PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه خواب بد! بد! بد!

H4O
12-03-2012, 01:41
سلام خدمت همه

آقا ما یه خواب خیلی بدی دیدیم... الان مغزم یه جورایی قفل شده انگار...!(مخصوصا قسمت چپ سرم!)
دکترم رفتم گفت باید قرص بُخوری! (وااااا...!) که من قبول نکردم!! (آرررره؟؟)

خوابم خیلی بد بود کلی ترسیده بودم!

----------------------------

نمی دونم اینجا گفتن خواب درسته یا نه اما اگه یکمش و بخوام بگم قضیه این میشه که:

«ظهر بود هوا هم گرم ... من تازه از سر کار برگشته بودم،خیلی گشنم بود خسته هم بودم خوابم میومد .
ناهار که خوردم رفتم اتاقم سرم و که گذاشتم رو بالش رفتم...(خوابم برد)

(از الان توی خوابم اما متوجه نیستم!خسته بودم فک میکردم هنوز خوابم نگرفت!)

دیدم دارم به پنجره اتاقم نگاه میکنم که انگاری یکی داره توری پنجره رو با یه چیزی شبیه چاقویی چیزی پاره میکنه!
اول فک کردم بچه های داداشمن که سابقه اذیت کردن من و داشتن اما........(خدا نیاره این جور صحنه ها رو!)
دیدم یه چیزی شبیه حیوون-جونور ( تصور اول بود) داره از زیر همون یه ذره توری سیمی ای که پاره کرده سرشو آورده داخل بزورم داره میاد تو اتاقم...!

خدایا چی جوری تعریفش کنم،
من که تازه حواسم جا افتاد، از هول (یه جوری که چشمم داشت از حدقه در میومد )میخ شده بودم به این موجود کریه المنظر(نمی دونم چطوری بگم ) یهو از رخت خوابم از ترس سریع بلند شدم (توی خوابم هنوز).

دیدم یه موجود سیاه چهره ی -چش درشت که موهای خاکستری کثیف و آویزونی داشت با چاقویی که دستَش نمی دونم از استخون بود چی بود! به سرعت بهم حمله کرد و با چه حرسی می خواد اونو تو تنم فرو کنه!!!

خدا میدونه این قدر هول کردم که روح تو مغزم گیر کرد! (نمی تونستم بیدار شم) نمی دونم چطوری شد که فقط از رو غریزه یهویی من دست راستشو که چاقو داشت دو دستی محکم گرفتم که نزارم اون چاقوی زنگ زده رو تو تنم فرو کنه بعدم با تموم تزسی که تو تنم ریخته شده بود با هم در گیر شدیم یه جوری که حتی من یه ثانیه رو قشنگ یادمه که تو صورتش هی نگاه می کردم و هی بلند جیغ می کشیدم !!!(اوه خدا....این چی بود دیگه الان بازم تنم مور مور شد!)

اینقدر داد زدم اینقدر داد زدم که مادر و برادرم اومدن به زور بیدارم کردن!!(خدا رحم کرد)

اما فرداش من احساس کردم سمت چپ مغزم کیپ شده و منگ شدم! (نمی دونم به حافظم صدمه وارد شده یا چیز دیگه...)

البته الان خیلی بهتر شده اما اثرش موقعی که خونه کسی نیست عود میکنه بازم منگ میشم...چرا؟

Eblis 2011
12-03-2012, 01:51
من خوب متوجه نشدم
الان شما این درگیری ها رو تو حالت خواب اما واقعی انجام دادین ؟
یا اینکه شما تو رختخواب بودین و تو رویاها اینکارو کردین ؟

H4O
12-03-2012, 02:06
آره توی خواب بود همش
اول رفتم دکتر روان کاو ده دقیقه یه ربع براش توضیح دادم بعدم گفت برات یه نامه مینویسم بده به فلان دوستم که روان پزشکه!
رفتم اونجا گفت باید دارو بخوری اینقدم قیمتش میشه داری الان؟
من گفتم الان ندارم برگشتم خونه دیگه هم نرفتم پیشش(چون گفته بود خوب میکنه اما عوارضم دارن) که دیگه بیخیال شدم...

