PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اطلاعات درباره بندر گناوه ودیلم از نظر خرید

faramarz m
09-03-2012, 21:22
سلام دوستان
کسی بوشهر رفته و اطلاعاتی از مراکز خرید انجا وهمچنین گناوه ودیلم داره

باتشکر

emadpumad
10-03-2012, 01:34
چه تاپیک با مزه ای !!
من دانشجو بو شهر بودم و خیلی گناوه و دیلم رفتم
شما به دنبال چه جور اطلاعاتی هستید یکم واضح تر میپرسیدید سوالتون رو
ولی در کل در مورد دیلم و گناوه باید به عرض برسونم که این دو شهر فقط اسمی بزرگ کردند و سر زبونها انداختن و اگر کسی برای اولین بار پا به این دو شهر بندری بگذاره متعجب میشه
بازارهای شلوغ و جنسهای چینی و بی کیفیت این چیزی بود که راجع به بازارش میتونم بگم ( البته خبری هم از قیمت های پایین نیست )!

younes_ysf
13-03-2012, 11:44
چه تاپیک با مزه ای !!
من دانشجو بو شهر بودم و خیلی گناوه و دیلم رفتم
شما به دنبال چه جور اطلاعاتی هستید یکم واضح تر میپرسیدید سوالتون رو
ولی در کل در مورد دیلم و گناوه باید به عرض برسونم که این دو شهر فقط اسمی بزرگ کردند و سر زبونها انداختن و اگر کسی برای اولین بار پا به این دو شهر بندری بگذاره متعجب میشه
بازارهای شلوغ و جنسهای چینی و بی کیفیت این چیزی بود که راجع به بازارش میتونم بگم ( البته خبری هم از قیمت های پایین نیست )!

خوب واسه خرید بهترین جا کجاست تو استان بوشهر؟ که جنساش ارزون و خوب باشه؟
راستی بازار دست دوی های گناوه هنوز روبراهه؟

roteal2007
13-03-2012, 15:23
اگه اهلش هستی بوشهر و بندر ریگ و گناوه مرکز واردات قاچاق انواع موتور سیکلت سنگینه....من جات بودم میگرفتم میاوردم تهران به اختلااف 2-3 میلیون گرونتر میفروختم!
اما توضیحات دوستمون رو تایید میکنم....همش پینی و بی کیفیته یه چیز تو مایه ها ته لنجی های آبادان....چیزا خوردنی خوب توش گیر میاد انواع شکلات و روغن زیتون و وسایل برقی اما حواست به تاریخ انقضا شون حتما باشه....

aftab_azad20
13-03-2012, 16:53
ما که خوزستان زندگی میکنیم زیاد رفتیم گناوه دیلم اکثر جنسا چینی و بی کیفیتن ولی خوب تی وی با قیمت خوب میشه گیر آورد ولی چون بدون گارانتی هستند باید مواظب باشی دسته دوم هم زیاده اونجا از یخچال گرفته تا لباسشویی و....قیمتاشون هم نزدیک عید سر به فلک میکشه

roteal2007
13-03-2012, 18:39
ما که خوزستان زندگی میکنیم زیاد رفتیم گناوه دیلم اکثر جنسا چینی و بی کیفیتن ولی خوب تی وی با قیمت خوب میشه گیر آورد ولی چون بدون گارانتی هستند باید مواظب باشی دسته دوم هم زیاده اونجا از یخچال گرفته تا لباسشویی و....قیمتاشون هم نزدیک عید سر به فلک میکشه

چه کاریه یراذر خوب برو یه س بانه تازه از جاده مریوان هم برو که هم صفا هم مروه!!!!

fereshtemiri
23-03-2012, 18:22
شیراز به مراتب بهتر و ارزونتر از بوشهر هست. اما تو گناوه بگردی چیزهای خوب هم می تونی پیدا کنی...

