PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ تاپهای sony آکبند فروش نمیرسند ! ! !

mahmood-sh
13-03-2012, 02:08
سلام
امروز که رفتم دنبال sony فروشنده در جوابی که پرسیدم بهم گفت که لپ تاپهای sony همشون باز شده فروش میرسن به خاطر اینکه تست میشن . دلیل دیگش هم این بود که تو گمرک باز میشن ! ولی گفت که بقیه لپتاپها همشون آکبند فروش میرسن .
من چیکار کنم ؟ راست میگه ؟

jalal5092
14-03-2012, 01:24
سلام
امروز که رفتم دنبال sony فروشنده در جوابی که پرسیدم بهم گفت که لپ تاپهای sony همشون باز شده فروش میرسن به خاطر اینکه تست میشن . دلیل دیگش هم این بود که تو گمرک باز میشن ! ولی گفت که بقیه لپتاپها همشون آکبند فروش میرسن .
من چیکار کنم ؟ راست میگه ؟ اگه بنا به باز شدن تو گمرکه که همشون خب باید باز بشن میشه ایسوس اشنا داشته باشه تو گمرک که زیر سیبیلی ردش کنن برا تستم همشون باز میشن بعدش من 4 تا لب تاب عوض کردم هیچ کدوم به کیفیت سونی نبودن حرف این فروشنده های از خدا بی خبر رو باور نکن که برا فروش دست به هر جنایتی می زنن

amin666
14-03-2012, 03:46
من نمی دونم راسته یا دروغ.فقط یه چیزو می دونم و اون اینه که به حرف کلاغ سیاه گوش بده و باور کن ولی به فروشنده جماعت نه!یادت نره اینجا ایرانه و همه مخصوصا فروشنده ها دروغ می گن مگه خلافش ثابت شه!!!از من به شما نصیحت

Farshid72
14-03-2012, 14:12
خب دوسته عزیز حالا بازم بشه یه تست بشه چی میشه مگه ؟؟؟
دوسته من شما وقتی لپ تاپ رو روشن میکنی خودت باید ریجسترش کنی تا بالا بیاد!!!(در مورد سونی که اینجوریه)