PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قفل کردن سیستم

jtalk
13-03-2012, 17:00
سلام.من چند وقت پیش ویندوزم ویروسی شد و آنتی ویروس بعضی از فایل های سیستم رو حذف کرد و سرعت کامپیوترم کند شد و مجبور شدم که ویندوز رو از طریق دی وی دی ویندوز Repair کنم.(Restore)
ویندوز جدید یه مدت خوب بود تا دوباره یه سی دی ویروسی داداشم گذاشت توی سیستم و سیستم ایبار بعد از اینکه راه می افتاد بعد از چند دقیقه به کل قفل می کرد و باید ریست می کردم تا درست می شد.البته این سی دی رو که می گم ویروسی هست آنتی ویروس بهش گیر می داد مجبور شدم غیر فعالش کنم که .....
دوباره ویندوز رو از همون روش اول Restore کردم اما دوباره می بینم بعد مدتی به همون صورت قفل می کنه و اصلا نه موس و نه هیچ چیز دیگه کار نمی کنه تا ریست کنی.
مشکلش چیه؟چه کار کنم؟میشه از طریق یه ویندوز دیگه که دارم طوری این ویندوز رو پاک کنم که نیاز به فرمت درایو نباشه؟
راستی این مشکل توی ویندوز دیگه ام (XP) نیست.
خواهشششششششششششش میکنم کمک کنید:42::42::42::42::42::42:

khelane
13-03-2012, 19:35
خب این چه کاریه میکنی عزیز اگه به سی دی احتیاج داری ازش یه ایمیج یه کپی بگیر بعدا برو با یه انتی ویروس خوب اسکن کن بعد از مراحل برو یه ویندوز نصب کن که سیستمت جون بگیره بعد از اون واسه محکم کاری یه تست ویروس بگیر دیگه خیالت راحت میشه تمام و هرگز به سی دی برادرت هم گیر نمیده
برای اینکه نمیتونه ویروس داخل سی دی رو حذف کنه چون دیسک ها قابل نوشتن دوباره نداره فقطط میتونه بلوکه اش کنه که شما با دست خودت ویروس رو به کامپیوتر تشریف فرمایی کردی اونوقت میخوای سیستمت رو مثل قبل نگه داره!

برای اینکه ویندوز خراب رو تو اون ویندوز سرحال پاک کنید باید بری تو ویندوز سالم اونجا برید تو پارتیشن که ویندوز ویروسی هست اونجا پوشه های مربوط به ویندوز رو حذف کن مثل پوشه ویندوز داکیومنت و کل فایل های هایدن رو چون واسه بوت ویندوز یه فایل هست باید اونو هم حذف کنید مثل فایل boot.ini که اونو تکی حذف کنی دیگه این ویندوز بوت نمیشه وقتی همه پوشه ها و فایل های مخفی رو پاک کردید میری به برنامه run ویندوز و این کلمه رو تایپ کن msconfig بعد اینتر رو زده و رفتی تو برنامه ای که اورده برات تو تب های بالا میری و به تب boot.ini میری در سربرگ پاینش نوشته check all boot اون بزنی دیگه اوکی میکنی و ریستارت کنی دیگه فقط با ویندوز سالم میاد بالاو ویندوز قبلی خبری نیست
پس برای خذف ویندوز قبلی اینطوری میشه
اول میری پوشه ها و فایلهای ویندوز قبیل رو تو ویندوز سالم حذف میکنی
دوم میری تو برنامه run اونجا
گزینه msconfig رو میزنی
دراونجا در سربرگ boot.ini میری و گزینه check all boot رو میزنی بعد اوکی رو میزنی و سیستم رو ریستارت و دیگه تمام
موفق باشی