Viren
12-03-2012, 02:09
اینا اثرات زیاد تماشا کردن فیلم ترسناکه!

Eblis 2011
12-03-2012, 02:11
میشه بگی شغلتون چیه ؟
زیاد احساساتی هستی ؟ یا اینکه زیاد فکر و خیال میکنی روزا ؟ بچگی از چیزی میترسیدی؟

H4O
12-03-2012, 02:23
اینا اثرات زیاد تماشا کردن فیلم ترسناکه! فیلم که نه... اما یکی از بچه ها رزدینت اویل 4 رو آورده بود شبش تا صبح بازی کرده بودم! (نمی دونم ساعت چند بود) یه جاهایی بد جوری هول کرده بودم زدم سیستم و خاموش کردم گرفتم خوابیدم از ترس!!

می تونه تاثیر داشته باشه؟

میشه بگی شغلتون چیه ؟ باغ داریم... کارگری هم میکنم

زیاد احساساتی هستی ؟احساسات.... نه فک نمی کنم ....یکم... شاید

بچگی از چیزی میترسیدی؟ یادم نیست والا... اما آره یه بار چند تا سگ گله دنبالمون کردن (من و داداشم) اون شب بد جوری تب کرده بودم چون نزدیک مردن بودیم! از اون وقت تا حالا از سگ خیلی میترسم آره!

Eblis 2011
12-03-2012, 02:27
یادم نیست والا... اما آره یه بار چند تا سگ گله دنبالمون کردن (من و داداشم) اون شب بد جوری تب کرده بودم چون نزدیک مردن بودیم! از اون وقت تا حالا از سگ خیلی میترسم آره!

این مورد میتونه خیلی موثر باشه تو این خواب . . . چون هر چی هست و نیست برمیگرده به دوران طوفولیت

باغ داریم... کارگری هم میکنم

خسته نباشی خدا قوت . . . شاید هم خستگی زیاد باعث این خواب عجیب و ترسناک شده

چند سالتونه ؟

H4O
12-03-2012, 02:34
چند سالتونه ؟

هنوز تو دهه بیستم جوونم

حالا واقعا باید قرص خورد؟
چرا سمت چپ مغزم یه جورایی منگه مگه قسمت تفسیر خوابه؟ یا وقتی که می خوابیم به قسمت نیمکره چپ مغز میریم که اینطوری شده؟

Eblis 2011
12-03-2012, 02:38
والا منم مثل تو تو همین مایه ها سنمه
راستش نمی دونم . . . اساتید محترم و پزشکان بهتر میتونن تجویز کنن . . . اما به نظر بنده فعلا نیازی به قرص خوردن نیست . . . شاید تشخیصشون درست نبوده که گفتن قرص بخور . . . خدا نکنه آدم به قرص عادت کنه . . . پدر معدش در میاد . . . من جای تو بودم فعلا قرص نمیخوردم و کمی صبر میکردم ببینم اوضام چطور میشه . . . والا بابت اینکه نیمکره مغز شما منگ شده شاید بخاطر وجود قلب در سمت چپ باشه . . . احتمال میدم
مجردی یا متاهل ؟

H4O
12-03-2012, 02:45
والا بابت اینکه نیمکره مغز شما منگ شده شاید بخاطر وجود قلب در سمت چپ باشه . . . احتمال میدم

عجب...! چه جالب ،چطوری بهم ربط پیدا میکنه!

مجردی یا متاهل ؟

هنو مجردم

میگم یه چیزی رو میترسم بگم نکنه جن که میگن این بوده ...ها ؟!!!!

بلا بدور...آخه به یکی گفتم میگفت احتملا یک نوع جن بوده!!!

