PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب با اینترنت دانلود منیجر!!!

گرافيكار
10-03-2012, 14:19
سلام
من اشتراک پارس آنلاین دارم 512 مدتیه وقتی با اینترنت دانلود منیجر دانلود میکنم
دانلود فایل با سرعت خیلی پایین در حد یک کیلو بایت در ثانیه یا حتی پایینتر شروع میشه بعد از اینکه حدود 5 درصد فایل دانلود بشه سرعت دانلود بالا و بالاتر میره و نزدیک میشه به سرعت واقعی دانلودم که حدود 150 کیلو باید در ثانیه هست
و وقتی به آخرای دانلود میرسم و تقریبا روی یک درصد آخر واقعا اینقدر کند میشه که گاهی اوقات همون یک درصد رو 5 دقیقه طول میده
میخواستم ببینم دلیلش چیه
من مودم وایرلس دی لینک دارم

ALI . R
10-03-2012, 14:28
سلام
من اشتراک پارس آنلاین دارم 512 مدتیه وقتی با اینترنت دانلود منیجر دانلود میکنم
دانلود فایل با سرعت خیلی پایین در حد یک کیلو بایت در ثانیه یا حتی پایینتر شروع میشه بعد از اینکه حدود 5 درصد فایل دانلود بشه سرعت دانلود بالا و بالاتر میره و نزدیک میشه به سرعت واقعی دانلودم که حدود 150 کیلو باید در ثانیه هست
و وقتی به آخرای دانلود میرسم و تقریبا روی یک درصد آخر واقعا اینقدر کند میشه که گاهی اوقات همون یک درصد رو 5 دقیقه طول میده
میخواستم ببینم دلیلش چیه
من مودم وایرلس دی لینک دارم
سلام دوست عزیز
چه خبر از ورزش ایران :27:
خب دوست من اول به من بگید آنتی ویروستون چیه ؟ چون آنتی ویروس هم بعضی وقت ها سرعت رو پایین میاره .

یا شاید از خط اینترنت تون باشه.

شادباشید:40:

Arash4484
10-03-2012, 14:28
سلام.

برای اینکه بفهمید مشکل از کجاست(ISP یا مودم یا ویندوز یا دانلودمن) بهترین کار تست هستش. شما یک دانلود مینجر دیگه امتحان کن . مثل IDA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
ببینید با اون هم این مشکل رو دارید یا نه...

ورژن Internet Download Manager تون چیه؟

ALI . R
10-03-2012, 14:37
سلام.

برای اینکه بفهمید مشکل از کجاست(ISP یا مودم یا ویندوز یا دانلودمن) بهترین کار تست هستش. شما یک دانلود مینجر دیگه امتحان کن . مثل IDA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2FInternet-Download-Accelerator%2F3000-2071-10190491.html%3Fpart%3Ddl-InternetD%26subj%3Ddl%26tag%3Dbutton).
ببینید با اون هم این مشکل رو دارید یا نه...

دوست من اینترنت دانلود منیجر همون idm هست.
منظور آقای گرافیکار همینه دیگه .
من بهش توضیح دادم .
تشکر - شاد و سربلند باشید:40:

Arash4484
10-03-2012, 14:40
دوست من اینترنت دانلود منیجر همون idm هست.
منظور آقای گرافیکار همینه دیگه .
من بهش توضیح دادم .
تشکر - شاد و سربلند باشید:40:

دوست گرامی چه همه کم حوصله شدن؟:31:

با حوصله پست من رو بخون اونی که من گفتم IDA بود مخفف Internet Download Accelerator
که یک برنامه دیگه است.
گفتم از این آلترناتیو (برنامه جایگزین) استفاده کن ببینی مشکلی که در IDM داشتی همچنان پابرجاست یا نه؟

شما هم فقط پیشنهاد دیزیبل کردن آنتی ویروسشون رو دادید (که مجدد جسارت نباشه) صحیح نیست.

گرافيكار
10-03-2012, 14:43
چه خبر از ورزش ایران :27:

خبری نیست
بچه ها افتخار می آفرینن:31:

خب دوست من اول به من بگید آنتی ویروستون چیه ؟ چون آنتی ویروس هم بعضی وقت ها سرعت رو پایین میاره .

آویرا
اگه صلاح میدونید موقتا حذفش کنم

آقا آرش عزیز ورژن 6 هست البته اینجوری نوشته
idman605

Arash4484
10-03-2012, 14:51
آقا آرش عزیز ورژن 6 هست البته اینجوری نوشته
idman605

آخرین ورژن برنامه در حال حاضر IDM 6.9 build3 هستش ، IDM خیلی از باگ‏ها رو تو ورژن های جدیدترش برطرف میکنه . ورژن جدید رو نصب کنید ببینید مرتفع میشه مشکل یا نه...

اگر نشد از برنامه های دیگری مثل IDA که لینکش رو دادم ، یا DAP یا FlashGet یا FDM یا... هر کدام که مایلید استفاده کنید، ببینید مشکل برطرف میشه یا نه، منظورم همونطور که در پست اولم گفتم این است که ببینید با برنامه های دیگر هم این مشکل وجود دارد یا نه، تا سریعتر مشکل مشخص شود که از ISP یا مودم یا برنامه ها...

ALI . R
10-03-2012, 14:58
دوستان من فکر نکنم از اینترنت دانلود منیجر باشه ( اینجور چیزها باشه ) . :13:
از آنتی ویروس هم که نیست .
احتمالا از خطی هست که اینترنت استفاده می کنید . یه اطلاع بدین شاید درست بشه .

سربلند و پایدار باشید:40:

---------- Post added at 04:58 PM ---------- Previous post was at 04:56 PM ----------

البته اگه با توصیه های دوست خوبم آقا آرش بر طرف نشد . این هایی که من گفتم رو امتحان کنید.

گرافيكار
10-03-2012, 22:00
من همزمان دو کار کردم و خوشبختانه سرعت خیلی بهتر شد و به سرعت قبلیم خیلی نزدیک شد
الان وقتی روی فایل برای دانلود کلیک میکنم شروع دانلود 20 تا 30 کیلیو باید در ثانیه هستش و بعد از سه چهار ثانیه شروع به بالا رفتن تا حدود 170 کیلو باید میشه
من اول آویرا رو به توصیه دوستمون حذف کردم و نود32 نصب کردم بعد هم بنا به توصیه آقا آرش ورژن جدید idm رو نصب کردم
فعلا که راضیم
مرسی از دوستان:11: