PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید فلش مموری پاتریوت

Dim0
12-03-2012, 19:20
سلام دوستان
من میخوام یه فلش مموری خوب و با دوام و کار درست بگیرم(برای ظبط کردن از دستگاه خانگی میخوام به شکل ایدال باشه که سرعت خوندن و نوشتن بالا باشه و مشکل تیکه تیکه شدن تصویر به هیچ عنوان وجود نداشته باشه) و خب در نظر دارم از برند پاتریوت باشه, یکم تو اینترنت گشتم و این مدل رو پیدا کردم :

فلش مموری پاتریوت مدل Patriot Xporter XT Rage 32GB USB 2.0 Flash Drive Model PEF32GRUSB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

میخواستم بدونم نظر شما عزیزان که تجربه و دانشتون در این زمینه از من بیشتره این مدل رو تایید میکنید یا خیر؟ و یا پیشنهاد دیگه ای دارین؟
(تو اینترنت که گشتم دیدم بالاترین سرعت در usb2 رو به این مدل از فلش مموری پاتریوت نسبت دادن)

پیشاپیش سپاس گزارم

imanpod
12-03-2012, 19:37
سلام دوستان
من میخوام یه فلش مموری خوب و با دوام و کار درست بگیرم(برای ظبط کردن از دستگاه خانگی میخوام به شکل ایدال باشه که سرعت خوندن و نوشتن بالا باشه و مشکل تیکه تیکه شدن تصویر به هیچ عنوان وجود نداشته باشه) و خب در نظر دارم از برند پاتریوت باشه, یکم تو اینترنت گشتم و این مدل رو پیدا کردم :

فلش مموری پاتریوت مدل Patriot Xporter XT Rage 32GB USB 2.0 Flash Drive Model PEF32GRUSB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fproductdetails.aspx%3Fitemid%3D8253)

میخواستم بدونم نظر شما عزیزان که تجربه و دانشتون در این زمینه از من بیشتره این مدل رو تایید میکنید یا خیر؟ و یا پیشنهاد دیگه ای دارین؟
(تو اینترنت که گشتم دیدم بالاترین سرعت در usb2 رو به این مدل از فلش مموری پاتریوت نسبت دادن)

پیشاپیش سپاس گزارم
مدل بسیار خوبیه . تقریبا میتونم بگم usb 2 بهتر از این گیر نمیاری (حتی از لحاظ مجموع سرعت و مقاوت از مدلهای OCZ هم بهتره ) . فقط یه کم بیریخته :27: .
این پست رو هم بخونی بد نیست :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arash4484
12-03-2012, 20:30
سلام، من 8 گیگش دارم و از سرعتش راضیم. سرعتش تا 25 مگ در کپی فایل‏های بزرگ میره.
در بین فلش‏های متعددی که توی این رنج داشتم از همه سریعتر بوده...بطور کامل هم محسوسه.
دربش(غلافش) خیلی محکم نمیایسته و در جیب و جای بسته، نیمه باز میشه.
برای من چند روز پیش در زمان اتصال به ست دچار مشکل شد و مرتب تقاضای فرمت میکنه...که باید بدمش گارانتی..
منتها باز هم بنظرم میرسه مموری خوب و مقاومیه...یکم صبر کنی شاید بعد عید قیمت‏ها مناسب‏تر بشه

Dim0
12-03-2012, 21:07
دست شما درد نکنه دوستان
بی نهایت سپاس گزارم از لطفتون