PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Minecraft دنياي خود را آنلاين بسازيد!

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14

S.R Download
06-08-2013, 16:51
آقا من از MineCraft TeamXtrem استفاده میکنم نمیدونم چطوری باید optifine رو روش برزیم (آخه فایل minecraft.jar ) نداره در ضمن وقتی تکسچر پک رو میزم تو فولدر
resourcepacks تو بازی هیچ تکسچرپکی رو نشون نمیده
اگه کسی بلده بگه لظفا :n16:

mehrankhanhoy
06-08-2013, 17:19
آموزش نصب OptiFine :

ابتدا به سایت Optifine.net برید :دی روی downloads کلیک کنید یا روی لینک های زیر کلیک کنید.

OptiFine HD Standard

OptiFine 1.6.2 HD B4
Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
(mirror) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
19.07.2013

OptiFine 1.6.2 HD B3
Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
(mirror) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
17.07.2013

OptiFine 1.6.2 HD B2
16.07.2013

OptiFine 1.6.2 HD B1
13.07.2013

OptiFine HD Ultra

OptiFine 1.6.2 HD U B4
19.07.2013

OptiFine 1.6.2 HD U B3
17.07.2013

OptiFine 1.6.2 HD U B2
16.07.2013

OptiFine 1.6.2 HD U B1
13.07.2013

OptiFine 1.6.2 HD U A4
12.07.2013

OptiFine 1.6.2 HD U A3
10.07.2013

OptiFine 1.6.2 HD U A2
08.07.2013

OptiFine 1.6.2 HD U A1
08.07.2013

پیشنهاد من Ultra هستش چون FPS رو خیلی بهتر میکنه.
آخرین نسخه Ultra رو دانلود کنید سپس به Run رفته دستور %APPDATA% رو تایپ کنید.
به فولدر .minecraft رفته و فایل versions رو باز کنید.
یه فایلی به اسم 1.6.2 وجود داره یه کپی از اون بگیرید و اسمش رو به 1.6.2Optifine تغییر بدید یا همین رو تغییر بدید.

توی اون 2 فایل به نام های 1.6.2.jar و 1.6.2.json وجود داره .

اسم اون ها هم به 1.6.2Optifine تغییر بدید.

مثال : 1.6.2Optifine.jar و 1.6.2Optifine.json

بعد 1.6.2Optifine.jar رو با WinRAR یا 7zip باز کرده و فایل های .class که توی Optifine وجود داره رو توی اون بریزید.

نکته: فایل META-INF رو حتما پاک کنید.

از ماین کرافت با FPS بالا لذت ببرید :دی

اینم یه Texturepack عالی که ماین کرافتتون رو زنده میکنه :دی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ورژن 256

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ورژن 128

Public Enemy
06-08-2013, 18:45
خوب دوستان بلاخره با تلاش بی وقفه من و مهران[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تقریبا سرور آماده شد زمان دقیق تحویل سرور لاواکرفت مشخص شد
2013/6/10
یا همون پس فردا ( هفدهم مرداد ) پنجشنبه افتتاحیه سرور خواهد بود

به امید این که لحظه های خوبی رو باهم سپری کنیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یسری از دوستان پرسیدن چرا اینقدر طول دادید : جواب اینه که نمیخوایم مثل سرور های دیگه بیایم و یادمون بیوفته که مشکل داریم دوباره بریم( اومدیم تا بمونیم)

یه خورده اطلاعات نمیدین بگین چجوریاست امکاناتش چیه ؟؟؟

شاید تا پس فردا زنده نموندم :n14:

AF-Y
06-08-2013, 19:15
آموزش نصب OptiFine :

ابتدا به سایت Optifine.net برید :دی روی downloads کلیک کنید یا روی لینک های زیر کلیک کنید.

OptiFine HD Standard

OptiFine 1.6.2 HD B4
19.07.2013

OptiFine 1.6.2 HD B3
17.07.2013

OptiFine 1.6.2 HD B2
16.07.2013

OptiFine 1.6.2 HD B1
13.07.2013

OptiFine HD Ultra

OptiFine 1.6.2 HD U B4
19.07.2013

OptiFine 1.6.2 HD U B3
17.07.2013

OptiFine 1.6.2 HD U B2
16.07.2013

OptiFine 1.6.2 HD U B1
13.07.2013

OptiFine 1.6.2 HD U A4
12.07.2013

OptiFine 1.6.2 HD U A3
10.07.2013

OptiFine 1.6.2 HD U A2
08.07.2013

OptiFine 1.6.2 HD U A1
08.07.2013

یه فایلی به اسم 1.6.2 وجود داره یه کپی از اون بگیرید و اسمش رو به 1.6.2Optifine تغییر بدید یا همین رو تغییر بدید.

بعد 1.6.2Optifine.jar رو با WinRAR یا 7zip باز کرده و فایل های .class که توی Optifine وجود داره رو توی اون بریزید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ورژن 256

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ورژن 128

یه سوال.....من الان مود لودر رو ریختم چجوری هم اینو داشته باشم هم اون؟؟؟؟؟؟؟

Dark Shine
06-08-2013, 19:21
آقا یکی لینک دانلود رو به من پ.خ کنـه
تا الان 3ـه تا خسته گرفتم همه مشکل دار بوده ...

S.R Download
06-08-2013, 19:36
آموزش نصب OptiFine :

ابتدا به سایت Optifine.net برید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
روی downloads کلیک کنید یا روی لینک های زیر کلیک کنید.

OptiFine HD Standard

OptiFine 1.6.2 HD B4
19.07.2013

OptiFine 1.6.2 HD B3
17.07.2013

OptiFine 1.6.2 HD B2
16.07.2013

OptiFine 1.6.2 HD B1
13.07.2013

OptiFine HD Ultra

OptiFine 1.6.2 HD U B4
19.07.2013

OptiFine 1.6.2 HD U B3
17.07.2013

OptiFine 1.6.2 HD U B2
16.07.2013

OptiFine 1.6.2 HD U B1
13.07.2013

OptiFine 1.6.2 HD U A4
12.07.2013

OptiFine 1.6.2 HD U A3
10.07.2013

OptiFine 1.6.2 HD U A2
08.07.2013

OptiFine 1.6.2 HD U A1
08.07.2013

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ورژن 256

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ورژن 128

من همه ی اینکارا رو کردم ولی چون اسم فایل ها عوض شده خودش اوتوماتیک فایل 1.6.2.jar و 1.6.2.json رو دانلود میکنه دوباره چیکار کنم کمککککککک :n28:

S.R Download
06-08-2013, 19:39
آموزش نصب OptiFine :

ابتدا به سایت Optifine.net برید
:دی
روی downloads کلیک کنید یا روی لینک های زیر کلیک کنید.

OptiFine HD Standard

OptiFine 1.6.2 HD B4
19.07.2013

OptiFine 1.6.2 HD B3
17.07.2013

OptiFine 1.6.2 HD B2
16.07.2013

OptiFine 1.6.2 HD B1
13.07.2013

OptiFine HD Ultra

OptiFine 1.6.2 HD U B4
19.07.2013

OptiFine 1.6.2 HD U B3
17.07.2013

OptiFine 1.6.2 HD U B2
16.07.2013

OptiFine 1.6.2 HD U B1
13.07.2013

OptiFine 1.6.2 HD U A4
12.07.2013

OptiFine 1.6.2 HD U A3
10.07.2013

OptiFine 1.6.2 HD U A2
08.07.2013

OptiFine 1.6.2 HD U A1
08.07.2013

از ماین کرافت با FPS بالا لذت ببرید

اینم یه Texturepack عالی که ماین کرافتتون رو زنده میکنه
ورژن 256

ورژن 128

من همه ی اینکارا رو کردم ولی چون اسم فایل ها عوض شده خودش اوتوماتیک فایل 1.6.2.jar و 1.6.2.json رو دانلود میکنه دوباره چیکار کنم کمککککککک :n28:

mahdyari77
06-08-2013, 20:30
لینک بدین لطفا آموزششم بذارین.......:n19:

آخ جون...... بالا خره درس شد......:n19::n19::n19:
افتطاحیه هم پولیه؟؟؟ :n13:

خیر

یه خورده اطلاعات نمیدین بگین چجوریاست امکاناتش چیه ؟؟؟

شاید تا پس فردا زنده نموندم :n14:
شرمنده هیچی نمیشه گفت سورپرایزه

Public Enemy
06-08-2013, 20:34
یه سوال.....من الان مود لودر رو ریختم چجوری هم اینو داشته باشم هم اون؟؟؟؟؟؟؟

Optfine با مود لودر و فورج مشکلی نداره فایل های دانلود شده رو از حالت فشرده خارج کنین . توی فایل جار مورد نظرتون کپی کنین . در آخر برید توی پوشه META-INF اون ۲ تا فایلی که با اسم Mojang شروع می شه ( در صورت وجود ) پاک کنین

Public Enemy
06-08-2013, 20:51
آموزش نصب OptiFine :

اونجور که من فهمیدم دوستان اون قسمت قبل از ریختن فایل های جدید رو مشکل دارن سغی می کنم بهتر توضیح بدم ...
پوشه ۱.۶.۲ رو Duplicate کنین ! :n02: یعنی کپی کنین پوشه رو و همون جا پیست بزنین ولی یا یه اسم جدید . یعنی شما باید توی پوشه ورژن ۲ تا ۱.۶.۲ داشته باشین . یکی که اصلیه نباید دست بزنین دومی هم کپی اولی با یه اسم دلخواه مثلا بذارین Modded

خوب حالا برین توی پوشه جدید و اسم ۲ تا فایل رو همون اسم پوشه بذارین مثلا اگه اسم پوشه رو گذاشتین Modded شما باید اون ۲ تا فایلتون به این صورت تغییر کنه Modded.jar , modded.json

خوب اگه درست انجام داده باشین الان شما باید توی پوشه Versions دو تا ۱.۶.۲ داشته باشین که یکیش که دست نخوردست دومی کپی اولی با یه اسم دلخواه حاوی ۲ تا فایل با همون نام

ــــــــــ

برید توی پوشه ای که تغییر نام دادین فایل json رو با notepad ویرایش کنین خط اول اونجا که توشته 1.6.2 رو به اسم دلخواهتون تغییر بدین فایل رو سیو کنین .

فایل Jar توی همون پوشه رو هم با Winrar باز کنین . یه پوشه هست به نام META-INF . اون پوشه رو کامل پاک کنین و یا برید توش ۲ تا فایل هست با Mojang شروع میشه . اون ۲ تارو پاک کنین
خوب تا اینجا ما یه کپی از پوشه ۱.۶.۲ ساختیم . اسمشو یه چیز دلخواه گذاشتیم و فایل های توش رو هم به همون نام تغییر دادیم و فایل json تو همون پوشه رو هم یه دستکاری کوچیک کردیم ...
۲ تا فایلی هم که توی فایل جار تو پوشه ی META-INF بود و اول اسمشون با Mojang شروع میشد رو پاک کردیم .
ــــــــــ

برای راحتی کار حالا برین توی لانچر بزنین New Profile یه اسم بدین . گزینه Use Version رو بذارین روی همون اسم انتخابیتون ( اگه درست انجام داده باشین تو لیست هست . ) سیو کنین حالا هر دفعه خواستین می تونین هم ماینکرافت دستکاری نشده

و هم ماینکرافت دستکاری شده رو دارین که تغییرات رو روی اون انجام میدیم مثلا مود لودر رو روی اون نصب می کنیم

خیلی راحت هم می تونین بین پروفایل ها سویچ کنین
ـــــــــــ

تمام تغییرات هم که مهران اشاره کرد روی فایل های جدید انجام بدین . البته دیگه لازم نیست دوباره پوشه جدید بسازین . فقط مود دانلود شده رو از حالت فشرده خارج و بریزین توی فایل جار دستکاری شده . ساختین هم مشکلی نیست فقط باید از چیزایی که گفتم پیروی کنه .

cpt.sepehr
06-08-2013, 23:50
بچه ها یه چند تا تکستچر بتون معرفی می کنم خفنننننن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این اولیشه .. سبک مدرن ! خیلی خوبه ! به سبک امروزی شده ! حجمشم خوبه !:n19:
اینم تکستچر sphax که خیلی معروفه !
اینم باز مدرن و قشنگه !
:n16:

K!ng of th3 K!ngs
07-08-2013, 01:55
آره :دی
لینک بدم یا اسمشو بگم بهت ؟ :دی

512 باشه یا 256 :دی
128 یا 64
اسمش رو بده :) 256 -512 باشه بهتره :D

ABTS
07-08-2013, 02:09
آقایونی که می خوان Optifine نصب کنن چرا لقمه رو برعکس می خورید؟؟؟؟!؟؟!

محتویات فایلی که مهران دادو کپی کنید تو jar فایل توی پوشه ی Versions! بعدم Meta-inf رو بپاکید. به همین راحتی و به همین خوش مزگی :|

Public Enemy
07-08-2013, 06:47
می خوایم هم ماینکرافت دستکاری شده و هم دستکاری نشده رو کنار هم داشته باشیم . ابنجوری خودشون دیگه می فهمند چجوری چند تا ورژن مختلف ماینکرافتو کنار هم داشته باشند ، رو یکی X-ray نصب کنن :n02: ...

Public Enemy
07-08-2013, 07:25
این مود هم قدیمیه ولی گفتم کلا بذاریم یکم این AF-Y کف بر بشه ! :n02:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

S.R Download
07-08-2013, 08:07
آقا من اون تکسجر پکی که مهران گفت رو دانلود کردم (LB Photo Realism) و Optifine رو هم نصب کردم ولی این تکسچر پکه محتویات داخلش فرق داره با تکسچر پک های دیگه وقتی میزارمش تو پوشه ی resourcepacks و توی بازی روش کلیک میکنم تکسچر عوض نمیشه روش نصبش فرق داره ؟؟؟
اینم عکس از محتیاتش :

تروروخدا کمک کنید نصبش کننننننننننم
خیلی تکسچرش باحاله
مهران کمکممممممم کنننننننننننننننن :n28:

AF-Y
07-08-2013, 09:12
این مود هم قدیمیه ولی گفتم کلا بذاریم یکم این AF-Y کف بر بشه ! :n02:

برا 1.6.2 نداره؟؟؟؟:n28::n28:

EDIT:
راستی من یاد ندارم چجوری 1.5.2 رو فورج کنم..... میتونین آموزش نصب فورج و لینک دانلود رو یا همینجا پست کنین یا بهم پ. خ. بدید؟؟؟؟

Public Enemy
07-08-2013, 11:16
آقا من اون تکسجر پکی که مهران گفت رو دانلود کردم (LB Photo Realism) و Optifine رو هم نصب کردم ولی این تکسچر پکه محتویات داخلش فرق داره با تکسچر پک های دیگه وقتی میزارمش تو پوشه ی resourcepacks و توی بازی روش کلیک میکنم تکسچر عوض نمیشه روش نصبش فرق داره ؟؟؟
اینم عکس از محتیاتش :

تروروخدا کمک کنید نصبش کننننننننننم
خیلی تکسچرش باحاله
مهران کمکممممممم کنننننننننننننننن :n28:

من که امتحان کردم شد البته نوشته به Optifine نیاز داره . اگه نتونستید نصب کنین از Magic Launcher استفاده کنین .

به هر حال روش نصب رو تصویری گذاشتم !

ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــ

S.R Download
07-08-2013, 11:55
من همه ی اینکارارور انجام دادم اما وقتی روی تکسچر پک کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته ( یعنی هر چی روش میزنم هیچی نمیشه !!)

چیکار کنمممممممممم ای خدااااااا :n28::n28::n28:

kaveh_3000
07-08-2013, 13:55
برای من این ارور میده

چکارش باید بکنم
من که نیک نیم ندارم

Public Enemy
07-08-2013, 16:05
برای من این ارور میده

چکارش باید بکنم
من که نیک نیم ندارم

اون اول توی لانچر که یوزرنیم وارد کردین یه اسمی رو انتخاب کردین که حاوی کاراکتر های غیر مجازه . یه اسم دیگه بزنین مثل kaveh1234

Public Enemy
07-08-2013, 16:13
من همه ی اینکارارور انجام دادم اما وقتی روی تکسچر پک کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته ( یعنی هر چی روش میزنم هیچی نمیشه !!)

چیکار کنمممممممممم ای خدااااااا :n28::n28::n28:

والا منم نمی دونم بدون Optifine هم امتحان کردم یکم فقط فونتش زشت شد ولی کار کرد:n13:

البته یه چند ثانیه ای ( 10 ، 20 ، 30 و این دور و برا ) طول می کشه تا تکسچر پک بیاد بالا

شما یه تکسچر پک دیگه امتحان کن ببین چی میشه . R3dCraft رو که مهران قرار داده امتحان کن حجمشم کمتره

AF-Y
07-08-2013, 20:33
این تکسچر پک r3dcraft خیلی قشنگه مخصوصا اسموسش.... بهتون پیشنهاد میکنم دانلود کنید.......
این تکسچر پک ها هم هرچی حجمش و کیفیتش بیشتر باشه...بیشتر طول میکشه replace شه....

Public Enemy
07-08-2013, 20:50
GLSL Shaders mod هم بد نیست نصب کنین !:n01:

Public Enemy
07-08-2013, 23:22
تکسچر پک 1024x1024 با کارت گرافیک GTX 590 فریم 70 ؟ :n04::n04::n04::42:

امیدی هست با GTX 570 بتونم 20 FPS بگیرم ؟ :n28::n28::n28::n28:

S.R Download
08-08-2013, 08:33

Public Enemy
08-08-2013, 10:00

میره با بزرگترش میاد :n02::n02::n02: ( Wither )

ABTS
08-08-2013, 11:42
سرور چی شد؟ :|

S.R Download
08-08-2013, 11:45
راست میگه سرور چی شد ؟؟؟؟؟؟؟؟ :n03:

AF-Y
08-08-2013, 11:49
مهدیار سرور چی شد؟؟؟؟؟ گفته بودین امروز افتطاحیشه.....:n09::n09:ساعت چند افتطاحیه شروع میشه؟؟؟؟؟؟ خیلی منتظرم بیام ببینم سرور چجوریه.....

Public Enemy
08-08-2013, 13:18
سوال اساسی : روز افتتاحیه سرور مجانیه ؟ می تونیم خونه بسازیم ؟؟؟؟

Public Enemy
08-08-2013, 15:00
مهدیار سرور چی شد؟؟؟؟؟ گفته بودین امروز افتطاحیشه.....:n09::n09:ساعت چند افتطاحیه شروع میشه؟؟؟؟؟؟ خیلی منتظرم بیام ببینم سرور چجوریه.....

عجیبه به طور عجیبی غیبشون زده !:n13:

این مهران که 24 ساعت تو یاهو آن بود از صبح آفه !

یکی یه آماری بگیره نکنه دزدیدنشون ؟ ؟ ؟ :n02:

8nights&7days
08-08-2013, 15:57
سر کاریه؟
چی شد په؟:n02:

AF-Y
08-08-2013, 16:35
سر کاریه؟

نگاه کنید در این موقعیت 2 فرضیه امکان پذیره......
اولیش اینه که به قولhayyan71 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دزدیدنشون.....:n09::n09:
و دومیش اینه که نکنه سر کاری باشه:n09::n09:
البته شایدم آقای X دزدیدشون:n08::n08:
---------
مهدیار کجایی بیا بابا جواب مارو بده...... نکنه سر کار گذاشتی؟؟؟؟:n15:

Public Enemy
08-08-2013, 17:10
فرضیه 3 : فردا عیده :n02:

ABTS
08-08-2013, 17:14
گوشی هم خاموش کردن! :n02: خوبه پیش پرداختی چیزی نگرفته بودن وگرنه الان بسات بعضی ها پهن بود! :n02:

Public Enemy
08-08-2013, 17:35
نه بچه ها من هنوز امید دارم :n02: میان:n01:

mahdyari77
08-08-2013, 18:22
سوال اساسی : روز افتتاحیه سرور مجانیه ؟ می تونیم خونه بسازیم ؟؟؟؟
بله

سر کاریه؟

من واقعا عذر میخوام اذتون :| راستش همه کار سرور انجام شده بود
آماده ی آماده بود یعنی کامل کامل
اما مشکل این بود که تو سیستم مهران بود و قرار بود دیشب تا صبح آپلود بشه که صبح زود تست آخر رو بکنیم و بتونیم استفاده کنیم
به یه مشکل بزرگ برخوردیم و اونم این بود که از دیشب اینترنت آقا مهران قطع بوده که پشتیبانیشون گفته امروز و فردا
من بازم ازتون عذر میخوام و امیدوارم تکرار نشه
من هم الآن این اطلاعات رو دادم چون خودم هم تا همین الآن نمیدونستم مهران چرا آفلاینه
میتونین آیدی منم اد کنین ;)
Mahdyari77
بعدم مرض که ندارم سرکار بزارم شمارو :))

S.R Download
08-08-2013, 19:30
به هر حال منتظریم :n05:

Public Enemy
08-08-2013, 20:32
ای بابا یادم رفت سوال اساسی خودمو کامل بپرسم :n02:

بعد از افتتاحیه سرور که ریست نمی شه ؟ با خیال راحت بسازیم ؟

mehrankhanhoy
08-08-2013, 22:38
سلام :19::19::19: سرور کامله فقط آپلود میخواد.
اما :n27: از 2 تا اینترنتی که داریم یکیش در حاله درست شدنه یکیش رو گفته که از COnfig مودم ـه دارم درست میکنم الان با gprs اومدم اگه کاری دارید یا شماره ی من رو از یاهو بگیرید یا از مهدیار یا نیما :n02:
وا
واقعا متاسفم :)

سرور بعد از آپلود شدن ران میشه :n06:

AF-Y
08-08-2013, 22:40
بله

من واقعا عذر میخوام اذتون :| راستش همه کار سرور انجام شده بود
آماده ی آماده بود یعنی کامل کامل
اما مشکل این بود که تو سیستم مهران بود و قرار بود دیشب تا صبح آپلود بشه که صبح زود تست آخر رو بکنیم و بتونیم استفاده کنیم
به یه مشکل بزرگ برخوردیم و اونم این بود که از دیشب اینترنت آقا مهران قطع بوده که پشتیبانیشون گفته امروز و فردا
من بازم ازتون عذر میخوام و امیدوارم تکرار نشه
من هم الآن این اطلاعات رو دادم چون خودم هم تا همین الآن نمیدونستم مهران چرا آفلاینه
میتونین آیدی منم اد کنین ;)
Mahdyari77
بعدم مرض که ندارم سرکار بزارم شمارو :))
مهدیار جان ما هم شوخی کردیم.....;)
حالا اشالا هر وقت درست شد یه خبری بدین..... روز و ساعت افتطاحیه رو هم تو فروم بذارین بیایم خونه بسازیم.......:n09::n09:

Public Enemy
08-08-2013, 22:58
سلام :19::19::19: سرور کامله فقط آپلود میخواد.
اما :n27: از 2 تا اینترنتی که داریم یکیش در حاله درست شدنه یکیش رو گفته که از COnfig مودم ـه دارم درست میکنم الان با gprs اومدم اگه کاری دارید یا شماره ی من رو از یاهو بگیرید یا از مهدیار یا نیما :n02:
وا
واقعا متاسفم :)

سرور بعد از آپلود شدن ران میشه :n06:

ای بابا هنوز زنده ای ؟ :n02:

چرا دزدا نکشتنت ؟ :n02::n02:

گوشیشونم خاموش کردن پول گرفتن کارو نیمه تموم ول کردن :n02:

cpt.sepehr
08-08-2013, 22:59
سرور ران شه .... چون پولیه دیگه 10000 نفر نمیپرن بقل اسپاون خونه بسازن :n09: عینه بازیکرفت میشینم مثل آدم خونه میسازیم ، خیابون میسازیم و ... :n10: دیگه دزد و اینجور چیزا هم نداریم :n05:

Public Enemy
08-08-2013, 23:08
سرور ران شه .... چون پولیه دیگه 10000 نفر نمیپرن بقل اسپاون خونه بسازن :n09: عینه بازیکرفت میشینم مثل آدم خونه میسازیم ، خیابون میسازیم و ... :n10: دیگه دزد و اینجور چیزا هم نداریم :n05:

10000 نفرو به ریال حساب کردی دیگه ؟ ؟ :n02::n04:

راستی کاربرد خیابون چیه ؟ ؟ ؟ :n13:

mehrankhanhoy
08-08-2013, 23:08
ای بابا هنوز زنده ای ؟ :n02:

چرا دزدا نکشتنت ؟ :n02::n02:

گوشیشونم خاموش کردن پول گرفتن کارو نیمه تموم ول کردن :n02:

آدرس بده دزد بفرستم بگیرنت :دی :n08:

دقیقا
امشب تا سایت 3 یا 4 میشینم سرور رو چک میکنم که بزارم تا صبح آپلود شه.
دقیق تمیتونم بگم اما خیلییییییییی زود اوکی میشه :دی

cpt.sepehr
08-08-2013, 23:54
10000 نفرو به ریال حساب کردی دیگه ؟ ؟ :n02::n04:

راستی کاربرد خیابون چیه ؟ ؟ ؟ :n13:

1- زیبایی
2- یه پلاگینا میریزی بعد با ماین کارت میری ماشین سواری :n10: خیلی چیز خوبیه که پول بچه ها رو ازشون بگیری تو سرور :n02: پول ماشین، پول گواهینامه ، پول بنزین و مسابقه! :n05: تازه وقتی خیابون میکشی دم در هر خونه خیلی قشنگ تر میشه و بچه ها خونه های هم و راحت تر پیدا می کنن :n13: واس دلم لک زده برا سرور پرایویت خداییش نه نگران دزدی ، نه همه تو دهن هم خونه میسازن تازه کلی هم کار میتونی بکنی :n12:

mehrankhanhoy
09-08-2013, 00:08
1- زیبایی
2- یه پلاگینا میریزی بعد با ماین کارت میری ماشین سواری :n10: خیلی چیز خوبیه که پول بچه ها رو ازشون بگیری تو سرور :n02: پول ماشین، پول گواهینامه ، پول بنزین و مسابقه! :n05: تازه وقتی خیابون میکشی دم در هر خونه خیلی قشنگ تر میشه و بچه ها خونه های هم و راحت تر پیدا می کنن :n13: واس دلم لک زده برا سرور پرایویت خداییش نه نگران دزدی ، نه همه تو دهن هم خونه میسازن تازه کلی هم کار میتونی بکنی :n12:

آره خدایی :دی اما میگم ماشین نریزم چون اسب حال میده :دی خر سواری بهتر از ماشینه :n10:

Public Enemy
09-08-2013, 00:19
1- زیبایی

همین الان سرور Private سراغ دارم ایرانی ولی باید ماینکرافت اصل داشته باشی ! تعداد پلیر ها 5 نفر !

mehrankhanhoy
09-08-2013, 00:33
همین الان سرور Private سراغ دارم ایرانی ولی باید ماینکرافت اصل داشته باشی ! تعداد پلیر ها 5 نفر !

