PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صدای اضافی(بجز فن) از گرافیکم

The Jok3r
10-03-2012, 21:54
سلام یه کارت amd 6870 دارم، گارانتی هم نداره
مشکلش اینه که وقتی بازیها رو اجرا میکنم یا به اصطلاح بهش فشار میاد، یه صدایی ازش مثل تیک تیک اما با سرعت ازش میاد که از فنش نیست، (تک تک فنهای سیستم رو با دست گرفتم و فهمیدم از فنها نیست)

از نظر نرم افزاری همه چی اپدیته حتی بایوس رسمی گرافیک رو از سایت سافایر گرفتم بازم تغییری نکرد
پاور سیستمم هم green635 هست که با قطع برق هارد دوم و dvd حل نشد
در ضمن من این کارت رو از کسی خریدم که گفته بود من اینو کراس کرده بودم و اور هم کرده بودم
با یه نفر تلفنی صحبت کردم بهم گفت ممکنه بخاطر اور ماست هاش خراب شده باشه!
خلاصه دیگه نمیدونم چیکار کنم، اینم بگم که صداش اونقدرا زیاد نیست، اما من چون من داشتم از قبل روی کیسم کارمیکردم و جفتم گزاشته بودم متوجه شدم و حتما ایرادی هست
ممنون اگه نظرتون رو بفرمایید

EXTREME
10-03-2012, 23:22
به مدت 10 دقیقه تست پایداری با furmark بگیرید و نتیجرو بگین همچنین دما بعد از 10 دقیقه

The Jok3r
10-03-2012, 23:56
به مدت 10 دقیقه تست پایداری با furmark بگیرید و نتیجرو بگین همچنین دما بعد از 10 دقیقه

بفرمایید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببخشید من با نرم افزار قبلاً کار نکرده بودم.گزینه ی benchmark رو زدم
دما هم نهایت تا 76رفت که ظاهراً عادی هست

EXTREME
11-03-2012, 00:01
بفرمایید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببخشید من با نرم افزار قبلاً کار نکرده بودم.گزینه ی benchmark رو زدم
دما هم نهایت تا 76رفت که ظاهراً عادی هست

بنچ مارک نه تست پایداری گزینه ی burn in test رو بزنید و ببینید مشکلی رو تصویر است یا نه

The Jok3r
11-03-2012, 00:35
بنچ مارک نه تست پایداری گزینه ی burn in test رو بزنید و ببینید مشکلی رو تصویر است یا نه

بفرمایید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F13611621632220961556.jpg)
مشکلی رو تصویر نبود

فردا پیش نمایندگی سایبر که تعمیرات هم داره میبرم. ببینم اونها چی جواب میدن

EXTREME
11-03-2012, 00:44
بفرمایید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F13611621632220961556.jpg)
مشکلی رو تصویر نبود

فردا پیش نمایندگی سایبر که تعمیرات هم داره میبرم. ببینم اونها چی جواب میدن
اگه رو برد چیز مشکوکی نمیبینید و تست پایداری هم خوب بوده فکر نکنم مشکلی باشه