PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پایین بودن استانه تحمل مغز

amir 777
13-03-2012, 14:53
من توی تایپیک قبل هم گفتم که پدرم چند روز پیش دچار سرگیجه و بیهوشی کوتاهی شد حالا که رفته نوار مغزی گرفته دکتر گفته که استانه تحمل مغزت پایین هست و گرما زیاد عصبی شدن و خسته شدن باعث سرگیجه و بیهوشی میشه حالا میخواست ببینم کسی راجع به پایین بودن استانه تحمل مغز اطلاعی داره

amir 777
14-03-2012, 08:52
بچه های با مرام p30 پس جواب بدین اینم تشخیص دکتر البته اگه بشه خوند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] t-JA42.html%20target=_blank%20rel=nofollow%3E[IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] t-JA42.html%20target=_blank%20rel=nofollow%3E[IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]][IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hamid Reza
14-03-2012, 09:30
سلام
والا من قبلا یه همچین چیزی رو یه جایی خوندم
تا اونجایی که من یادمه آستانه تحمل مغز پایینه یعنی اینکه فرد با کوچکترین محرکی عصبانی و پرخاشگر میشه
حالا این ممکنه نوعش فرق کنه مثلا یکی ممکنه عصبانیت رو بیرون بریزه و داد و فریاد کنه
یکی هم ممکنه خودخوری کنه و تو خودش بریزه و دچار اختلالات روانی بشه

یکی از عوامل مهمی که تو آستانه تحمل مغر تاثیر مستقیم داره گرما هست
حتی یه دکتری تو یه برنامه ای میگفت درگیری ها و عصبانیت ها در فصل گرما بیشتره چون گرما آستانه تحمل رو پایین میاره

دلیل دوم هم که تو اینترنت خونده بودم آلودگی هوا بود که نوشته بود ممکنه تو آستانه تحمل تاثیر داشته باشه

ولی خب آستانه تحمل مثل فشار خون و کلسترول اینا نیست که با دارو درست بشه البته داروی های آرامبخش و اینا میتونه تو یه مقطعی کمک کننده باشه ولی درمان قطعی نیست
یه ریشه روانی داره که باید به تدریج درمان بشه
یعنی یه محیط آرام و به دور از دغدغه میتونه خیلی به پدر شما کمک کنه
تا حد امکان باید از فشارهای روانی کاسته بشه
خستگی های زیاد و بیش از حد هم باید ازشون دور بشه

( البته اینا فقط مطالعات من بود و ممکنه همش درست نباشه )

amir 777
14-03-2012, 10:41
سلام
والا من قبلا یه همچین چیزی رو یه جایی خوندم
تا اونجایی که من یادمه آستانه تحمل مغز پایینه یعنی اینکه فرد با کوچکترین محرکی عصبانی و پرخاشگر میشه
حالا این ممکنه نوعش فرق کنه مثلا یکی ممکنه عصبانیت رو بیرون بریزه و داد و فریاد کنه
یکی هم ممکنه خودخوری کنه و تو خودش بریزه و دچار اختلالات روانی بشه

یکی از عوامل مهمی که تو آستانه تحمل مغر تاثیر مستقیم داره گرما هست
حتی یه دکتری تو یه برنامه ای میگفت درگیری ها و عصبانیت ها در فصل گرما بیشتره چون گرما آستانه تحمل رو پایین میاره

دلیل دوم هم که تو اینترنت خونده بودم آلودگی هوا بود که نوشته بود ممکنه تو آستانه تحمل تاثیر داشته باشه

ولی خب آستانه تحمل مثل فشار خون و کلسترول اینا نیست که با دارو درست بشه البته داروی های آرامبخش و اینا میتونه تو یه مقطعی کمک کننده باشه ولی درمان قطعی نیست
یه ریشه روانی داره که باید به تدریج درمان بشه
یعنی یه محیط آرام و به دور از دغدغه میتونه خیلی به پدر شما کمک کنه
تا حد امکان باید از فشارهای روانی کاسته بشه
خستگی های زیاد و بیش از حد هم باید ازشون دور بشه

( البته اینا فقط مطالعات من بود و ممکنه همش درست نباشه )
خیلی ممنون دوست عزیز از پاسخت اتفاقا دکتر هم همین ها را گفته بود یعنی گرما زیاد -خستگی و عصبی شدن باعث سرگیجه و افت فشار خون میشه و در نهایت باعث بیهوشی
حالا چیزی که من می خواستم بدونم اسم علمی این بیماری هست چون هرچی سرچ کردم چیز زیادی دستگیرم نشد و این که ایا این بیماری مادرزادی بوده یا نه