نه که خودت داری :n02: خخخخخخخخ :n09:

mehrankhanhoy
09-08-2013, 02:11
File : C:\Users\TheMehranKhan\Desktop\LavaCraft.zip
Target: /root/

Time left 5:55:02 Time elapsed: 0:05:38

:دی ایشالا تا سایت 9تموم میشه تا ظهر هم کار های آخرشو انجام میدیم و فردا :n09: یعنی امروز جمعه - ۱۸ مرداد ۱۳۹۲ افتتاحیه سرور خواهد بود :n02:

m pcg
09-08-2013, 02:45
به نظر شما سرور مهران موفق میشه یا سرور سجاد و فرید

۱ـسرور مهران هنوز هیچی ملوم نیست PVP هست یا SURVIVAL است و جعمه شب امادست شایدم ۲ تای شو داشته باشه

۲ ـ سرور سجاد و فرید ۲۴ گیگ رم داره که ۱۲ سرور سرجم ران میشن ون روزه شنبه ران میشن و سرور رایگان است (تمام حظینه هارو اقای رضا که در لندن زندگی میکنن و بابای مایه داری داره می پردازه) سرور های ریدن کلان که اسم سرور است اناست
PVP _SURVIVAL _sv=bowwarfare(Call of duty)_hunger game_skyblock_spleef_creative_va .........

به نظر شما کدوم بهترن با شروع سرور IP هردوتاشون رو می زارم البته الان PVP و SURVIVAL سرور سجاد و فرید رانه بدون لگ میشه بازی کرد اما گفتن که IP رو ندم

ممنون از همه و مهران دوسته من که خیلی داقون شود تو این چند وقت اقایون X ننگه دوزدی زدن بهش دوستت داریم مهران :n16:

من MOHAMMAD PCG qp هستم

id yahoo ms :m_pcg@yahoo.com

برای شرکت در نظر سنجی در همین جا بگین تا همه ببینن

۱ سرور مهران:n09:

۲ سرور سجاد و فرید که البته ۱۲ ماهه است :n04:

:n13:نظر شما کدوم موفق تر میشون برای اولین بار ۲ سرور ایرانی هم زمان ران هستن :n19:

Public Enemy
09-08-2013, 08:59
کلا بی خیال مقایسه بشین بحث پیش میاد .

سرور مهم نیست اخلاق مهمه !

Public Enemy
09-08-2013, 09:05
مهران چی شد ساعت 10 شد ؟ ؟ ؟ :n02:

سرعت نداری فایل ها رو بده من آپلود کنم واست :n02:

S.R Download
09-08-2013, 09:10
ساعت 10 و 9 دقیقه :n02:

Public Enemy
09-08-2013, 09:16
:n12::n12::n12::n12:راستی عید همتونم مبارک :n12::n12::n12::n12:

مهدیار و مهران عیدی بچه ها یادتون نره !

یکی هم که یه کیک بدهکار بود به من :n10:

arashsm79
09-08-2013, 09:34
10:34 :n24::n25::n02:
مهران زنده ای ؟

msbp78
09-08-2013, 10:06
1 ساعت و 55 دقیقه به زمان پایان مونده.نمایشگر ما به رنگ آبی در اومده!آیا سرور مهران ران خواهد شد؟اوپ اوپ......اوپ اوپ......اوپ اوپ......اوپ اوپ......اوپ اوپ......اوپ اوپ......!

mehrankhanhoy
09-08-2013, 10:43
زندم بابا شایعه درست نکنید :دی

سرور داره آپ میشه هم چنان بعدش باید سایت درست شه بازم میگم امروز رانه ساعت دقیق نمیدم اما میگم بعد از ظهر :دی 6 یا 7 یا 5 :دی
1 روز هم عیدی تون Free :n09:

mahdyari77
09-08-2013, 11:54
به نظر شما سرور مهران موفق میشه یا سرور سجاد و فرید

۱ـسرور مهران هنوز هیچی ملوم نیست PVP هست یا SURVIVAL است و جعمه شب امادست شایدم ۲ تای شو داشته باشه

۲ ـ سرور سجاد و فرید ۲۴ گیگ رم داره که ۱۲ سرور سرجم ران میشن ون روزه شنبه ران میشن و سرور رایگان است (تمام حظینه هارو اقای رضا که در لندن زندگی میکنن و بابای مایه داری داره می پردازه) سرور های ریدن کلان که اسم سرور است اناست
PVP _SURVIVAL _sv=bowwarfare(Call of duty)_hunger game_skyblock_spleef_creative_va .........

به نظر شما کدوم بهترن با شروع سرور IP هردوتاشون رو می زارم البته الان PVP و SURVIVAL سرور سجاد و فرید رانه بدون لگ میشه بازی کرد اما گفتن که IP رو ندم

ممنون از همه و مهران دوسته من که خیلی داقون شود تو این چند وقت اقایون X ننگه دوزدی زدن بهش دوستت داریم مهران :n16:

من MOHAMMAD PCG qp هستم

id yahoo ms :m_pcg@yahoo.com

برای شرکت در نظر سنجی در همین جا بگین تا همه ببینن

۱ سرور مهران:n09:

۲ سرور سجاد و فرید که البته ۱۲ ماهه است :n04:

:n13:نظر شما کدوم موفق تر میشون برای اولین بار ۲ سرور ایرانی هم زمان ران هستن :n19:

١ گذر زمان همه چيز رو مشخص ميكنه
٢ تجربه رو حساب نكردي ;)

mahdyari77
09-08-2013, 11:59
زندم بابا شایعه درست نکنید :دی

سرور داره آپ میشه هم چنان بعدش باید سایت درست شه بازم میگم امروز رانه ساعت دقیق نمیدم اما میگم بعد از ظهر :دی 6 یا 7 یا 5 :دی
1 روز هم عیدی تون Free :n09:

چه دستو دلباز :| تو از جانب خودت عيدى بده:n02:
پول حجم روز فرى رو هم خوبه انداختى گردن من :sq_2:

Public Enemy
09-08-2013, 12:17
این وسط حق من بدبخت داره خورده می شه :n03:

کیک من کو ؟ :n24:

mehrankhanhoy
09-08-2013, 13:38
چه دستو دلباز :| تو از جانب خودت عيدى بده:n02:
پول حجم روز فرى رو هم خوبه انداختى گردن من :sq_2:

نظره تو بود خوب :دی :دی میخواستی نظر ندی

خوب از 10 تا پارت سرور 6 تاش آپلود شده آخریا کمه دیگه رانینگ.... :n01:

AF-Y
09-08-2013, 14:39
نظره تو بود خوب :دی :دی میخواستی نظر ندی

خوب از 10 تا پارت سرور 6 تاش آپلود شده آخریا کمه دیگه رانینگ.... :n01:
سلام... دوستان ببخشید من نبودم.... یعنی بودم از ساعت 10:30 تا همین یه ربع پیش برقم قطع بود....:( ..... الان ساعت 3:40 دقیقه ی پس کی سرور ران میشه؟؟؟؟؟
قرار بود ساعت 9-10 سرور ران شه که؟؟؟/:n24::n24::n24:

mahdyari77
09-08-2013, 14:44
سلام... دوستان ببخشید من نبودم.... یعنی بودم از ساعت 10:30 تا همین یه ربع پیش برقم قطع بود....:( ..... الان ساعت 3:40 دقیقه ی پس کی سرور ران میشه؟؟؟؟؟
قرار بود ساعت 9-10 سرور ران شه که؟؟؟/:n24::n24::n24:

ساعتی صبر ... رانینگ نزدیک است :n02:

AF-Y
09-08-2013, 14:59
ساعتی صبر ... رانینگ نزدیک است :n02:
1 ساعت دیگه رانینگه؟؟؟؟؟:n03:

S.R Download
09-08-2013, 15:20
وااااااای خیلی دوست دارم spawn سرور رو ببینم :n02: اسپاون های مهران همیشه بزرگ و باحال بوده :n09: امدیوارم این spawn هم بزرگ و باحال باشه ... :n24:

همچنان منتظریم:n20:

msbp78
09-08-2013, 15:30
روزبه مشکل سینمامون رو فهمیدم چی بوده.هنوز مپشو داری؟

S.R Download
09-08-2013, 15:51
آره دارم ولی آتیش گرفت سینما :n02: یه ادم BIIIIIIIIIIB اومد تو مپ و گند زد به مپ :n02:

AF-Y
09-08-2013, 16:47
وااااااای خیلی دوست دارم spawn سرور رو ببینم :n02: اسپاون های مهران همیشه بزرگ و باحال بوده :n09: امدیوارم این spawn هم بزرگ و باحال باشه ... :n24:

همچنان منتظریم:n20:
اره اسپاون های مهران واقعا بزرگن... میتونی توش فوتبال بازی کنی.....:n09::n09:
اینم ساعت یه ربع به 6....... پس چی شد؟؟؟؟؟:n08::n08:

ABTS
09-08-2013, 17:18
به قول بعضی ها ....یم :n09:

Public Enemy
09-08-2013, 18:00
ساعت از 7 هم رد شد

بریم در خونشون ؟ ؟ ؟ :n02:

AF-Y
09-08-2013, 18:38
ساعت از 7 هم رد شد

بریم در خونشون ؟ ؟ ؟ :n02:
نکنه واقعا سر کاریه؟؟؟؟:n28:
خونشونو بلدی؟؟؟:n02: اگه بلدی بریم در خونشون:n24::n24: ببینیم اگه با زبون خوش سرور رو ان کردن که خوبه وگرنه باید به زور متوصل شیم...:n09::n09:

ABTS
09-08-2013, 18:45
باو مگه یه سرور ران کردن کار چه قدر زمان می بره ! من مونم به مولا :n02:

mehrankhanhoy
09-08-2013, 18:47
با سرعت تمام داریم روی فایل ها کار میکنیم ساعت 9 رانه :n02: بعدشم من کی گفتم 9 صبح ؟ گفتم اون موقه آپلود تموم میشه :دی

Public Enemy
09-08-2013, 19:00
نکنه واقعا سر کاریه؟؟؟؟:n28:
خونشونو بلدی؟؟؟:n02: اگه بلدی بریم در خونشون:n24::n24: ببینیم اگه با زبون خوش سرور رو ان کردن که خوبه وگرنه باید به زور متوصل شیم...:n09::n09:

ساعت 8شد من برم لباس بپوشم تو هم برو فقل فرمون ماشین پیدا کن :n24::n02:

shahabaliboys
09-08-2013, 19:12
مهران پشت در خونتون 1 creeper وایساده . داره برات دست تکون میده :n10:

S.R Download
09-08-2013, 19:38
تا نیم ساعت دیگه سرور ران نشه خودمو به پلیس معرفی میکنم :n09: باو مردیم از بی سروری از ساعت 9 صبح اینجام ...

Public Enemy
09-08-2013, 19:41
تا نیم ساعت دیگه سرور ران نشه خودمو به پلیس معرفی میکنم :n09: باو مردیم از بی سروری از ساعت 9 صبح اینجام ...

من که از دیروز از پا لپ تاپ تکون نخوردم ! شب ساعت 5 خوابیدم 7 پا شدم !

AF-Y کجایی قفل فرمون پیدا کردی ؟ ؟ ؟ :n24:

mehrankhanhoy
09-08-2013, 19:46
خوب امروز که سایت درست نمیشه چون سرور امروز تا فردا همین ساعت Free ـه :دی سرور تا یکم دیگه ران میشه و میتونید Free توش بازی کنید تااااااا فردا که باید بخرید :دی

منتظر باشید :دی

S.R Download
09-08-2013, 19:51
8:50 دقیقه !!! :n24:

mehrankhanhoy
09-08-2013, 19:52
نفس هارو در سینه نگه دارید :دی سرور در حاله Load شدنه :دی

Public Enemy
09-08-2013, 19:59
ساعت 8.59
من :n24: AF-Y :n24:روزبه :n24: shahabaliboys ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :n24:

K!ng of th3 K!ngs
09-08-2013, 20:01
9:01
c'mon

Public Enemy
09-08-2013, 20:01
ساعت 9:01

دوستان همه پشت سر من . حمله کنین :n02: :n24::n25:

mehrankhanhoy
09-08-2013, 20:02
:n08: به خدا داره World ها Load میشه دسته من نیست که :n09: کمی صبر و تحمل همه چیرو درست میکنه :n10:

K!ng of th3 K!ngs
من TNT میارم فندک با شما ها :)

AF-Y
ساعت 8.59
من :n24: AF-Y :n24:روزبه :n24: shahabaliboys ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :n24:
سلام... نگاه من 2 تا قفل فرمون با 4 تا امبردست قفلی گیر اوردم....... اگه تا ساعت 9:15 اوکی شد که هیچ وگر نه مجبوریم به زور متوصل شیم.....:n24::n24::n24::n24::n24::n24::n24::n24 ::n24::n24:

Public Enemy
09-08-2013, 20:03
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به خدا داره World ها Load میشه دسته من نیست که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کمی صبر و تحمل همه چیرو درست میکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باش مشکلی نیست . اصلا مشکلی نیست !:4:

AF-Y
09-08-2013, 20:04
من TNT میارم فندک با شما ها :)
من فندک میارم......:n09::n09: دو تا diamond sword هم میارم......:n08:

m pcg
09-08-2013, 20:04
منم هستم من کلاشینکوف میارم :n02:

K!ng of th3 K!ngs
09-08-2013, 20:05
بچه ها اینارو آوردم:

m pcg
09-08-2013, 20:06
بچه ها سرور pvp هست با survival اگه pvp بود بیانpvp

K!ng of th3 K!ngs
09-08-2013, 20:08
راس میگه بریم pvp xD

S.R Download
LOOOOOOOL :n08: خوشم میاد همه آنلاینن منتظرن مهران آی پی بده:n02:

Xx Hossein xX
آقا ما هم منتظریم :دی
یه چهارتا مود خوب مثل هانگر گیم و اپتیک هم روش بریزید بیشتر حال کنیم :دی

AF-Y
بچه ها اینارو آوردم:
خونسردیتو حفظ کن.... ما اگه رفتیم که نمیخوایم بکشیمش..... فقط یکم تنشو میخارونیم......:n24::n24::n24: کار خاصی نداریم باهاش....