jafarian
14-03-2012, 00:39
آنتی ویروس سیستم آپدیت کنیدبعدشم سیستم فول اسکن کنیددرمرحله بعد برنامه پایین به اسم Malwarebytes' Anti-Malware رو دانلود بعدشم رجیسترش کنید با این برنامه هم سیستم فول اسکن ببینید چیزی پیدا میشه از آخرم dvd ویندوز داخل دستگاه بزارین بعدشم وقتی از داخل ویندوز بصورت اتومات بالا اومد ویندوز repaire کنید ببینید بازم بهمون صورته یا که نه:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jtalk
14-03-2012, 21:29
آنتی ویروس سیستم آپدیت کنیدبعدشم سیستم فول اسکن کنیددرمرحله بعد برنامه پایین به اسم Malwarebytes' Anti-Malware رو دانلود بعدشم رجیسترش کنید با این برنامه هم سیستم فول اسکن ببینید چیزی پیدا میشه از آخرم dvd ویندوز داخل دستگاه بزارین بعدشم وقتی از داخل ویندوز بصورت اتومات بالا اومد ویندوز repaire کنید ببینید بازم بهمون صورته یا که نه:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام.ازکمکتون ممنون اما وقتی گذاشتم اسکن کنه دوباره هنگ کرد.فکر کنم باید پاکش کنم.میشه یه ویروس کش قوی بگید برای سیستم؟

خب این چه کاریه میکنی عزیز اگه به سی دی احتیاج داری ازش یه ایمیج یه کپی بگیر بعدا برو با یه انتی ویروس خوب اسکن کن بعد از مراحل برو یه ویندوز نصب کن که سیستمت جون بگیره بعد از اون واسه محکم کاری یه تست ویروس بگیر دیگه خیالت راحت میشه تمام و هرگز به سی دی برادرت هم گیر نمیده
برای اینکه نمیتونه ویروس داخل سی دی رو حذف کنه چون دیسک ها قابل نوشتن دوباره نداره فقطط میتونه بلوکه اش کنه که شما با دست خودت ویروس رو به کامپیوتر تشریف فرمایی کردی اونوقت میخوای سیستمت رو مثل قبل نگه داره!

برای اینکه ویندوز خراب رو تو اون ویندوز سرحال پاک کنید باید بری تو ویندوز سالم اونجا برید تو پارتیشن که ویندوز ویروسی هست اونجا پوشه های مربوط به ویندوز رو حذف کن مثل پوشه ویندوز داکیومنت و کل فایل های هایدن رو چون واسه بوت ویندوز یه فایل هست باید اونو هم حذف کنید مثل فایل boot.ini که اونو تکی حذف کنی دیگه این ویندوز بوت نمیشه وقتی همه پوشه ها و فایل های مخفی رو پاک کردید میری به برنامه run ویندوز و این کلمه رو تایپ کن msconfig بعد اینتر رو زده و رفتی تو برنامه ای که اورده برات تو تب های بالا میری و به تب boot.ini میری در سربرگ پاینش نوشته check all boot اون بزنی دیگه اوکی میکنی و ریستارت کنی دیگه فقط با ویندوز سالم میاد بالاو ویندوز قبلی خبری نیست
پس برای خذف ویندوز قبلی اینطوری میشه
اول میری پوشه ها و فایلهای ویندوز قبیل رو تو ویندوز سالم حذف میکنی
دوم میری تو برنامه run اونجا
گزینه msconfig رو میزنی
دراونجا در سربرگ boot.ini میری و گزینه check all boot رو میزنی بعد اوکی رو میزنی و سیستم رو ریستارت و دیگه تمام
موفق باشی
از شما هم ممنون فقط فایل BOOT.ini رو نباید پاک کنم؟یکم درمورد این بوت توضیح بدید چون اینو من یکم نفهمیدم.ممنون.

یه چیز کلی.من توی این ویندوز سالم دچار هنگ نمی شم.اگر ویندوز خراب(سون) رو پاک کنم و دوباره نصب کنم به نظرتون دیگه هنگ که نمی کنه؟

jafarian
15-03-2012, 13:56
شما از داخل خود ویندوز dvd رو بزارین داخل دستگاه بعدش repair کنید ببینید فیکس میشه از طریق بوت اینکار انجام ندین واسه ویروس کشم من avira internet security 2012 پیشنهاد میدم .