلام همتون احتمالا کارتونش رو دیدید. این رو بدون هیچ آموزشی ساختم..آموزش مصطفی جون رو هم ندیدم. این رندرش بیچارم کرد فکر کنم 30 40 بار گرفتم. یکمی تغیرات دادم الان قشنگتر شده حتما ببینید.
max 2011 + v-ray + myself

این هم لینک مستقیم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[/URL]

[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oad%2Fserver1%2F02%2Fd%2Fmyzobegt6ra3fcngfs3.jpg)

afterpc
14-03-2012, 21:58
خیلی خوبه. فقط اون دستکشاش شبیه بلندگو شده! :d

b.zemiri
15-03-2012, 14:05
شبیه عروسک پلاستیکی شده، شایدم متریال مورد نظرت همین بوده ولی خیلی پولیش داره یه مقدار رفلکتش فکر کنم باید کمتر باشه.
باحاله ایول.

kamron_devil
15-03-2012, 14:33
خیلی خوبه. فقط اون دستکشاش شبیه بلندگو شده! :d
مرسی علیرضا. از قصد اونطوری ساختم :)

شبیه عروسک پلاستیکی شده، شایدم متریال مورد نظرت همین بوده ولی خیلی پولیش داره یه مقدار رفلکتش فکر کنم باید کمتر باشه.
باحاله ایول.
مرسیb.zemiri .اره می خواستم یکم پلاستیکی تو این مایه ها بشه ولی بچه های مجید انلان هم میگفتن رفلکت زیاده. موافقم باهات.

SevenART
15-03-2012, 16:52
خوبه /
فقط اون رفلکتها که افتاده را یه کم بلور کن ... پرزهای لباسش هم رئال تر باشه ، جیبش هم آویزوون ;)

Lord-Voldemort
15-03-2012, 19:00
خیلی قشنگ شده ، اگه بیشتر روی متریال کروم عینک کار می کردی بهتر بود

kamron_devil
15-03-2012, 20:33
خوبه /
فقط اون رفلکتها که افتاده را یه کم بلور کن ... پرزهای لباسش هم رئال تر باشه ، جیبش هم آویزوون ;)
مرسی از نظرت. پرز رو با bump بیشتر میشه نه؟!

خیلی قشنگ شده ، اگه بیشتر روی متریال کروم عینک کار می کردی بهتر بود

مرسی. والا کرومش خوبه به نظرم اولین نفری به اون گیر دادی نا قلا