Public Enemy
به علت تاخیر پول شام بچه ها پای مهران :n02:

نفری 1 دونه نون تو سرور مگر نه :n24:

AF-Y
09-08-2013, 20:09
LOOOOOOOL :n08: خوشم میاد همه آنلاینن منتظرن مهران آی پی بده:n02:
منم همین الان همینو به بابام گفتم.....:n09::n09::n09:

K!ng of th3 K!ngs
09-08-2013, 20:10
خونسردیتو حفظ کن.... ما اگه رفتیم که نمیخوایم بکشیمش..... فقط یکم تنشو میخارونیم......
:n24::n24::n24:
کار خاصی نداریم باهاش....

خب نمیکشیم !!! چاقو رو میزنیم تو دستش چه میدونم تو پاش :D

به علت تاخیر پول شام بچه ها پای مهران

من پیتزا میخواما حواستون ابشهتو ماین گگرفتم Steak - Pumpkin Pie-اینا مخیوام

بچه یاد تاپیک mafia II موقع ریلیز افتادم که همین جوری میرفت جلو :D

Public Enemy
09-08-2013, 20:11
این دقیقا الان وضعیت منه ! :n08:

shahabaliboys
09-08-2013, 20:11
حالا خوشم میاد سرورو بهونه کردید هی اسپم میدید پستا زیاد شه:n09:

مهران همین براش بسه :n23:

AF-Y
09-08-2013, 20:12
رفتن سرور بسازن....... یا اختراع کنن؟؟؟؟؟ من موندم......:n09::n09::n13::n13:

S.R Download
به جون این Creeper قسم تا 10 دقیقه دیگه آنلاین نشه میرم با Dragon بر میگردمااا :n24:

K!ng of th3 K!ngs
حالا مثلا پستا زیاد شه چه فایده ای داره؟
میخوایم با مهران دعوا کینم به خاطر پست نیست :D
اشکال نداره ناظرین خدوم !!! میان پاک میکنن بعدا !!!!

AF-Y
09-08-2013, 20:13
حالا خوشم میاد سرورو بهونه کردید هی اسپم میدید پستا زیاد شه:n09:

مهران همین براش بسه :n23:
این یکی از راه های زیاد کردن پسته دیگه....:39::39:

AF-Y
09-08-2013, 20:14
من برم شام اگه سرور ران شد ای پی رو به این شماره بفرستین
09359822515

K!ng of th3 K!ngs
09-08-2013, 20:15
ای بابا منم میخوام برم شام بدوید دیگه گشنمه

m pcg
09-08-2013, 20:16
بابا مهران بیا ایپی رو بده همرو راهت کن دیگه

mehrankhanhoy
هر 5 دقیقه پست میدید ؟ :n22: وای سید دیگه خوب :دی

shahabaliboys
کی بود گفت 9:15 بریم . الان شد بریم؟! :n25:

S.R Download
09-08-2013, 20:18
همچین میگه واااااااااااااااااااااااا ااااااااای 9:18 انگار یه TNT وصل کردن به ساعت خونشون اگه سرور ران نشه میترکه :n02:

Public Enemy
09-08-2013, 20:19
بابا من ریش گرو می ذارم تا 10 صبر می کنیم همه برید ناهار
.
.
.
.
.
.

( گولتون زدم ناهارو که ظهر خوردین :n08:می خواستم برین که من برم بغل اسپاون خونه بسازم :n08:)

shahabaliboys
09-08-2013, 20:20
shahabaliboys,
Xx Hossein xX,
m pcg,
K!ng of th3 K!ngs,
S.R Download,
hayyan71,
mehrankhanhoy,
kaveh_3000,
AF-Y

standing in line :n20:
please no smoking :n09:

K!ng of th3 K!ngs
09-08-2013, 20:21
مهران آخه خب بگو چند دقیقه مونده ببینم میتونم برم شام؟

Public Enemy
09-08-2013, 20:22
دوستان دیگه لازم نیست هی صفحه رو ریلود کنین به این نگاه کنین هر وقت تموم شد سرور ران شده:n08:

mehrankhanhoy
09-08-2013, 20:23
5 دقیقه دیگه ران میشه :دی

K!ng of th3 K!ngs
09-08-2013, 20:23
انشالله سال دیکه سحری خواستیم بزنیم ماین کرافت سرور مهران ران شده....:n02::n02::n02::n02::n02:

Public Enemy
09-08-2013, 20:24
مهران بچه ها پیتزا سفارش دادنا :n02:

K!ng of th3 K!ngs
09-08-2013, 20:25
9:30 شد رانش کن وگرنه با پلیس سایبری به جرم سر کار گذاشتن مردم میام سراغت مهران

AF-Y
09-08-2013, 20:25
وای...7 دقیقه ای شام خوردم.....ولی هنوز سرور ان نیست:n27:
مهران سرورو ران میکنی یا بیایم خونت رانش کنیم؟؟؟:n02:

K!ng of th3 K!ngs
09-08-2013, 20:27
***Warning***
**Starting Countdown
**3:00 Remaining:

**2:00

**1:00

0:45

0:30

0:15

0:10

0:09
0:08
0:07
0:06
0:05
0:04
0:03
0:02
0:01
0:00

no[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahabaliboys
الان فکر کنم سرور رانه این تابلو یادشون رفته بزنن تو اسپاون رفتن اونو درست کنن :n29:

mehrankhanhoy
سرور ران شد !!!! امروز به دلیل Free بودن Vote دادن و پول گرفتن Disable ـه ( به دلیل مولتی سازی و .... )

تا فردا ساعت 9 سرور Free هست و بعد اون میتونید از سایت استفاده کنید . خرید کنید . و Vote بدید و پول بگیرید !!.

IP Server : Play.mclava.ir

<red><b>IP: </red> <Orange>Play.</orange><red>MCLAVA.IR

AF-Y
09-08-2013, 20:28
دوستان هم اکنون اعلام میکنم که سرکاری بود:n09::n09:

Public Enemy
09-08-2013, 20:28
خوب مهران IP سرورو بده تا لود شده ما بزنیم تو ماینکرافتمون . بعد بازش کن

AF-Y
09-08-2013, 20:29
سرور ران شد !!!! امروز به دلیل Free بودن Vote دادن و پول گرفتن Disable ـه ( به دلیل مولتی سازی و .... )

تا فردا ساعت 9 سرور Free هست و بعد اون میتونید از سایت استفاده کنید . خرید کنید . و Vote بدید و پول بگیرید !!.

نمیذاره جوین شم.. میگه عضو نیستید........:n15::n15:

S.R Download
حداقل آی پی رو بگو باو :n27:

shahabaliboys

نشد :| :n02: :n02:

Xx Hossein xX
09-08-2013, 20:32
جوین نمیشه مهران :| پینگ هم نمیشه

آی-پی:

94.232.169.164

Public Enemy
09-08-2013, 20:44
تاپیک واسه چند دقیقه ساکت شد . :n02:

الان دوباره دادشون در میاد چرا سرورو بستی !

AF-Y
09-08-2013, 20:45
ای بابا باز بسته شد.....؟؟؟؟

mehrankhanhoy
09-08-2013, 20:47
خوب حالا این جا میگید ران کن ران کن میگم 4 تا world داره load میشه صبر نمیکنید میاید تو سرور میگید چرا Load نشده :) pls wait

تا کامل Load شه

AF-Y
09-08-2013, 20:49
حالا کی لود میشه؟؟؟؟؟

Public Enemy
09-08-2013, 20:52
اینایی که اسمشون تو لیست پایینه بفرمایند شام :n08:لقمه ای همبرگر بیش نیست !:n02::n02:

mehrankhanhoy
09-08-2013, 20:53
داره Load میشه 8 دقیقه 5 دقیقه ای کار داره :دی

m pcg
09-08-2013, 20:59
واقا که بهترین سرور میشه اگه سرور ارزون باشه من در جا فردا ۲ تا اکانت میخرم یکیش براید دوستم که مسافرته یکشم واسه خودم ولی واقا مهران گل کاستی با این سرور توپت بادش دیگه کسی نمیتونه مولتی اکانت بسازه دیگه نمی تونه از -- استفده کنه جون اگه بن شه پولش می پره اره بادش یزه فرهنگ سازی میشه واسه ایرانی ها که انقدر موفت خور نباشن برای کسی که یک کاری رو انجام میده و ضهمت میکشه باید پولشو بدین

mehrankhanhoy
09-08-2013, 21:00
جوین نمیشه مهران :| پینگ هم نمیشه

آی-پی:

94.232.169.164

پینگ برای جلو گیری از DDoS کردن بسته شده :دی

8nights&7days
09-08-2013, 21:04
من و داداشم که با یه PC هستیم باید چی کار کنیم؟؟؟؟

واقا که بهترین سرور میشه اگه سرور ارزون باشه من در جا فردا ۲ تا اکانت میخرم یکیش براید دوستم که مسافرته یکشم واسه خودم ولی واقا مهران گل کاستی با این سرور توپت بادش دیگه کسی نمیتونه مولتی اکانت بسازه دیگه نمی تونه از -- استفده کنه جون اگه بن شه پولش می پره اره بادش یزه فرهنگ سازی میشه واسه ایرانی ها که انقدر موفت خور نباشن برای کسی که یک کاری رو انجام میده و ضهمت میکشه باید پولشو بدین

شما نکه تو همه سرور ها پول می دادی؟
املا هم که -20:n02::n02::n02::n02:

m pcg
09-08-2013, 21:05
نوتی خوب بازی کنید یا ۲ تا اکانت بخرید

m pcg
09-08-2013, 21:07
من کلا با املا مشکل داشتم از بچگلی الان ۱۶ سالم شده هنوز که هنوزه مشکل دارم :n08::n06:

AF-Y
09-08-2013, 21:08
اقا دعوا نکنید حوصله ندارم من......
الان آقا مهران حکم این چیه که ساعت شده 22:10 ولی شما ساعت 21:53 گفتی 5-8 دقیقه دیگه اوکیه؟ بابا مگه چقد طول میکشه؟؟؟

Public Enemy
09-08-2013, 21:11
اقا دعوا نکنید حوصله ندارم من......
الان آقا مهران حکم این چیه که ساعت شده 22:10 ولی شما ساعت 21:53 گفتی 5-8 دقیقه دیگه اوکیه؟ بابا مگه چقد طول میکشه؟؟؟

حکم اینه که امروز عیده بریم عید و بازدید شاید عیدی دادن پول سرورمون جور شد !

AF-Y
09-08-2013, 21:12
حکم اینه که امروز عیده بریم عید و بازدید شاید عیدی دادن پول سرورمون جور شد !
گفتم یکی از راه های زیاد کردن پست اینه ولی نکه اینقدر دیگه چرت و پرت و چیزای بی ربط بگیین......

Public Enemy
09-08-2013, 21:13
پینگ برای جلو گیری از DDoS کردن بسته شده :دی

DDos هیچ راه جلوگیری نداره !

فقط باید سرورو خاموش کرد

mehrankhanhoy
09-08-2013, 21:15
سرور ران شد.

سایت و Vote دادن تا فردا ساعت 10 که سرور پولی شد آفه :)

PrototypeFS
09-08-2013, 21:33
عضویت چنده؟

hamed17n
09-08-2013, 21:46
سرور خیلی سنگینه من میام تو اصلا همش لگه پینگم هم خیلی زیاد نمی دونم چرا

mehrankhanhoy
09-08-2013, 21:50
امروز رایگانه اما از فردا ساعت 9 پولی میشه

mehrankhanhoy
09-08-2013, 21:52
سرور خیلی سنگینه من میام تو اصلا همش لگه پینگم هم خیلی زیاد نمی دونم چرا

نتت رو چک کن بچه ها لگ ندارن خودمم همین طور

Xx Hossein xX
09-08-2013, 22:58
مهران برای ما نوووبا یه توضیحی میدی چطوریه کلا؟ :دی
الان اینجا تو پلوت چطوری مواد اولیه برای ساخت ساز پیدا کنم ؟
آموزش خارجی هم باشه اوکیه

فهمیدم تا حد زیادی :دی

ABTS
10-08-2013, 01:11
اوووووووووووووووووووووو مگه سر اوردین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 100 ص رفتن جلو

mehrankhanhoy
10-08-2013, 18:01
باز تاپیک خوابید :n02:

سرور پولی شد. عضویت 5 تومن. و برای خرید به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنید. پس از خرید اطلاعات خرید رو به ایمیل order@mclava.ir ارسال کنید.

