PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب (غیر قابل دسترسی بودن هارد در کامپیوتر)

amir20
13-03-2012, 14:58
سلام.
به تازگی یک هارد پاسپورتی Apacer AC203 از یکی از دوستان گرفتم که وقتی به سیستم وصل میکنم شناسایی میشه ولی در My Computer درایوش رو جوری نشون میده که انگار فرمت نشده (حجم پر و خالی درایو رو نمایش نمیده) و وقتی روش دابل کلیک میکنم پیغام میده که باید دیسک را فرمت کنید و یا پیغام زیر نمایش داده میشه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در حالی که وقتی هارد را به PS3 وصل میکنم ، بازیهای درون هارد را شناسایی میکنه و خیلی راحت بازیها اجرا میشن.
هم با دسکتاپ خودم و هم با لپ تاپ برادرم تست کردم ولی فرقی نکرد
مشکل از کجاست؟چکار کنم؟

bigbos
17-03-2012, 21:26
uppppppppppp

shayanzz
05-11-2014, 14:27
منم همین مشکلو دارم. اساتید لطفا پاسخ
ویندوز 8.1

ata.royalfalcon
05-11-2014, 14:33
منم همین مشکلو دارم. اساتید لطفا پاسخ
ویندوز 8.1

هارد اكسترنال داريد ؟ پيغام فرمت شدن پك پارتيشن خاص ظاهر ميشود ؟ توضيح كاملي بديد به اضافه يك عكس از Disk management ويندوز اينجا بگذاريد (پس از متصل كردن هارد به سيستم) تا بتوان بهتر راهنمايي كرد . مشكلاتي كه براي هر كاربر اتفاق ميافتد الزاماً شبيه هم نيست .

EXTREME
05-11-2014, 17:20
سلام.
به تازگی یک هارد پاسپورتی Apacer AC203 از یکی از دوستان گرفتم که وقتی به سیستم وصل میکنم شناسایی میشه ولی در My Computer درایوش رو جوری نشون میده که انگار فرمت نشده (حجم پر و خالی درایو رو نمایش نمیده) و وقتی روش دابل کلیک میکنم پیغام میده که باید دیسک را فرمت کنید و یا پیغام زیر نمایش داده میشه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در حالی که وقتی هارد را به PS3 وصل میکنم ، بازیهای درون هارد را شناسایی میکنه و خیلی راحت بازیها اجرا میشن.
هم با دسکتاپ خودم و هم با لپ تاپ برادرم تست کردم ولی فرقی نکرد
مشکل از کجاست؟چکار کنم؟

یک عکس از disk managment بدید

TS.datarecovery
14-11-2014, 16:13
با سلام ، طبق نظر دوستان باید شما از disk manegment عکس بگیرید با این حال به نظر من فرمت هارد دیسک شما EXT 2,3,4 هست ،

راه حل :

اگر اطلاعات هارد دیسک برایتان مهم نیست با استفاده از برنامه low level format تحت ویندوز هارد دیسک خود را فرمت کنید و بعد از اتمام کار دوباره پارتیشن بندی کنید.

------------