PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در پارتیشن بندی هارد لپ تاپ!!!

**shaghayegh**
09-03-2012, 13:53
سلام
من میخوام با نرم افزار partion magic (آخرین نسخه) درایو C لپ تاپم (sony vaio) که البته ویندوز اوریجینال روش نصبه،تغییر فضا بدم. درایو C الان 60 گیگ حجمشه ،میخوام 10 گیگ بهش اضافه کنم
ولی! از اینجا که این درایو Primary هست و بقیه درایو ها Logical .نمیشه از بقیه اونها بهش اضافه کرد!
حالا من اومدم یه کاری کردم...خواستم درایو C رو تبدیل به Logical کنم و اون 10 گیگ رو بهش اضافه کنم و بعدش دوباره برگردونمش به حالت Primary که واسه ویندوزم مشکلی پیش نیاد
ولی مشکلم از اینجا شروع میشه که درایو C تبدیل به Logical نمیشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آقا سرتون درد نیارم...
کسی فکری واسه این کار به سرش میخوره ؟؟؟
دستم به دامنتون درایو Cایم پر شده دیگه جا نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تشکر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
09-03-2012, 14:00
شما برای پارتیشن بندی همیشه از درایو میتونید فضا بگیرین به درایو خودتون اضافه کنید بطور مثال برای درایو c شما از درایو d میتونید فضا بگیرین به c اضافه کنید از e نمیتونید اینکار انجام بدین چون بین درایو e با c درایو d قرارداره برای پارتیشن بندی هم شما برنامه MiniTool Partition Wizard استفاده کنید وقتی نصبش کردین باید روی درایو d کلیک راست کنید بعدش این درایو Merge انتخاب کنید درایو بعد درایو d رو به c متصل کنید بعدش باز روی درایو c کلیک راست کنید گزینه move /resize انتخب کنید اونمقدرا فضایی که میخواین به c اختصاص بدین انتخاب کنید تو صفحه ای که باز میشه مابقی رو هم برای ساخت d بکار ببرین:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]