AF-Y
11-08-2013, 16:21
LOL.....
سرور خوابید:n09::n09:
آقا کجا رفتید؟؟؟؟؟؟

mahdyari77
11-08-2013, 17:28
LOL.....
سرور خوابید:n09::n09:
آقا کجا رفتید؟؟؟؟؟؟

عزیز من چرا چرتو پرت میگی نت الآن دیدم
2 مین قطع بود به 10 مین هم نرسید :| که داشتیم یه پلاگین نصب میکردیم :|

Arrowtic
11-08-2013, 17:44
آقا میگم این سایت سرورو حتما یه دستی به سر و روش بکشید . حداقل یا فارسیش کنید ، یا ایرادات زیاد انگلیسیش رو برطرف کنید(گرامری و نگارشی) . جلوه خیلی بهتری به سرور میده .

عزیز من چرا چرتو پرت میگی نت الآن دیدم
2 مین قطع بود به 10 مین هم نرسید :| که داشتیم یه پلاگین نصب میکردیم :|
دوستمون فقط پرسیدن سرور چی شد خوابید ؟
چه عصبانی !

mehrankhanhoy
11-08-2013, 18:35
آقا میگم این سایت سرورو حتما یه دستی به سر و روش بکشید . حداقل یا فارسیش کنید ، یا ایرادات زیاد انگلیسیش رو برطرف کنید(گرامری و نگارشی) . جلوه خیلی بهتری به سرور میده .

دوستمون فقط پرسیدن سرور چی شد خوابید ؟
چه عصبانی !

سایت فعلا Beta ـس دارم سایت جدید رو میسازم با امکانات Rank دادن Auto و .... :n02: Forum و hunger games stats هم داره درست میشه:دی

K!ng of th3 K!ngs
11-08-2013, 22:34
عزیزم این سایتت رو اگه میتونی این جوری تغییر بده:

mehrankhanhoy
11-08-2013, 23:06
راست میگه مگه مجبورید انگلیسی بنویسید وقتی کامل بلد نیستید؟نه که سرورتون بین المللی هست و همه از نقاط جهان بازدید میکنن

دوست داریم دوست عزیز !! :n02:

8nights&7days
11-08-2013, 23:44
دوست داریم دوست عزیز !! :n02:
دوستان راس می گن!
دیگه از شما انتظار نداشتم که این همه جملات از لحاظ
گرامری و نگارشی غلط بنویسید

Nozzilla
12-08-2013, 16:36
بچه ها King_ArsAm یه سرور Free زده ولی آیپیش یادم نیست یکی میگه ؟

Public Enemy
12-08-2013, 23:58
بچه ها King_ArsAm یه سرور Free زده ولی آیپیش یادم نیست یکی میگه ؟

یه راه خوب سراغ دارم !

از خودش بپرس ! :n02:

پروفایلشو باز کن اونجا آیدی یاهوشو نوشته ! اینجوری از یه منبع معتبر پرسیدی !

والا فعلا که تو این تاپیک خبری ندادن !

ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــ

تاپیک به طور عحیبی خوابیده ! چی شده نکنه زلزله اومده کل اینترنتا قطع شده ؟‌؟‌؟‌:n02:

LΩRD
13-08-2013, 02:48
دوستان ما تازه فهمیدیم اصلا همچین بازی ای وجود داره :n02:

بدمون نمیاد امتحان کنیم ببینیم چیه :n13:

باید از کجا شروع کنم ؟ چه ورژنی رو نصب کنم ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید :n16:

Public Enemy
13-08-2013, 07:37
دوستان ما تازه فهمیدیم اصلا همچین بازی ای وجود داره :n02:

بدمون نمیاد امتحان کنیم ببینیم چیه :n13:

باید از کجا شروع کنم ؟ چه ورژنی رو نصب کنم ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید :n16:

آموزش هاش فارسیش تا حدودی توی سایت های دیگه هست .

اگه انگلیسیتون خوبه می تونین از این سایت استفاده کنین .

یه خورده حوصله میخواد آدم های بی حوصله ازش زده می شن

لینک دانلود هم از این صفحه

mehrankhanhoy
13-08-2013, 09:46
دوستان راس می گن!
دیگه از شما انتظار نداشتم که این همه جملات از لحاظ
گرامری و نگارشی غلط بنویسید

یعنی واقعا مشکلت فقط سایته ؟ کسایی که Member نیستن نظر نمیدن :n09::n10::n02:

8nights&7days
13-08-2013, 15:52
یعنی چی یعنی حتما باید پول بدیم تا نظر بدیم؟؟؟:n04::n04::n04::n15::n15::n15:WFT

mehrankhanhoy
13-08-2013, 19:37
مگه سرور رو دیدی که بخوای در بارش نظر بدی ؟ :n02: فقط سایت رو دیدی :n09:

shahabaliboys
13-08-2013, 19:43
من دیدم
خیلیییییییییییییییییییییی یییییی زحمت کشیدید معلومه خیلم وقت گذاشتید :n16:
.
.
.
.
.
ولی من با سرور سنتی بیشتر حال میکنم spawn فقط داشته باشه اونم نه زینتی , 1 چیز معمولی که تلپورت بازی هی توش نباشه
محیط بازیم بیشتر پلیرا درست کنن نه که آماده باشه و ادمینا درستش کرده باشن .
باحالیه ماینکرفت به نظر من همین ساده بودن اول کار و پیشرفت کردن توشه :n02::n26:

Arrowtic
13-08-2013, 19:54
مگه سرور رو دیدی که بخوای در بارش نظر بدی ؟ :n02: فقط سایت رو دیدی :n09:

درباره سرور نظر ندادن خوب ، درباره سایت سرور نظر دادن !
واقعا عجیبه برام ، چندین نفر اومدیم با هدف کمک به سرور و این که قشنگ تر به نظر بیاد یه انتقادی کردیم به صورت دوستانه و انتقادمون کاملا درست هم هست و سرور سایتش کلا غلط گرامری و نگارشیه ، اون وقت شما جای این که خیلی ساده قبول کنید و درستش کنید تا سرور خودتون قشنگ تر به نظر برسه ، جوابایی میدید نظیر این که دوست داریم غلط باشه یا نمیدونم کسی که پول نداده حق نظر دادن نداره و این جور صحبتا .
وقتی یه نفر میخواد بدونه سرورتون چطوره ، تنها چیزی که می بینه سایت سروره . اونوقت این شخص میاد می بینه که تو سایتتون تک تک کلمات اولشون حرف بزرگه و همه چیز از فارسی گفتاری به انگلیسی تبدیل شده و نوشته شده(یعنی هر جا تو فارسی میگیم برای شما نوشتید for . مثلا use the top menu for به جای use the top menu to نوشتید) .
به عنوان کسایی که میخوان سرورتون همون طور که میگن داخلش خوبه ، از بیرون هم خوب به نظر برسونه یه انتقاد کردیم و پیشنهاد دادیم که یا فارسیش کنید یا انگلیسیشو درست کنید .

انتقاد و پیشنهاد به معنی کوبوندن نیستن . همین فروم رو بدون بخش پیشنهادات در نظر بگیرید ! نصف اتفاقایی که میفتن به خاطر فیدبک و نظر کاربران .

cpt.sepehr
13-08-2013, 20:42
من دیدم
خیلیییییییییییییییییییییی یییییی زحمت کشیدید معلومه خیلم وقت گذاشتید :n16:
.
.
.
.
.
ولی من با سرور سنتی بیشتر حال میکنم spawn فقط داشته باشه اونم نه زینتی , 1 چیز معمولی که تلپورت بازی هی توش نباشه
محیط بازیم بیشتر پلیرا درست کنن نه که آماده باشه و ادمینا درستش کرده باشن .
باحالیه ماینکرفت به نظر من همین ساده بودن اول کار و پیشرفت کردن توشه

دقییقااااااااااااااا :n05: آقا مهران تحویل بگیر ... :n10: بعد بگو من سنتیم یا ماینکرفت همش به vanilla بودنش نیست :n22:

8nights&7days
13-08-2013, 21:18
آقای مهران من اتفاقا سرورت رو دیدم خیلی هم سرور خوبیه واقعا عالیه ولی منم سرور سنتی رو بیشتر دوست داشتم...
در ضمن آقای ناظر راست میگن وقتی یه جایی میری که اشتباه نوشتن اصلا آدم هی حور دیگه نکاه میکنه به سرور ....

وقتی یه نفر میخواد بدونه سرورتون چطوره ، تنها چیزی که می بینه سایت سروره . اونوقت این شخص میاد می بینه که تو سایتتون تک تک کلمات اولشون حرف بزرگه و همه چیز از فارسی گفتاری به انگلیسی تبدیل شده و نوشته شده(یعنی هر جا تو فارسی میگیم برای شما نوشتید for . مثلا use the top menu for به جای use the top menu to نوشتید) .
به عنوان کسایی که میخوان سرورتون همون طور که میگن داخلش خوبه ، از بیرون هم خوب به نظر برسونه یه انتقاد کردیم و پیشنهاد دادیم که یا فارسیش کنید یا انگلیسیشو درست کنید .

انتقاد و پیشنهاد به معنی کوبوندن نیستن . همین فروم رو بدون بخش پیشنهادات در نظر بگیرید ! نصف اتفاقایی که میفتن به خاطر فیدبک و نظر کاربران .

^^^
|
در ضمن خودم رو نمیدونم ولی nYm شاید پولش رو بده بیاد فقط سایت رو Auto بکن بیاد راحت بتونه پول بده

AF-Y
13-08-2013, 22:02
مهران خان؟؟؟؟؟؟
بیا همه ملت میگن ساده باشه....:n02:سادش کن دیگه:n02:
لطفا سایت هم درست کنید خیلی 3 میزنه:n09::n09:

cpt.sepehr
13-08-2013, 22:30
مهران خان؟؟؟؟؟؟
بیا همه ملت میگن ساده باشه....:n02:سادش کن دیگه:n02:
لطفا سایت هم درست کنید خیلی 3 میزنه:n09::n09:

بعد از اینهمه خونه ساختن ؟ :|

mehrankhanhoy
13-08-2013, 22:40
سرور نه ریست میشه نه تغییر میکنه اما چیز های جدید توی هر روز اضافه میشه :دی سایت هم داریم اوکی میکنیم خیلی گیر دادید -.-

shahabaliboys
13-08-2013, 23:49
اشکال نداره اینم تجربه جدید :n02:

Public Enemy
14-08-2013, 06:52
هـــــــــــــــــــــــی خدایا یادش بخیر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])انگار همین دیروز بود :n09:

دوستان کسه دیگه نبود سرور بزنه ؟ :n09::n24:
( امیدوارم کسی به دل نگرفت باشه قصد بچه ها شوخی بود :n12::n16:)

Public Enemy
14-08-2013, 07:20
درباره سرور نظر ندادن خوب ، درباره سایت سرور نظر دادن !
واقعا عجیبه برام ، چندین نفر اومدیم با هدف کمک به سرور و این که قشنگ تر به نظر بیاد یه انتقادی کردیم به صورت دوستانه و انتقادمون کاملا درست هم هست و سرور سایتش کلا غلط گرامری و نگارشیه ، اون وقت شما جای این که خیلی ساده قبول کنید و درستش کنید تا سرور خودتون قشنگ تر به نظر برسه ، جوابایی میدید نظیر این که دوست داریم غلط باشه یا نمیدونم کسی که پول نداده حق نظر دادن نداره و این جور صحبتا .

بین خودمون بمونه بعضی ها با هدف تخریب مهران ! پست هایی زدن که البته الان فقط خاطره ی اون مونده !

حالا بماند چه شد ولی کلا بگم وقتی می بینی یک نفر یه جور رفتار می کنه ، بقیه هم همون جور رفتار می کنند ، هر چند قصدشون خیر باشه فکر می کنی قصد تخریبتو دارن !