اما من قبول نکردم گفتم اینا رو علم مردود کرده خرافه هست....درسته دیگه نه؟احتملا از عوارضی چیزی هست....

Eblis 2011
12-03-2012, 02:48
من هم شنیدم اگه زیر درخت فلان بخوابی یه نوع جن میاد سراغت و نمیذاره تکون بخوری . . . محکم دستاتو میگیره و فشار میده به طرف پایین و نمیذاره تکون بخوری . . . البته فکر نکنم آسیبی بهت بزنه و بعد از مدت کوتاهی ولت میکنه
یکی از اقوام میگفت که صبح وقتی خواست از خواب بلند شه هر کاری میکرد نمیتونست پا شه یه چیزی انگار اونو هل داد به طرف پایین .

H4O
12-03-2012, 03:02
البته فکر نکنم آسیبی بهت بزنه و بعد از مدت کوتاهی ولت میکنه اوه خدا کنه ول کنه!

راستی من یادم رفت بگم،
موقعی که تو خواب داشتم باهاش درگیر می شدم صدای مرغ و خروسامون که تو گرمای ظهر اومده بودن نزدیک پنجره اتاقم و سر و صدا میکردن خیلی تو ترسیدن اون جنه؟! تاثیر داشت!!
جالب اینکه بیدار که شدم دیدم آره همه مرغ و خروسامون راستی راستی سر و صدا میکردن!

فک کنم حیوونا یه جورایی متوجه میشن چی تو سر ما میگذره .

sirchicco
12-03-2012, 03:57
به نظر من به خاطر همون بازیه، ایشالا که چیزی نیست نگران نباش

منم بعضی وقتا توی خواب اگه مثلا روی یه دستم به خوابم جوری که کم کم خون به دستم نرسه ناگهان خوابای وحشتناک می بینمو شروع می کنم به داد و بیداد (توی خواب)، که وقتی یه خورده راجب بهش تحقیق کردم فهمیدم یه عکس العمل طبیعی مغز برای برگشتن به حالت هوشیاری است تا از آسیب به اون بخش بدن (دست) جلوگیری بشه که البته توی افراد مختلف این رویه برگشت هوشیاری متفاوته!
یه بارم یکی از اقوام توی خواب زبون کوچیکش راه تنفسش می بنده (خودش متوجه نیست چون توی خوابه) بعد میگه توی خواب دیدم یه دفعه یه نفر از توی کمد اتاقم اومد بیرون و دستاشو گذاشت بیخ گلوم و می خواست خفم کنه که من از خواب پریدم و احساس کردم که یه چیزی راه تنفسمو بسته!

در مورد اون سر و صدای مرغ و خروس ها اینم باز طبیعیه شما وقتی از مرحله خواب عمیق به حالت نیمه هوشیاری بر می گردین (هنوز در واقع خوابین) صداهای اطراف در حالت واقعی رو در خوابتون هم می شنوین و احساس می کنین که اون صداها رو توی خواب شنیدین ولی وقتی بیدار می شین میبینین که اون صدا واقعی بوده
مثلا توی خواب می بینین تلفن داره زنگ می زنه حتی دارین می رین سمتش که جواب بدین بد یه هو از خواب که پا می شین می بینین تلفن واقعا داره زنگ می خوره!

Saeed System
12-03-2012, 08:22
سلام منم یه بار این طوری شدم..اینقدر ترسیدم که بعدش رفتم دکتر ببینه مشکل مغزی نداشته باشم..

داستان من این بود که شب خوابیدم ساعت 2 شب که شد این شما دقیقا خواب بودم..ولی تو خواب فکر می کردم بیدارم و دراز

کشیدم رو تخت بعد دیدم در کمد باز شد یه موجود با چشم های قرمز که هیکلش سیاه بود و گنده و ناراحت بود و می خواست

منو بکشه ....بعد یک آن در بین خواب و بیرداری گفتم نکنه ازرائیله و اومده منو ببره اون دنیا...

