PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگ کامل به طور ممتد و مشکلات عدیده :D

Chalipa
14-03-2012, 12:19
سلام
من روزی بگم ده بار کم نگفتم. روزی ده بار یه دفعه همه چی هنگ میکنه. موس، کیبورد، برنامه در حال اجرا،همه چی. فقط باید ریست کنم تا درست بشه. قبلا هفته ای یه بار یه دفعه موس از کار میفتاد که با رستارت کردن حل میشد. الان همه گیر شده. ویندوز هم عوض کردم ، انتی ویروس نود 32 به روز نصب هست. در ضمن مانیتور هم همش رنگش روشن تیره میشه، ایکونا تغییر شکل میدن و روی صفحه خط خطی میشه یه دفعه. کلا مشکلات یه دفعه بروز داده شدند:31:
البته سیستم یه ده سالی میشه داره یه نفس کار میکنه :31:
الان راهنماییم کنید مشکل از کجاست؟ اگه قطعه ای مشکل داره اون رو ببرم تعمیر. اگه تنظیمات نرم افزاری حل میشه یا ویروس خاصی هست بگین.
اجرکم عند الله:8::41:

EXTREME
14-03-2012, 12:47
اگه ویندوز رو عوض کنید و سیستم ویروسی نیست و با آپدیت درایور هم درست نشده
مشکل سخت افزاری است
اول از همه چون خرابی تو تصویر دارین باید برین گرافیک رو چک کنید
گرافیک رو دربیارین و اسلاتشو تمیز کنید و دمای گرافیک رو چک کنید ببینید چقدر است
در آخر خود گرافیک چک بشه
اگه بازم مشکل بود باید دمای سایر قطعات دیگه هارد - رم و اسلات حافظه و همچنین پاور رو چک کنید
در آخر مین
چک کنید که تداخل سخت افزاری وجود نداشته باشه
نداخل سخت افزاری هم باعث هنگ کردن سیستم و هم بلو اسکرین و ریست شدن و درمواردی باعث خاموش شدن سیستم میشه

Chalipa
17-03-2012, 23:40
دوباره سلام
ممنون از جوابتون
یه کارت گرافیک دیگه گذاشتم روش. تصویر درست شده دیگه موس و کیبورد و برنامه در حال اجرا یه دفعه هنگ نمیکنه فقط یه مشکلی وجود داره که قبل از اینکه کارت گرافیک هم خراب بشه وجود داشت ولی جدی نگرفتم زیاد. اینکه بعضی وقتا موس قفل میکنه یه جا ولی کیبورد سالمه و برنامه ها هنگ نمیکند بعضی وقتا خودش خود به خود درست میشه ولی بعضی وقتا باید سیستم رو رستارت کنم تا درست بشه. این مشکل از چی میتونه باشه ؟

EXTREME
18-03-2012, 00:16
دوباره سلام
ممنون از جوابتون
یه کارت گرافیک دیگه گذاشتم روش. تصویر درست شده دیگه موس و کیبورد و برنامه در حال اجرا یه دفعه هنگ نمیکنه فقط یه مشکلی وجود داره که قبل از اینکه کارت گرافیک هم خراب بشه وجود داشت ولی جدی نگرفتم زیاد. اینکه بعضی وقتا موس قفل میکنه یه جا ولی کیبورد سالمه و برنامه ها هنگ نمیکند بعضی وقتا خودش خود به خود درست میشه ولی بعضی وقتا باید سیستم رو رستارت کنم تا درست بشه. این مشکل از چی میتونه باشه ؟
اکه ویندوز سالمه و سیستم ویروسی نیست و بازم موس هنگ میکنه اگه موس یو اس بی است اول از همه قابلیت موس رو از ستاپ سیستم فعال کنید
اکه درست نشد بایوس مین رو آپدیت کنید و دیفالت
درست نشد باید سیستم با یک موس دیگه چک بشه اگه با موس دیگه چه ps2 و چه بو اس بی مشکل داشت
این مشکل یا از طرف مین است یا پاور