حالا این برداشت من بود دیگه هر کسی هر جور دوست داشت فکر کنه :n16:
چون دیدم خیلی ها از قبل اعلام کردن پول نمی دن و سر همین موضوع داشت دعوا پیش میومد ! خیلی ها هم گفتن کار خیلی مبتدیانه ای هستش بیایم بقل اسپاون خونه بسازیم بیاین خیابون کشی و ... ، به پیشنهادشون عمل شد حالا می گن ما Vanilla دوست داشتیم !!!!:n09:

_______

برداشت از حرف هام آزاده فقط لطفا خواهشا برداشت خوب بکنین :n02::n16:

mahdyari77
14-08-2013, 12:24
:n13: در مورد سایت حق با شماست
سایت رو مهران با عجله نوشت بعد هم اتفاقا log مسیچ های یاهو هست ، که به مهران چند وقت پیش قبل از اینکه شما اعتراض بکنین و اینا گفتم که سایت از لحاظ گرامری مشکل داره یا خودت درست کن یا بزار من درست کنم اما گفت ولش کن اینقدر کار تو سرور هست که اهمیت این جزو آخریاس
دیدم راست میگه ، حرف حق که جواب نداره وقت برا درست کردن سایت زیاده...
اما در مورد spawn متاسفانه نمیگم شما ایرانی ها چون خودم هم همینطوریم ، متاسفانه ما ایرانی ها ه همیشه دشمن تغییر هستیم چون یچیزی از اول بوده دلمون میخواد تا آخر همینطوری باشه همونطور که خودم اول با این سبک spawn مخالف بودم
اما بعد دیدم دلیلی نداره که spawn یه چیز کوچولو باشه ، اینجوری هم خوشگل تره ... هم باکلاس تره ، هم دست ادمینا بازه هرکاری بخوان راحت تو اسپاون میتونن بکنن
الآن مثلا بخوایم top players بزاریم یا هر مینی گیم ای خیلی خیلی راحت میشه تو اسپاون جاش داد :) فکر نکنم آزاری هم به کسی برسونه
اگر دقت کنین الآن همه سرور ها دارن به این سمت میرم(سرور های درست و حسابی) پس حتما یه دلیلی داره دیگه

8nights&7days
15-08-2013, 03:04
:n13: در مورد سایت حق با شماست
سایت رو مهران با عجله نوشت بعد هم اتفاقا log مسیچ های یاهو هست ، که به مهران چند وقت پیش قبل از اینکه شما اعتراض بکنین و اینا گفتم که سایت از لحاظ گرامری مشکل داره یا خودت درست کن یا بزار من درست کنم اما گفت ولش کن اینقدر کار تو سرور هست که اهمیت این جزو آخریاس
دیدم راست میگه ، حرف حق که جواب نداره وقت برا درست کردن سایت زیاده...
اما در مورد spawn متاسفانه نمیگم شما ایرانی ها چون خودم هم همینطوریم ، متاسفانه ما ایرانی ها ه همیشه دشمن تغییر هستیم چون یچیزی از اول بوده دلمون میخواد تا آخر همینطوری باشه همونطور که خودم اول با این سبک spawn مخالف بودم
اما بعد دیدم دلیلی نداره که spawn یه چیز کوچولو باشه ، اینجوری هم خوشگل تره ... هم باکلاس تره ، هم دست ادمینا بازه هرکاری بخوان راحت تو اسپاون میتونن بکنن
الآن مثلا بخوایم top players بزاریم یا هر مینی گیم ای خیلی خیلی راحت میشه تو اسپاون جاش داد :) فکر نکنم آزاری هم به کسی برسونه
اگر دقت کنین الآن همه سرور ها دارن به این سمت میرم(سرور های درست و حسابی) پس حتما یه دلیلی داره دیگه
خب بالاخره سایتتون هم مربوط میشه به سرور.
و من هم باید بهتون بگم که ما ایرانی ها دشمن انتقادیم فکر می کنیم وقتی کسی داره از ما انتقاد می کنه می خواد مارو کوچیک کنه یا بگه که تو بلد نیستی و از این جور حرفا.
بعدشم که شما می گی همه ی سرور ها دارن به این سمتی میرن
اونا خیلی وقت بوده که رفتن ما بنزین تموم کردیم جا مونیدم. شما هم که می گید حتما یه دلیلی داره. خواهشا دلیل رو ذکر کنید.
هنوز که هنوزه هم سایت درست نشده.
کلا شما ها (ادمیناتون) کسایی هسنید که به هیچ انتقادی یا پیشنهادی گوش نمی کنید و کار خودتون رو انجام می دید

K!ng of th3 K!ngs
15-08-2013, 03:10
ما در مورد spawn متاسفانه نمیگم
شما ایرانی ها
چون خودم هم همینطوریم ، متاسفانه
ما
ایرانی ها ه همیشه دشمن تغییر هستیم چون یچیزی از اول بوده دلمون میخواد تا آخر همینطوری باشه همونطور که خودم اول با این سبک spawn مخالف بودم
نه عزیزم این که شما میگی درست نیست.این یعنی اینکه اگر از یه چیزی خوشمون بیاد بعد یه نفر عوضش کنه و ما بدمون بیاد کار بدیه... آخه اسپاون کوچیک به نظر هممون (خیلی هامون) بهتره

الآن مثلا بخوایم top players بزاریم یا هر مینی گیم ای خیلی خیلی راحت میشه تو اسپاون جاش داد :)
فکر نکنم آزاری هم به کسی برسونه
با این مورد موافقم البته نا گفته نمونه که اسپاون فوق العاده زیبایی هست ولی خب اون قدیمیا یه چیز دیگس ...
ولی خب میتونستید یکم اسپاون های قدیمی رو بزرگترش کنید بعد ازش راه متسفیم هب world بزنید نه coomand-portal و این حرفا.
این نظر شخصیه البته

Public Enemy
15-08-2013, 10:02
آقا بزار خیالتونو راحت کنم .

از نظر من دست به Spawn و هر چی مربوط به سروره نزنین کار خودتونو انجام بدین . اینکه بخوایم هر قسمت سرور رو توسط یه کاربر رنگ آمیزی کنیم که نشد !!!

یا بخوایم به خاطر ۳ نفر مپ رو ری استارت کنیم صدای همه در بیاد !

بهتره روی مشکلات کار کنین تا تصنیم گیری دوباره در مورد این چیزا

ــــــــــــــ

چون می دونم الان یکی چی می خواد بگه!!! اینو بگم : نظر دادن با اجبار کردن خیلی تفاوت داره !!!:n01:

mahdyari77
15-08-2013, 13:27
خب بالاخره سایتتون هم مربوط میشه به سرور.
و من هم باید بهتون بگم که ما ایرانی ها دشمن انتقادیم فکر می کنیم وقتی کسی داره از ما انتقاد می کنه می خواد مارو کوچیک کنه یا بگه که تو بلد نیستی و از این جور حرفا.
بعدشم که شما می گی همه ی سرور ها دارن به این سمتی میرن
اونا خیلی وقت بوده که رفتن ما بنزین تموم کردیم جا مونیدم. شما هم که می گید حتما یه دلیلی داره. خواهشا دلیل رو ذکر کنید.
هنوز که هنوزه هم سایت درست نشده.
کلا شما ها (ادمیناتون) کسایی هسنید که به هیچ انتقادی یا پیشنهادی گوش نمی کنید و کار خودتون رو انجام می دید

1- خوب اگه قرار باشه هرکی هر پیشنهاد منطقی و غیر منطقی ای زد بهش عمل کنیم که نمیشه
2- میگی میشه دلیلشو بگی نمیبینی این همه نوشتم ؟ :| بادمجون واکس زدم ؟ دوباره بخون دلیلشو میبینی ;)
3- من هیچوقت فکر نکردم که میخوای مارو کوچیک کنی انتقاد کردین جواب دادم دیگه :|

نه عزیزم این که شما میگی درست نیست.این یعنی اینکه اگر از یه چیزی خوشمون بیاد بعد یه نفر عوضش کنه و ما بدمون بیاد کار بدیه... آخه اسپاون کوچیک به نظر هممون (خیلی هامون) بهتره

با این مورد موافقم البته نا گفته نمونه که اسپاون فوق العاده زیبایی هست ولی خب اون قدیمیا یه چیز دیگس ...
ولی خب میتونستید یکم اسپاون های قدیمی رو بزرگترش کنید بعد ازش راه متسفیم هب world بزنید نه coomand-portal و این حرفا.
این نظر شخصیه البته

میگم که هرکس یه نظری داره دیگه ، من میگم شما میگین اسپاون کوچیک بهتره چون به اون عادت کردین
شما میگین نه ؟ خوب دلیل این که اسپاون کوچیک رو دوست دارین چیه ؟

Public Enemy
15-08-2013, 14:02
بی خیال اینجوری شاید شاید شاید از دست هم دیکه دلخوری پیش آمد

ـــــــــ

برای عوض کردن جو یه کلیپ در مورد ماینکرافت گذاشتم :n09:

شرمنده نتونستم رو سرویس های اشتراک ویدیو آپلود کنم چون روتر من N تا فایروال روشه اذیت می کنه بدون FTP سخته . ممنون می شم یکی رو یه سایت اشتراک ویدیو بزاره لینک بده :n16::n09:

ـــــــــــ

آدم کلیپو می بینه یاد سجاد میفته :n10: کجایی سجاد یادت بخیر:n14:

arashsm79
15-08-2013, 18:09
:n02::n02::n02:

hamed17n
15-08-2013, 23:05
1- خوب اگه قرار باشه هرکی هر پیشنهاد منطقی و غیر منطقی ای زد بهش عمل کنیم که نمیشه
2- میگی میشه دلیلشو بگی نمیبینی این همه نوشتم ؟ :| بادمجون واکس زدم ؟ دوباره بخون دلیلشو میبینی ;)
3- من هیچوقت فکر نکردم که میخوای مارو کوچیک کنی انتقاد کردین جواب دادم دیگه :|

میگم که هرکس یه نظری داره دیگه ، من میگم شما میگین اسپاون کوچیک بهتره چون به اون عادت کردین
شما میگین نه ؟ خوب دلیل این که اسپاون کوچیک رو دوست دارین چیه ؟

یکی از دلایل اسپاون کوچیک اینه که وقتی اولین بار آدم میاد توش سر گیجه نمی گیره باید چی کار کنه

Public Enemy
16-08-2013, 12:30
یکی از دلایل اسپاون کوچیک اینه که وقتی اولین بار آدم میاد توش سر گیجه نمی گیره باید چی کار کنه

اون دیگه مشکل خودتونه چون تا اسپاون میشین دقیقا جلو یه تابلو اسپاون می شین که روش نوشته چه کار کنین !

همیشه دلیلی برای گذاشتن تابلو هست :n10:

AF-Y
16-08-2013, 12:59
مهران.... یه مشکله دیگه هم هست و اینه که برا vote دادن باید تو بازی باشی تا پول و xp رو بگیری ......مثلا همین الان من تو سرور بودم vote دادم دیدم سرور off شده:n15:یعنی هم پول پرید هم xp :n28:خوب یه فکری بردارید براش دیگه......
تازه آدم بخواد donate کنه یا ممبر شه باید شما آنلاین باشید وگرنه پولش پریده:n22::n22:خب اینجوری که خیلی بده.... خودکارش کن دیگه.....

kaveh_3000
16-08-2013, 13:39
دوستان سرور شلوغ خوب کسی سراغ نداره ؟

ممنون

mehrankhanhoy
16-08-2013, 15:35

همیشه من توی سرور ها Information و یه اتاق برای Tutorials مینویسم که کسی نگاش نمیندازه از من هم سوالی میپرسن که توی Tutorials هست منم جواب نمیدم شاکی میشن :دی خوب برید بخونید بفهمید چه خبره سرتون گیج نره

مهران.... یه مشکله دیگه هم هست و اینه که برا vote دادن باید تو بازی باشی تا پول و xp رو بگیری ......مثلا همین الان من تو سرور بودم vote دادم دیدم سرور off شده:n15:یعنی هم پول پرید هم xp :n28:خوب یه فکری بردارید براش دیگه......
تازه آدم بخواد donate کنه یا ممبر شه باید شما آنلاین باشید وگرنه پولش پریده:n22::n22:خب اینجوری که خیلی بده.... خودکارش کن دیگه.....

توی سایت نوشتم
Please join the Survival Server to receive your items, then click The Continue button below!

بعدشم PayPal داری ؟ همه ی سرور های خارجی که میبینی Automatic رنک میده با Paypal و کارت های دیگه کار میکنه :n02:

ممنون

LavaCraft :دی

8nights&7days
16-08-2013, 16:35

ممنون
سرور ایرانی lava craft
البته 1000 نفر توش نیستنا
10 نفر!

Public Enemy
16-08-2013, 16:56
توی سایت نوشتم
Please join the Survival Server to receive your items, then click The Continue button below!

بعدشم PayPal داری ؟ همه ی سرور های خارجی که میبینی Automatic رنک میده با Paypal و کارت های دیگه کار میکنه :n02:
LavaCraft :دی

یه سوال مگه نگفتین تو این 1 هفته داشتین روسایت کار می کردین تا مشکل ممبر اتوماتیک و ... رو حل کنین ؟؟؟

AF-Y
16-08-2013, 17:26
یه سوال مگه نگفتین تو این 1 هفته داشتین روسایت کار می کردین تا مشکل ممبر اتوماتیک و ... رو حل کنین ؟؟؟
دمت گرم خوب سوالی پرسیدی..... منم همین سوال رو دارم؟؟؟؟؟
در ضمن چه ربطی به paypal و کارت های دیگه داره که اونا اتومات باشن و کارت های ما نباشن؟؟؟؟؟

mehrankhanhoy
16-08-2013, 20:59
چون اونا پلاگین دارن PayPal کلی چیز میز داره کارت های ما فقط پول میره تو میاد بیرون :دی سایت رو داریم مینویسیم درست شه :n07:

Public Enemy
16-08-2013, 21:09
کارت های ما هم سیستم شتاب دارن کلی کاربرد داره :n02:

به هر حال ما هم خیلی از خرید هامونو با همین کارت ها انجام میدیم . ( حمایت از تولید داخلی :n16:)

وقتی می شه با کارت از سایت های دیگه خرید کرد پس با کمی وقت گذاشتن می شه کاری کرد بتونیم خرید کنیم . که البته 1 هفته وقت کافی واسه درست کردنش بود !