یهویی داد کشیدم بــــــــــــــــــــــــ ــــــا بــــــــــــــــــــــــ ـــــــا ...3 چهار بار محکم داد کشیدم که تمام ساکنین آپارتمان بلند شدن اومدن د رخونمون گفتن چی شده؟ فکر کردن بابام مرده من دارم بخاطرش داد می زنم...من هنوز تو شوک اون موجوری که اومده بود منو بکشه بودم....

تا 10 ثانیه که از خواب بیدار شده بودم هنوز منگ بودم و داد میزدم بابا بابا با صدای بلند..که بابام و مادرم و خواهرم و برادرم و

همسایه رو به رویی ( واحد 4) همشون اومدن گفتن چته ..گفتم یکی می خواد منو بکشه....که آخر توهمم از بین رفت و

فهمیدم خواب بوده...و هیچوقت دیگه تکرار نشد...دقیقا من اون موقع 20 سالم بود مثل الان شما....3 سال گذشته از اونموقع

و دیگه تکرار نشد...ولی از اونموقع خداشاهده دروغ نمیگم تا به امروز که 23 سالم شده هنوز تو اتاق خودم نمی خوابم..

یا بغل مامان بابام می خوابم ..یا بغل داداشم...اگرک خونه تنها باشم نسکافه می خورم که خوابم نبره ...فقط در صورتی می

خوابم که همه اعضای خونه باشن که یهوقت اگر تکرار شد تنهایی سکته نکنم از ترس...ولی خداروشکر دیگه تکرار نشده تا به

امروز.

htvieq
12-03-2012, 13:35
ببین یه چیزی هست. دانشمندا تحقیق کردن که وقتی در خواب نیمه عمیق هستی و صدایی را در بیرون میشنوی ضمیر ناخودآگاه شروع به تصویر سازی ذهنی راجب به اون صدا میکنه. این شرایط حتی میتونه راجع به صدا نباشه مثلا در ارتباط با سایر حس های پنجگانه باشه (لامسه ، بویایی ،...) اینطوری میتونی صدای مرغ و خروس ها را به خوابت وصل کنی. چون باغ دارین احتمالا یکی داشته اون موقع فلزی رو می بریده یا دریل کاری میکرده. که بازم صداش در خواب شما منعکس شده.
دیگه اینکه نترس چون خواب ظهر هیچ تعبیر نداره. اگر هم قبلش غذای سنگین ، ماست و یا فست فود خورده باشی که این دلیل کابوس دیدن شما رو توجیه میکنه.
اینم که میگی سمت چپ سرت درد گرفته : نیمکره راست مسئول احساسات، عواطف، زبان و خواب و چیزهایی است که به منطق ، محاسبه و یا بطور کلی عقل نوعی سر و کار نداره. حاالا چرا چپ درد گرفته دیگه نمیدونم!:46:

hes25
12-03-2012, 18:12
سلام
بعید میدونم از اختلالات درونی بوده باشه چون مغز حواسش هست بیدار میکنه آدمو ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما این میگه مغزش قفل شد نمی تونست بیدار شه یعنی عامل خارجی تونسته کنترل مغز بر بدن و بدست بگیره و نذاره روال طبیعی اون انجام بشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس احتمال اینکه جن به ضمیر ناخوداگاه اون وارد شده باشه هم هست!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم بگم جن خرافه نیست اما الآن تو این زمونه مردم براشون مشکله بپذیرن!

پس شما»
1-تنها نخواب
2-تنها غذا نخور
3-تنها جای خلوت نرو
4-هر حرفی رو هم هر جا نزن!!!

