PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ تاپ برای دانشجوی مکانیک

E.K.H
13-03-2012, 12:57
سلام
من یه لپتاپ میخوام برای نرم افزارای رشته مکانیک مثل کتیا،اتوکد و.... یه نیم نگاهیم به بازی دارم ولی نه خیلی جدی
بودجمم فعلن 2 تومنه ولی ممکنه به 2.5 هم برسه پس اگه براتو ن ممکنه تو هر دورنج راهنماییم کنین
پیشاپیش ازتون ممنونم:11:

Farshid72
13-03-2012, 18:07
دوسته عزيز
چون شما براي نرم افزار هاي سنگين ميخوايد بايد بگم :
لژ تاژ به هيچ وجه به درد اين اعمال نميخوره و اصلا به شما توصيه نميكنم لژ تاژ بگيريد ولي اگه اصرار داريد روي نوت بوك توصيه من سري g ايسوس هستش البته ظاهر گيم داره ولي كارايي خوبي داره

Cristiano777
13-03-2012, 19:43
منظورتون از لژ تاژ چیه؟

Ekhbahal
13-03-2012, 20:50
Deleted......

E.K.H
13-03-2012, 20:53
ببینین دوستان من خودم متوجه هستم که لپ تاپ اونطور که باید برای کار من جور نیست ولی چون دانشگاهم شهر دیگست و بالطبع نمیتونم سیستم همراهم ببرم مجبورم
تو سری g که فرمودین به نظرتون کدومش برای من بهتره؟

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Xilevens
14-03-2012, 01:52
اگه بودجتون 2.5 باشه شايد G53sw خوب باشه

E.K.H
14-03-2012, 10:52
دوستان نظرتون در مورد سری f تو sony چیه؟

farhang_760
14-03-2012, 12:34
سلام
من یه لپتاپ میخوام برای نرم افزارای رشته مکانیک مثل کتیا،اتوکد و.... یه نیم نگاهیم به بازی دارم ولی نه خیلی جدی
بودجمم فعلن 2 تومنه ولی ممکنه به 2.5 هم برسه پس اگه براتو ن ممکنه تو هر دورنج راهنماییم کنین
پیشاپیش ازتون ممنونم:11:

سلام دوست من
آقا من هم رشتم مکانیکه اما برای این نرم افزارهایی که شما فرمودی به نظر من (باز هم تاکید میکنم به نظر من) نیازی نیست سراغ سری گیم بری
چرا؟
اول این که در نرم افزار های مکانیک زیاد گرافیک نیست که حرف اول رو میزنه بلکه رم و سی پی یو که در این مورد اکثر لپ تاپ های موجود با قویترین منابع سیستمی ارائه میشن
i7 2670 و 8gb ram همینا هم خودش زیاده
من نمیدونم شما رشتتون سیالاته یا جامدات احتمال زیاد میدم که کارشناسی باشید که در اون صورت نیازی نیست همه طراحی ها رو بیخیال بشید و دنبال سری گیم برید چون همونطور که دوستان گفتند این سری ظاهرش کمی متفاوت تر از باقیه است. نرم افزار فلوئنت توی سیالات خیلی منابع سیستم رو اشغال میکنه و نرم افزار های تحلیل جامداتی مثل انسیس و آباکوس توی جامدات که اونا هم نیاز به رم و سی پی یو دارند و گرافیک زیاد به کارتون نمیاد

من کارشناسی ارشد مکانیک هستم پس نیازی نیست اینقدر خودتون اذیت کنی. چون گرافیک های موجود در سیستم های حرفه ای (نه گیم) هم پاسخگوی شما تا چند سال آینده هست.
فقط رم و سی پی یو رو قوی بگیر چون لازمت میشه
مخصوصا اگر تحلیل داشته باشی

با این وجود به نظر من با این بودجه ای که شما دارید میتونید از بین بهترین ها مدل ها تا 2 میلیون تومان انتخاب خوبی داشته باشید.
این دیگه به سلیقه خودتون بستگی داره باید بالاخره از ظاهر لپتاپ هم خوشتون بیاد دیگه

خلاصه من فقط میخواستم به شما بگم تصوری که از نرم افزارهای مکانیک دارید اونی نیست که فکر میکنید
بلکه با همین گرافیک های چیپست معمولی هم که روی سیستم های حرفه ای سوار شده جوابگوی کار شما هست
موفق و سلامت باشید
:11:

Xilevens
14-03-2012, 13:31
دوستان نظرتون در مورد سری f تو sony چیه؟

به درد بازي نميخوره

Farshid72
14-03-2012, 14:39
سلام دوست من
آقا من هم رشتم مکانیکه اما برای این نرم افزارهایی که شما فرمودی به نظر من (باز هم تاکید میکنم به نظر من) نیازی نیست سراغ سری گیم بری
چرا؟
اول این که در نرم افزار های مکانیک زیاد گرافیک نیست که حرف اول رو میزنه بلکه رم و سی پی یو که در این مورد اکثر لپ تاپ های موجود با قویترین منابع سیستمی ارائه میشن
i7 2670 و 8gb ram همینا هم خودش زیاده
من نمیدونم شما رشتتون سیالاته یا جامدات احتمال زیاد میدم که کارشناسی باشید که در اون صورت نیازی نیست همه طراحی ها رو بیخیال بشید و دنبال سری گیم برید چون همونطور که دوستان گفتند این سری ظاهرش کمی متفاوت تر از باقیه است. نرم افزار فلوئنت توی سیالات خیلی منابع سیستم رو اشغال میکنه و نرم افزار های تحلیل جامداتی مثل انسیس و آباکوس توی جامدات که اونا هم نیاز به رم و سی پی یو دارند و گرافیک زیاد به کارتون نمیاد

من کارشناسی ارشد مکانیک هستم پس نیازی نیست اینقدر خودتون اذیت کنی. چون گرافیک های موجود در سیستم های حرفه ای (نه گیم) هم پاسخگوی شما تا چند سال آینده هست.
فقط رم و سی پی یو رو قوی بگیر چون لازمت میشه
مخصوصا اگر تحلیل داشته باشی

با این وجود به نظر من با این بودجه ای که شما دارید میتونید از بین بهترین ها مدل ها تا 2 میلیون تومان انتخاب خوبی داشته باشید.
این دیگه به سلیقه خودتون بستگی داره باید بالاخره از ظاهر لپتاپ هم خوشتون بیاد دیگه

خلاصه من فقط میخواستم به شما بگم تصوری که از نرم افزارهای مکانیک دارید اونی نیست که فکر میکنید
بلکه با همین گرافیک های چیپست معمولی هم که روی سیستم های حرفه ای سوار شده جوابگوی کار شما هست
موفق و سلامت باشید
:11:

به درد بازي نميخوره
.
.
.
ببین دوسته عزیز شما که میتونید تا 2.5 ینه کنید توصیه من به شما یا G53 ایسوس هستش که اگه ظارشو دوست نداشتید میتونید به f236 سونی فک کنید که البته یخورده از 2.5 بیشتر هستش ولی ظاهری کاملا مناسب داره و از نظر پردازشی هم Okazioun هستش