PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : eroe bootMRG IS COPRESSED در ویندوز سون

rezamimi
13-03-2012, 15:00
سلام دوستان من یک ویندوز سون داشتم فک کنم درایو c رو compress کردم از اون موقع دیگه بالا نیومد نمیدونم چرا؟
eror میده میگه:bootMRG IS COMPRESSED
خواستم ویندوز نصب کنم تا میخواد cd رو بخونه همین ارور رو میده
میشه کمکم کنید لطفا ممنون میشم

jafarian
14-03-2012, 14:39
برای برطرف کردن این ارور باید طبق مراحلی که میگم پیش برین بصورت عکسم گذاشتم ابتدا برنامه WinSetupFromUSB ازلینک پایین دانلود کنید بعدشم فلش خودتون اول فرمت کنید به سیستم وصل کنید بعد این برنامه رو اجرا کنید تو شماره 1 طبق شکل پایین تیک گزینه مورد نظر بزنید تو شماره 2 مسیر ویندوز 7 خودتون بدین بعدشم روی دکمه Go کلیک کنید درضمن آنتی ویروسم حین اینکار غیر فعال کنید چون به لودر ویندوز اشکال میگیره وقتی که ساخته شد بوت ویندوز به وسیله فلش بالا بیاین طبق شکل دوم روی گزینه مورد نظر کلیک کنید طبق شکل سوم هم روی گزینه مورد نظر کلیک کنید بعدش یک پیغام ok دریافت میکنید که باید روی اون پیغام هم کلیک کنید بعدش طبق شکل چهارم طبق شماره 3 ابتدا گزینه computer انتخاب کنید بعدشم روی درایو خودتون که همون c میشه کلیک راست کنید گزینه properties انتخاب کنید طبق شکل پنجم که شکل آخرم میشه تیک گزینه مورد نظر بردارین تایید اوکی کنید بعدشم سیستم ریشستارت کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])