PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم باز کردن سایت google analytics

Ali0541
09-03-2012, 19:53
سلام دوست تان.
نمی دونم چرا باز نمیشه این صفحه برام؟؟؟؟؟ :41:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هر کاری هم کردم
یه تاپیک قدیمی هم بود که انجام دادم هر کاری دوستان گفتن ولی نشد.
لطفا کمک کنید
فقط اینو بگم موقعی که باز میکنم یه صفحه سفید میاد

jafarian
09-03-2012, 22:45
هیچ پیغام خطایی چیزی نمیده حین باز شدن ؟ شما برنامه CCleaner ازپست پایین دانلود کنید نصبش کنید بعدشم روی گزینه اول به اسم Cleaner کلیک کنید بدونی که چکمارکی ازبرنامه رو حذف کنید روی دکمه Analyze کلیک کنید ازآخرم روی گزینه run cleaner کلیک کنید درمرحله بعد فلش پلایر روی سیستم با برنامه flash player uninstaller پاک کنید بعدشم بسته به نوع مرورگرخودتون آپدیتش کنید روش آخرم استفاده از vpn با اینم یک تست کنید:20:

Ali0541
10-03-2012, 00:04
منون از جوابت.
من هر کاری شما گفتی انجام دادم ولی بازم همون طوریه. :13:
برای مفهوم سازی بیشتر چند تا عکس میزارم امیدوارم به شما کمک کنه و شما هم به من :20:
وقتی با firefox باز میکنم این شکل میاد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اما با IE

با این مرور گر چند تا پیغام میاد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و در نهایت این باز میشه و گیر میکنه

با vp و سا.. هم تست کردم همین مشکل بود

عکس ها رو توی وطن دانلود آپ کردم.برای اپ نداشت چیزی.v a t a n download
چرا اینطوریه؟؟؟ از فیت کشور که بدتره!!!

Ali0541
10-03-2012, 23:07
دوستان عکس هم گذاشتم
لطفا راهنمایی کنید
ممنون