کلا بی خیال این بحث سیستم اتو رانک چون منظور من این نبود .

منظورم اینه که از وقت به خوبی استفاده نمی شه .

سایتی که می تونست در عرض 6 ساعت ، اگر هم بخواین قالب هارو اختصصاصی خودتون طراحی می کردین حداکثر 2 روز ، طراحی بشه 1 هفته طول کشید . ( شاید سرعت من بالاست ! ! ! )

هنوز هم هیچ تغییری نکرده .

این فاکتور رو هم در نظر بگیرید که 5 هفته دیگه مدارس باز می شن . دیگه نیاز به توضیح نیست .

اگه بخواین لاک پشتی پیش برین به ضرر خوذتون تموم میشه ( برداشت آزاد :n16:)

minecraftluv
17-08-2013, 11:00
اصلا نیا تو نخواستیم بچه ها میان بسه بری برای bf2 خرج کنی بهتر از ماین کرافته

Public Enemy
17-08-2013, 11:21
دوستان جنبه انتقاد داشته باشید :n26:

منتقد که دشمن شما نیست ! :n10: داره به از خوبی ها و بدی ها حرف میزنه .

راه حل مشکل هم تخریب منتفد نیست !

یه سوال مثلا الان نفری یه دونه چوب وردارین بیفتین دنبال من و AF-Y مشکل اتورانک حل میشه ؟ ؟ ؟ :n13:

arashsm79
17-08-2013, 15:12
اونایی که طعمه jail رو کشیدن تشکر کنن:n02::n02::n14:
آزادی کجایی ٬ تنهای تنهام
آزادی گرمیه دستاتو میخوام
آزادی سایه ی تو رو سرم نیست
هوای تو ٬ توی بال و پرم نیست
میخوام برمازاینجا
جونمبهلب رسیده
هرجا میپرسمازتو
کسی تو رو ندیده
آزادی جای تو خالیه ٬ آزادی
آزادی ٬ آزادی ٬ آزادی
آزادی کجایی ٬ آزادی
آزادی ٬ آزادی ٬ آزادی

آزادی خسته و دلگیرم اینجا
یه روز از این روزا میمیرم اینجا
آزادی تو دلم حرفای درده
منو دوریه تو آواره کرده
ببین واسه من و تو
چه نقشه ها کشیدن
برای آزادیمون
حبس ابد بریدن
آزادی ٬ آزادی ٬ آزادی
آزادی کجایی ٬ آزادی
آزادی ٬ آزادی ٬ آزادی

آزادی ٬ آزادی
آزادی ٬ آزادی ٬ آزادی
آزادی ٬ آزادی ٬ آزادی
آزادی ٬ آزادی ٬ آزادی
آزادی ٬ آزادی ٬ آزادی
آزادی کجایی ٬ آزادی
آزادی ٬ آزادی ٬ آزادی
.....

hamed17n
19-08-2013, 17:04
هی سرور کجاییی ........................؟
:n14:

ABTS
20-08-2013, 11:08
سرور آف شد :|

ard1378
20-08-2013, 18:06
تو LavaCraft همه Plots هستن ، نکسی چیزی میخره ، نمیاد درست بازی کنیم ، ولی این مشکل بچه هاست :n22:

mehrankhanhoy
20-08-2013, 19:11
جان ؟ دقیقا مشکل چیه ؟ سرور رانه :n02:

mahdyari77
20-08-2013, 19:16
سرور آف شد :|
یه ریستارت بود فقط حدود 5 تا 10 دقیقه

نتیجه میگیریم بهتر سرور ها ، رایگان ها هستن ، LavaCraft این همه پول دادیم پاش دیگه مسخره شد .. :n15:

؟؟؟ سرور دیروز فقط آف بود اونم تا عصر مشکل چیه ؟

Public Enemy
20-08-2013, 19:20
الحمدالله بعد از ۱ هفته و خورده ای ! مشاهده شد سایت یه خورده تغییر کرد !

kaveh_3000
20-08-2013, 22:55
چطوری میشه چهره خودمون عوض کنیم تو سرور های کرک شده

ممنون

Public Enemy
20-08-2013, 23:16
چطوری میشه چهره خودمون عوض کنیم تو سرور های کرک شده

ممنون

جواب : در صورتی که اکانت موجانگ ندارین و خریداری نکردین نمی شه

kaveh_3000
20-08-2013, 23:43
جواب : در صورتی که اکانت موجانگ ندارین و خریداری نکردین نمی شه

اخه من تو سرور کرک شده بازی میکنم
و یک سری افراد هستند که چهره خودشون عوض کردن
یعنی اونا اکانت خریداری کردن و اومدن تو سرور کرک شده بازی میکنن ؟

Public Enemy
21-08-2013, 00:29
اخه من تو سرور کرک شده بازی میکنم
و یک سری افراد هستند که چهره خودشون عوض کردن
یعنی اونا اکانت خریداری کردن و اومدن تو سرور کرک شده بازی میکنن ؟

می تونی از خودشون بپرسی !

تا اونجا که من یادمه اگه سرور از پ.ر.وکسی مربوط به Mineshafter واسه Login کردن استفاده می کرد میشد یه کاریش کرد. از ورژن 1.4.7 دیگه Mineshafter از کار افتاده

kaveh_3000
21-08-2013, 00:42
می تونی از خودشون بپرسی !

تا اونجا که من یادمه اگه سرور از پ.ر.وکسی مربوط به Mineshafter واسه Login کردن استفاده می کرد میشد یه کاریش کرد. از ورژن 1.4.7 دیگه Mineshafter از کار افتاده

از خودشون نمیشه پرسید .
چون به زبان شیرین اسپانیایی صحبت می کنن و انگلیسی بلد نیستند :n02:

Public Enemy
21-08-2013, 01:00
از خودشون نمیشه پرسید .

پس ۹۵ ٪ خریدن ! ( ۲ ٪ من راه دیگه بلد نیستم . ۳ ٪ از یوزر کاربری که ماینکرافتو خریده استفاده می کنند . راه استفادشم اینه بری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه اسکین انتخاب کنی اسم اسکین رو بزاری به جا یوزرت ! البته رو سرور ها کرک شده جواب میده و در صورتی که کسی قبلا انتخابش نکرده )

8nights&7days
21-08-2013, 13:10
از خودشون نمیشه پرسید .
با سلام
Como cambiar tu skin
بپرسید بعد از جوابشون عکس بگیرید. اینجا بزارید معنی کنم
منبع:
answers.yahoo.com
:n02:

Xx Hossein xX
22-08-2013, 08:58
سرور دوشواری داری؟ الان ساعت 10 صبح، نمیتونم وصل بشم.
میگه End Of Stream :n02:

8nights&7days
23-08-2013, 14:53
دوستان؟
ما چرا همیشه Minecraft رو ماین کرافت می خونیم؟
مگه نباید ماین کرفت بخونیم؟
بعضی ها هم Diamond رو دیاموند می خونن. البته خیلی ها دایمند می خوننا!!!!

arashsm79
25-08-2013, 23:43
بعضی وقتا هم شمشیرsword (سورد) می خوانند (اسوورد)

Public Enemy
26-08-2013, 00:06
دوستان؟
ما چرا همیشه Minecraft رو ماین کرافت می خونیم؟
مگه نباید ماین کرفت بخونیم؟
بعضی ها هم Diamond رو دیاموند می خونن. البته خیلی ها دایمند می خوننا!!!!

چون تلفظ ماینکرافت راحتتره .

جالبه در مورد Crafting table می گیم کرفتینگ تیبل !:n02:

8nights&7days
26-08-2013, 01:37
من که همیشه خودم می گم ماین کرفت!
ولی درمورد پست قبلیم! :ی
Diamond دایمُند خونده نمیشه!
دایمِند خونده میشه!
بزرگ نوشتم که علامت ها دیده شه!

hamed17n
27-08-2013, 01:06
اینم از سرور آقای مهران با اون همه سر و صدا و درآمد آف شد:n27:

Xx Hossein xX
27-08-2013, 09:46
اینم از سرور آقای مهران با اون همه سر و صدا و درآمد آف شد:n27:

برای منم روی صفحه لاگ این گیر میکنه و اند آو استریم میده. :n28:
یه روز نرفتیم سرکار بشینیم بازی کنیما :دی

S.R Download
27-08-2013, 16:11
پس آف شد آره ؟؟؟ :n02: میدونستم این سرور هم همین روزا میپوکه ( مثل خیلی از سرور های دیگه)

hamed17n
27-08-2013, 16:52
بعضی ها جنبه ندارن تا یه زره سود می کنن آف می کنن و میرن

Public Enemy
27-08-2013, 17:34
عجیبه ! شمارشو تو یاهو بهم داد می خواستم براتون پ.خ کنم ، ولی الان که Conversation History رو چک می کنم دقیقا اون خطی که شمارش نوشته پاک شده :n02:

فکر کنم بقه دوستان رفتن تدارک کیف و کفش و کتاب ببینن و الا الان اونا هم چوب به دست اینجا منتظر بودن !!

mehrankhanhoy
27-08-2013, 21:08
من نمیدونم چی میگید چی شده یا منظورتون از بعضیا کیه :دی سرور 1 روز آف بود الان داره ران میشه مشکل داشت.
سرور دیگه خسته کننده شده. چون بچه ها کم میان :دی و Survival کلا 1 ماه بازی کنی خسته کننده میشه ای دی یاهو هم عوض شده به TheMehranKhan@yahoo.com
سره ماه میخوایم سرور رو به یک مینی گیم تبدیل کنیم که خسته نمیشید :دی اسمشم نمیگم چون نه جایی هست نه کپیه :دی کاملا دست ساز و پلاگین های مخصوصی توش به کار رفته :دی
که امید وارم سرور جدید رو زدیم دوباره نیاید هی بگید عوضش کن ما میایم :دی ( مثل همین سرور که زدیم خیلیا میگن PVP کن ما میایم :دی اما ما نکردیم :دی چون توی PVP خیلی فش میدن :دی )

سرور مینی گیم ای که میخوایم بزنیم کاملا رایگانه :) بعد از تموم شدن وی پی اس زمانی که میخوایم بریم تمدید کنیمش این سرور رو ران میکنیم و لاوا کرافت رو آف . چون همه هم بهم توی یاهو گفتن خوبه :دی و این سرور خسته کننده شده.

Public Enemy
27-08-2013, 21:35
و این گونه بود که نقشه سوء قصد به جان مهران ناکام ماند :n08: ( شوخی ! )

چه بلایی سر آیدیت اومده مهران ؟ جند روزیه بچه ها همشون آیدی شون به رحمت خدا میره . حتی یک سایت ایرانی در مورد ماینکرافت پرید . قضیه چیه ؟

Farid0020
27-08-2013, 23:49
ما که ندیدیم ایدی کسی به رحمت خدا بره تازه بره هم واسه مهران جان مطمئن باش نمیره:n09:قضیه اون سایت هم که دیگه فکر نکنم کسی ندونه:n06:
از نویسنده اون سایت هم همین arsam هم بپرسین میگه کاره کیه:n23: تو ماینکرافت هم معلومه دیگه کی با کی مشکل داره:n24:و کی کلا تو این کارا هستش و کلاهبردارو و دزد و مریضه:n06:و از قضایاء قبلی هم میشه فهمید کار کیه تو ماینکرافت فکر نمیکنم کسی جز همون اقای x با کار هایی که قبلا کرده مشکلی با سایت ها و سرور ها داشته باشه و ادم مریض و عقده ای مثل اون باشه:n15: البته کسی مطمئن نیست ولی همه میدونن که فقط اون اینطور ادمی هستش:n13: و اونه که برای نابودی همه رقیب هاش دست به همچین کارایی میزنه:n22:

Xx Hossein xX
28-08-2013, 14:28
اخبار در مورد نسخه ی 1.7:دی

توی نسخه ی 1.7 میشه چنتا ریسورس پک رو به طور هم زمان انتخاب کرد:
دکمه - تکسچر پک - ساند پک و ...