در ضمن زن هم بگیری خوب میشی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بدرود

Eblis 2011
12-03-2012, 20:26
در ضمن زن هم بگیری خوب میشی
با این مورد قشنگ دیگه جنی میشی :31:

طبق گفته ی بقیه دوستان استدلال من اینه که شما پسر ترسویی هستین و در کودکی از چیزهایی وحشت داشتین که به این دوره منتقل شده . . . قرص خوردن هم اصلا جایز نیست . . . زمان همه چیز رو حل میکنه و این چیزها از بین میره . . . این دکترا فقط بلدن قرص تجویز کنن . . . چون تو تشخیص بیماری مشکل دارن . . . یک راهی که میشه گفت تا همیشه در امان باشی اینه که قبل از خواب یه حمد بخونی یا آیت الکرسی که خیلی میتونه واست موثر باشه .

hes25
12-03-2012, 22:07
با این مورد قشنگ دیگه جنی میشی
استدلال من اینه که شما پسر ترسویی هستینسلام
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]قابل توجه همه پسرایی که می خوان زن بگیرن دوتا گزینه رعایت شود![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1-قبل اینکه زن بگیرد اول جن زده شوید که ترستون بریزه!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2-قبل اینکه جن بیاد تو خونتون شما رو بزنه... شما باید بری تو خونش اونو بزنید !:47:
اینطوری میترسه دیگه نمیاد سراغتون!!

بدرود

B3HZ@D
12-03-2012, 22:28
دوستان حداقل یک چیزی بگن که که با عقل جور در بیاد
این که زیر فلان درخت بخوابی جن زده میشی یا فلان موجود ماوراء الطبیعیه میاد روی سینه ات میشینه به نظرتون عجیب و بچگانه نیست؟!
بیشتر صحبت های اینجا شده شبیه کتاب های بچه ها که توی اون در مورد جن و پری و شیاطین صحبت میشد!

Eblis 2011
12-03-2012, 22:32
نه جدا این جنی که گفتم حیقیت داره

sirchicco
13-03-2012, 01:48
یا فلان موجود ماوراء الطبیعیه میاد روی سینه ات میشینه به نظرتون عجیب و بچگانه نیست؟!

دوست عزیز شما درست مطلب منو متوجه نشدی

Aryasalahi
13-03-2012, 02:23
اغا شما قبل خواب اين بازي رو كرديد:
وقتي كه قبل خواب فيلم ترسناك يا همچين چيزي رو ببينيد و بخابيد مغذتون اون بازي يا اون فيلمو ناخود اگاه پردازش ميكنه و رويا هاي مرتبت با اون چيزي كه قبل خواب ديدين ميبينيد و اثر مخرب ديگش اينه كه در بعضي موارد قسمتي از حافظه رو پاك ميكنه و در مواردي حاد منجر به سنگ كوب ميشه البته در مواردي حاد.در هر حال توصيه ميشه قبل خواب همچين فعاليت هايي نداشته باشيد حتي اگر از كاري كه ميكنيد ترسي نداشته باشيد اثر خودش رو ميزاره نگران نباشيد نيازي هم به دكتر نبود دوست من.

Aryasalahi
13-03-2012, 02:27
دوست من شما سعي كن قبل خواب ارامش داشته باشي نه اينجور بازيا قسمتي از معذتون منگه احتمال داره به حافظتون فشار اورده باشه بحث جن و اين چيزارو بزاريد كنار همچين چيزي نيس سعي كنيد اهنگ ملايم گوش كنيد بدون كلام و تو يك اتاق ساكت بشينيد رفع ميشه مشكلي نيست دوست من.

shamsoddin
14-03-2012, 11:42
سلام
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]قابل توجه همه پسرایی که می خوان زن بگیرن دوتا گزینه رعایت شود![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1-قبل اینکه زن بگیرد اول جن زده شوید که ترستون بریزه!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2-قبل اینکه جن بیاد تو خونتون شما رو بزنه... شما باید بری تو خونش اونو بزنید !:47:
اینطوری میترسه دیگه نمیاد سراغتون!!

بدرود

:12::31::31:خیلی باحال بود