عمده فروش
23-03-2012, 19:32
عید دو سال پیش رفتم گناوه، هم میشد اونجا اجناس ارزون گیر آوورد و هم با کیفیت فقط اگر وارد نبودی اجناس بی کیفیت و با قیمت های نجومی بهت می انداختن. اجناس الکترونیکش اکثرا بی کیفیت بودن. قیمت نوشیدنی ها و اجناس آرایشی و بهداشتی مخصوصا شامپو و صابونش ارزونتر بود. در کل نسبت به کیش اجناسش ارزونتر و نسبت به بانه و قشم گرونتر هستش. به طور کلی توصیه می کنم یه سفر برید. دیدن اونجا خالی از لطف نیست

mehdi_pro2
23-03-2012, 23:21
من خودم بوشهریم

بوشهر همه جنس هاش گرونه و زیاد متنوع هم نیست! شیراز خیلی بهترشه :46:

ولی گناوه جنس هاش واقعا ارزون و خوبه :10:

ما ایرانی ها هر سال 2 بار { کفش.لباس.شلوار و...} رو دم عید و اول مدرسه ها عوض می کنیم. دیگه جنس خوب چه معنی میده با این اقتصاد کشورمون!

ahad_judo
25-03-2012, 19:41
گناوه درسته اسم در کرده ولی پر از جنس های تقلبی هست.
اجناس آرایش اش خوبه اونم باید بلد باشی اصل رو از تقلب تشخیص بدی.لوازم اشپزخونه اش هم بدک نیست.

emadpumad
26-03-2012, 22:44

جنس های استوک رو خوب اومدی
من یه ضبط صوت پایونیر سال ۸۰ خریدم بانداش اندازه یخچالمونه هنوز که هنوزه دارم باهاش لذت میبرم :)

ahad_judo
26-03-2012, 23:52
این روزها هم جنس بنجل زیاد تو بازارهای بندری هست.چون خودم به وضوح دیدم.به هر حال دقت فرمایید که تقلبی بهتون نندازن.

aria_electric_fars
29-03-2012, 21:47
سلام دوستان

من خودم گناوه مغازه دارم و بايد بهتون بگم كه گناوه بازار بسيار بزرگي داره كه شما فقط ظاهرش رو مي بينيد و يك بازار پشت هم داره منظورم اينه كه كل اجناس اينهايي نيست كه شما در مغازه مي بينيد و هر كسي يك انبار جنس داره و براي شهرهاي ديگه ارسال مي كنه
شما همه نوع جنسي مي تونيد پيدا كنيد شايد مثلا بريد تو يك پاساژ متروكه و آخر پاساژ يك مغازه باشه كه به نظرتون خيلي الكي بياد ولي شايد تهران و شهرهاي بزرگ جنس مي فرسته هر روز و به تعداد زياد

در كل بازار خوبي داره اگر آشنا باشيد و بندر ريگ هم شايد نصف اجناس گناوه رو تامين مي كنه

با تشكر

amir_babak
01-01-2013, 22:12
آقا من میخوام دوربین عکاسی حرفه ای بخرم.گناوه نو و اصلی گیر میاد؟

aria_electric_fars
03-01-2013, 17:10
آقا من میخوام دوربین عکاسی حرفه ای بخرم.گناوه نو و اصلی گیر میاد؟

نه بابا

همش جنس های الکی دارن یعنی جنس های مفت ولی اگر با کیفیت می خواید تو شهرهای بزرگ خرید کنید

seyedali33
27-04-2016, 09:37
سلام دوستان

من خودم گناوه مغازه دارم و بايد بهتون بگم كه گناوه بازار بسيار بزرگي داره كه شما فقط ظاهرش رو مي بينيد و يك بازار پشت هم داره منظورم اينه كه كل اجناس اينهايي نيست كه شما در مغازه مي بينيد و هر كسي يك انبار جنس داره و براي شهرهاي ديگه ارسال مي كنه
شما همه نوع جنسي مي تونيد پيدا كنيد شايد مثلا بريد تو يك پاساژ متروكه و آخر پاساژ يك مغازه باشه كه به نظرتون خيلي الكي بياد ولي شايد تهران و شهرهاي بزرگ جنس مي فرسته هر روز و به تعداد زياد

در كل بازار خوبي داره اگر آشنا باشيد و بندر ريگ هم شايد نصف اجناس گناوه رو تامين مي كنه

با تشكر

مهندس شمارتو میدی به ما؟

MAH230
27-09-2020, 23:38
دوستان من می خوام اینترنتی از گناوه خرید کنم یعنی از فروشگاه اینترنتی های گناوه منظورمه با hamechi.org هم حرف زدم سره قیمت ولی به اعتبارش شک دارم منظورم اینه که نمی شناسمشون فروشگاه های اینترنتی زیادن نمی دونم کدوم معتبرن کدوم نه کسی می تونه کمک کنه یا یه فروشگاه معتبر معرفی کنه؟