PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست كمك درمود ذخيره چند عكس با هم

bijan.sh.ka
12-03-2012, 13:08
سلام دوستان من ميخواستم چند عكس 1000 تا ) را با هم ذخيره كنم ولي با اسم هاي مختلف مي خواستم از اكشن استفاده كنم ولي هر كاري ميكنم موقع سيو اسم هاي آنها مثل هم ميشه و بر روي همديگر سيو ميشن و تنها فقط يك عكس ، كه اون هم آخرين عكس است ذخيره مي شود و راستي من مجبورم از اكشن استفاده كنم چون عكس از جايي ديگه كه ابتدا از پرينت اسكرين استفاده كرده و بعد به محيط فتوشاپ برده مي شود و بعد من مجبورم كه يك صفحه براش ايجاد كنم و اين عكس را در اون صفحه بچسبانم حالا براي ذخيره هر كاري ميكنم نمي شود ذخيره كرد كه اسم هاي آنها با هم فرق بكند . اگر كسي ميتونه كمك كنه ممنون ميشم . با تشكر

Mohammad Yek110
12-03-2012, 13:10
سلام
میخواین چجوری نامگذاری بشه؟
یعنی اسم همه مثل هم باشه و یه عدد کنارشون باعث تفکیک بشه؟

bijan.sh.ka
12-03-2012, 17:48
سلام آقا اسمش مهم نيست فقط مهم اينه كه سيو بشه ، حالا با هر اسمي بود مهم نيست ولي كل عكسها حتما ميخوام سيو بشن . حالا اگر شما لطف كنيد و هم به اين روش يعني اسم همه مثل هم باشه و یه عدد کنارشون باعث تفکیک بشه اسم همه مثل هم نباشه اگر هم وقت نداريد فقط به يك روش توضيح بديد با تشكر

aram_nfs
12-03-2012, 18:47
سلام دوست عزیز

شما می تونی با استفاده از امکان batch فتوشاچ این کار رو بکنی (از طریق file/automate/batch)

البته اول باید اکشنتون رو بسازید و بعد طبق تنظیماتی که توی تصویر هست عمل کنید تا فایل هایی که توی فتوشاچ باز هستند به ترتیب ذخیره بشن البته تعداد رقم اضافه شده به تعداد فایل شما بستگی داره

راستی باید یک فولدر هم برای خروجی کار انتخاب کنی از طریق دکمه choose

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته چون همچین پروژه ای نداشتم من نتونیستم به طور کامل امتحان کنم هر جا به مشکل برخوردی بپرس کمکت می کنیم

موفق باشی

(راستی توی بخش play این منو ست و اکسن مورد نظرت رو باید انتخاب کنی)

bijan.sh.ka
12-03-2012, 23:24
سلام دوست عزيز aram_nfs "راستي من مجبورم از اكشن استفاده كنم چون عكس از جايي ديگه كه ابتدا از پرينت اسكرين استفاده كرده و بعد به محيط فتوشاپ برده مي شود و بعد من مجبورم كه يك صفحه براش ايجاد كنم و اين عكس را در اون صفحه بچسبانم" عزيزم ، فرمت عكس هاي من با پسوند mpi است يعني فشرده شده اند و من مجبورم كه ابتدا با برنامه خودش عكس ها را باز كرده و بعد با استفاده از دكمه پرينت اسكرين عكس ها را در فتوشاپ چسبانده و بعد سيو كنم يعني من هيچ عكسي با فرمتي كه فتوشاپ ساپرت كند در پوشه ندارم . اين كاري كه شما به من گفتيد براي موقعي است كه من عكس ها را در پوشه اي دارم و بخواهم بفرض چندين عكس را با هم تغيير نام بدهم ولي در صرتي كه من تازه دارم عكس را خودم درست ميكنم و ميخواهم وقتي كه دكمه پرينت اسكرين را زدم و بعد وارد محيط فتوشاپ شدم با زدن دكمه f2 به صورت خودكار فتوشاپ با يك اسمي اين عكس را ذخيره كند و براي عكس هاي ديگر هم به همين صورت باشد ، بطوري كه عكسه روي هم ذخيره نشوند و من نمي توانم به خاطر زمان هر عكسي كه فتوشاپ سيو كرد را خودم تغيير نام دهم يا به محلي ديگر ببرم و ميخواهم خود فتوشاپ اين كار را بكند . با تشكر

aram_nfs
13-03-2012, 00:27
خوب عزیز نیازی نیس فایلهات توی پوشه ای سیو شده باشه

پیشنهاد من اینه که فایلها رو بزاری توی محیط فتوشاپ بزاری بمونه بعد اقدام به سیو کنی

بنظر میرسه یک اکشن دارین که فایل داخل پرینت اسکرن رو توی بوم جدید وارد می کنه و بعد سیو می کنه شما بخش آخر و که سیو میکنه رو غیر فعال کن و کارهات رو انجام بده

حالا فایلهات توی محیط فتوشاپ جمع میشه

یک اکشن برای سیو بساز

وارد پنجره bach شو همونطور که توی تصویر هم هست source رو روی opened files بزار

اکشن مورد نظر رو انتخاب کن (همون اکشن سیو)

تنظیمات مربوط به نامگذاری و فایل رو انجام بده

اوکی رو بزن تا تمام فایلهات سیو بشن

B3HZ@D
16-11-2012, 23:15
درود
دوستان من طبق همین راهنمایی تصویری پست چهارم پیش رفتم ولی در آخر وقتی روی اوکی کلیک میکنم نمیتونم تصاویر رو تغییر اندازه بدم.
بعد از اوکی کردن یک راست به سراغ ذخیره میره !
مشکل از چیه ؟!
ممنون

Mohammad Yek110
16-11-2012, 23:26
درود
دوستان من طبق همین راهنمایی تصویری پست چهارم پیش رفتم ولی در آخر وقتی روی اوکی کلیک میکنم نمیتونم تصاویر رو تغییر اندازه بدم.
بعد از اوکی کردن یک راست به سراغ ذخیره میره !
مشکل از چیه ؟!
ممنون
من یادمه یه بار میخواستم تعداد زیادی عکس رو سایزشونو عوض کنم بعدش سیو کنم
فکر کنم همین مشکل شما رو داشتم
یه اکشن جداگونه برای تغییر سایز و یه اکشن دیگه برای سیو کردن ساختم ،
بعدش اول سایزشونو تغییر دادم بعد با اون یکی اکشن سیوشون کردم
امتحان کنید ببینید میشه یا نه؟