Public Enemy
28-08-2013, 14:53

یعنی یه تیکه از این ریسورس پک ورداریم یه تیکه از اون ؟

Xx Hossein xX
28-08-2013, 14:59
یعنی یه تیکه از این ریسورس پک ورداریم یه تیکه از اون ؟

اگه منظورتون تکسچر پک هستش نه اون نمیشه.
مثلا میشه استایل باتن ها رو عوض کرد + یه ساند ترک شخصی انداخت روش.
مثلا وقتی در چست رو باز میکنید دیدید چه صدایی میده؟ :دی حالا میشه صداش رو عوض کرد یه چیز دیگه گذاشت به جای اون و در کنارش از تکسچر پک هم استفاده کرد.
یکم چیپیدس :دی

اینو ببین:

Public Enemy
28-08-2013, 15:11
والا من که می بیم نوشتی

یعنی چند تا چیز رو با هم میشه انتخاب کرد ! ( گیج شدم :n13: !!! )

به هر حال ممنون از خبرت . انگار دیگه شانسی می شه با قلاب ماهی گیری کفش گرفت :n04: ( و البته چند تا چیز دیگه )

گل آفتابگردون هم به بازی اضافه شده :n20:

hayderali
29-08-2013, 14:21
من خیلی وقته نبودم بگید بینم 1.7 اومده مگه که میگید اضافه شده؟

8nights&7days
29-08-2013, 20:37
حالا اینارو ول کنید!
ماینکرفت 2 نمیاد؟ :n02:

arashsm79
29-08-2013, 22:48
باو شما ها چرا پلی نمی کنین ؟؟؟؟ ماین کرافت یکم کم شده طرفداراش :(

Email:arashsm79@yahoo.com
Game center: arashsm79

hayderali
29-08-2013, 23:08
معلومه چرا پلی نمی کنیم نه سرور ای هست نه چیزی تازه وقتمونو از سره راه نیوردیم که هی بازی کنیم سرور Off شه مسخره بازی نیست که:n15:

8nights&7days
30-08-2013, 10:39
تو ایران از همون اول طرفداراش کم بود نسبت به کل جهان!
یعنی نمی تونید یه سرور دائمی بزنید؟ یه خر پول نداریم اینجا؟؟؟:n02:

Public Enemy
30-08-2013, 18:25
تو ایران از همون اول طرفداراش کم بود نسبت به کل جهان!
یعنی نمی تونید یه سرور دائمی بزنید؟ یه خر پول نداریم اینجا؟؟؟:n02:

نظرتون چیه یه ای میل بزنیم به این دانشگاه ها مطرح کشور درخواست کمک کنیم واسه ایجاد مسابقه ؟ اینا خوب دنبال این چیزا میرن :n02: مخصوصا Redstone !

Xx Hossein xX
30-08-2013, 19:42
نظرتون چیه یه ای میل بزنیم به این دانشگاه ها مطرح کشور درخواست کمک کنیم واسه ایجاد مسابقه ؟ اینا خوب دنبال این چیزا میرن :n02: مخصوصا Redstone !

اتفاقا این بازی در مدرسه‌های آلمان جزو واحد های اجباریه، خیلی رو خلاقیت تاثیر میزاره. D:

Sent from my HTC One using Tapatalk 4

Public Enemy
30-08-2013, 20:11
اتفاقا این بازی در مدرسه‌های آلمان جزو واحد های اجباریه، خیلی رو خلاقیت تاثیر میزاره. D:

اگه اینطوره من می رم دانشگاهو ول می کنم می رم آلمان از ابتدایی می خونم :n08:

8nights&7days
30-08-2013, 21:04

دوست عزیز لطف کنید یه منبع بدید.!!!
برم آلمان؟؟؟

Public Enemy
30-08-2013, 21:17
برم آلمان؟؟؟

خبر تقریبا تایید می شه البته فقط تو یه مدرسه اونم تو سوئد :n02:

وسایلمونو جمع کنیم بریم :n02:

Xx Hossein xX
30-08-2013, 21:49
برم آلمان؟؟؟

خبر تقریبا تایید می شه البته فقط تو یه مدرسه اونم تو سوئد :n02:

وسایلمونو جمع کنیم بریم :n02:

آقا سوئد بود اشتباه شد، فک کنم خود ماین کرافت هم توی سوئد ساخته شده.
جم کنید بریم اون ورم یه بار دیگه بریم مدرسه :دی

cpt.sepehr
31-08-2013, 00:57
باو شما ها چرا پلی نمی کنین ؟؟؟؟ ماین کرافت یکم کم شده طرفداراش :(

ما هنوزم بازی کنیم ... اما ...
یه دورانی آقای Arrowtic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفتم چرا نمیای تو سرورا بازی کنی؟ گفت با دوستام سرور خصوصی میزنیم راحت بازی می کنیم و ... اون موقع برگشتم بش نامه زدم که بیا سرور بزنیم و ... فک می کردم کارش اشتباه ... اما الان فهمیدم درست ترین کار رو ایشون می کرده !
الان من سرور خصوصی Feed The Beast زدیم ، با چندین تا از دوستام ، راحت بدون داشتن 1 دونه پلاگین و لگ داریم بازی می کنیم ، هیچ مشکلیم نداریم ، همه هم به هم دیگه کمک می کنن، مپ دست خودمون هست سرورم خاموش نمیشه هیچوقت ... ! تا چند وقت دیگه سریه آموزش قدم به قدم FTB Unleashed ( برای کسایی که نمی دونن ، یک مود که یه چیزی حدود 170 تا مود دیگه ی ماینکرفت رو بهم ربط داده!برای هر مودش باید روز ها فیلم ببینین تا یاد بگیرین ! کلا همیشه هم یه چیز جدید هست ... ! اصلا خسته نمیشین ) میزاریم تا بقیه هم یاد بگیرن . شما ها هم منتظر یه سرور نباشین با چند تا از دوستاتون (خود mc رو sys میکشه) سرور بزنین بازی کنین ، من از بازیکرفت تا الان همه سرور ها بودم همه هم پول دادم و کمک کردم ... الانم میگم اشتباه کردم ! همون پول و حالا 2 برابرش دادم سرور زدم خیال خودم و راحت کردم ! شما ها هم همین کار و بکنین ... هم از شر لگ و دزدی و خونه تو دهن هم دیگه ساختن ، سوال پرسیدن همزمان 10000 نفر ازتون خلاص میشین ، هم دیگه سرتون کلاه نمیره . حرف منم باور کنین ... اینطوری بازی کردن خیلی بیشتر حال میده !

Public Enemy
31-08-2013, 09:03
ما هنوزم بازی کنیم ... اما ...
یه دورانی آقای Arrowtic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفتم چرا نمیای تو سرورا بازی کنی؟ گفت با دوستام سرور خصوصی میزنیم راحت بازی می کنیم و ... اون موقع برگشتم بش نامه زدم که بیا سرور بزنیم و ... فک می کردم کارش اشتباه ... اما الان فهمیدم درست ترین کار رو ایشون می کرده !
الان من با آرمان سرور خصوصی Feed The Beast زدیم ، با چندین تا از دوستام ، راحت بدون داشتن 1 دونه پلاگین و لگ داریم بازی می کنیم ، هیچ مشکلیم نداریم ، همه هم به هم دیگه کمک می کنن، مپ دست خودمون هست سرورم خاموش نمیشه هیچوقت ... ! با آرمان تا چند وقت دیگه سریه آموزش قدم به قدم FTB Unleashed ( برای کسایی که نمی دونن ، یک مود که یه چیزی حدود 170 تا مود دیگه ی ماینکرفت رو بهم ربط داده!برای هر مودش باید روز ها فیلم ببینین تا یاد بگیرین ! کلا همیشه هم یه چیز جدید هست ... ! اصلا خسته نمیشین ) میزاریم تا بقیه هم یاد بگیرن . شما ها هم منتظر یه سرور نباشین با چند تا از دوستاتون (خود mc رو sys میکشه) سرور بزنین بازی کنین ، من از بازیکرفت تا الان همه سرور ها بودم همه هم پول دادم و کمک کردم ... الانم میگم اشتباه کردم ! همون پول و حالا 2 برابرش دادم سرور زدم خیال خودم و راحت کردم ! شما ها هم همین کار و بکنین ... هم از شر لگ و دزدی و خونه تو دهن هم دیگه ساختن ، سوال پرسیدن همزمان 10000 نفر ازتون خلاص میشین ، هم دیگه سرتون کلاه نمیره . حرف منم باور کنین ... اینطوری بازی کردن خیلی بیشتر حال میده !

والا چی بگم !

من یکی که دیگه خسته شدم از بس نصیحت کردم ! شما این 100 صفحه آخرو یه مرور کن می بینی یه سری دارن همش نصیحت می کنن بابا پول بدین . بقیه می گن نمی خوایم یکی میاد FREE می زنه چرا پول بدیم !!!
والا دیگه نگفتنش سنگین تر از گفتنشه فقط می تونیم سرور پولی ران کنیم بگیم آقا هر کی میاد بسم الله ، و الا نصیحت و این چیزا فایده نداره .
دلیلش هم معلومه : زورمون میاد حالا مثلا 5000 تومن پول بدیم !!!! یکی مثل من دانشجو فقط هفته ای 40 تومن فقط و فقط پول شام دارم می دم . دیگه مثلا 5000 تومن چیزی نیست که واسم هزینه ای باشه .
و الا بقیش بهونست که بگیم آقا نیازمندم ، رمز دوم ندارم ، باید پول کرایه تاکسی بدم ، زنم دعوام می کنه !!!! و از این جور بهانه ها !

خداییش چی کارشون می شه کرد ؟؟؟

فکر می کنن طرف خر پوله میاد سرور مجانی بدون هیچ گونه سودی واسشون بزنه ، وظیفشه !!! ولی وقتی سرور پولی بزنیم ، پول زوره ، کلاه بردارن و از این جور حرفا !

از نظر من دیگه خودتونو خسته نکنین نگین این چیزا رو چون کسی گوش نمی ده . بشینین با دوستاتون بازی کنین حالشو ببرین !
بقیه هم یا برن خودشون پول بدن چند نفری سرور بخرن یا با استفاده از Hamachi و دیگر نرم افزار های P2P سرور رو ران کنند .

arashsm79
31-08-2013, 14:39
روحانی کجاییی پس:n02:؟؟؟
جوونات از دست رفتن با بی ماینی

(( راستی حیان خیلی قشنگ بود امضاتنادان را از هر طرف نوشتم نادان بود !:n06:))

8nights&7days
31-08-2013, 16:02
آقا سوئد بود اشتباه شد، فک کنم خود ماین کرافت هم توی سوئد ساخته شده.
جم کنید بریم اون ورم یه بار دیگه بریم مدرسه :دی

سوئد سرده!
ولی هم آدمای خوبی داره هم پر ایرانیه هم کمی زبونشون رو بلدم. بلیط هم که خیلی گرون نیست یه 5 میلیونی بیشتر نمیشه. فقط می مونه ویزاو به کم رشوه بدیم ok میشه.
بریم؟
راستی تو ایتالیا استفاده نمیشه؟؟؟:n28:

AF-Y
31-08-2013, 19:49
سلام دوستان...
من یه مدتی نبودم یه مدتی هم نخواهم بود :دی
مگه سرور آف شده؟؟؟؟
منم این پستای آخر رو خوندم.... من از قبل از اینکه این سرور ران بشه بهتون گفتم که سرور جمع میشه شما گفتین نه..... من اینقد نصیحت کردم شما گفتین نه. اینم قبول کنید که ماین کرافت تو ایران طرف دار نداره. با 20 نفر که نمیشه سرور زد. من خودم پری روز payday 2 رو گرفتم آنلاین بازی میکنم.... یعنی باورتون نمیشه با همون نتی که تو ماین فقط لگ بودم تو این یه ذره هم لگ ندارم... خیلی بازیش میچسبه خسته هم نمیشی.... حالا من بهتون گفتم ماین تو ایران چیزی نمیشه مگه سرور خصوصی بزنید وگرنه هیچی....
واقعا مردم که بیکار نیستن بیان کلی بازی کنن شما سرور رو آف کنین... حیف اون وقتایی که تلف کردیم... این همه بازی تو جهان وجود داره که میشه آنلاین بازی کرد چرا شما چسبیدین به همین ماین؟؟؟؟ تازه چند تا سرور هست برا ماین که پینگش عالیه free هم هست برین بگردین پیدا میکنین خارجی هم هست بیشتر از بازی لذت میبرین....
حالا من یه بار دیگه هم بهتون پیشنهاد دادم ولی مطمئنم نیست گوش شنوا....

Public Enemy
31-08-2013, 21:47
یعنی فقط منتظرن یکی سرورش آف بشه شروع کنن به غر غر !

بابا کی گفته داون شده ؟
سرور رانه احتمالا ماه دیگه هم رایگان می شه ( احتمالا )

واقعا زشته این عادت بد !

mehrankhanhoy
31-08-2013, 23:25
والااااااا چی بگم ... :n01: 1 ماه سرور تموم شد :n05: اماااااااا..... سرور Survival کلا خوب نیست :n03: با Grief میشه راحت ران بمونه اما بدون grief .... خیلی رو مخه به خدا من روزی 2 ساعت فقط داشتم باگه Grief کردن رو Fix میکردم هی هم یه چیزه جدید گشف می کردن. :n13: سپهر هم راس میگه سرور Private راحت تره :دی

سرور یا باید یه Game زد یا نزد. یا بایدPremium زد که یکی بن شی نره یه دونه اکانت دیگه بسازه فش بده بگه سرور به درد نمیخوره کلی بد بگه و ..... دوباره بن میکنی دوباره همین آشو همین کاسه :n10:
حالا تا سرور آف شد شروع کنید به غر غر کردن :| ( قرقر یا غرغر هر کودوم :| ) یکم خبر بگیرید از من بعد :دی

ما که با بچه ها داریم Private میزنیم :n09: سرور Game هم شد میزنیم نشد ..... :(

Rc man
01-09-2013, 17:36
کی گفته بچه ها پول نمیدن؟اگه پول نمیدادن که اون پسره الان 2 میلیون به جیب نزده بود من خودم به همین سرور اقا مهران 175 هزار تومن دادم حالا اومدن میگن سرور بعد از 1 ماه اینطوری میشه اونطوری میشه فکر کنم از بچه ها جمعا 500 هزار تومنی گرفتن با این پول میشه همین سرورو با حجم و سایت واسه 3ماه نگه داشت حداقل اگه ماهای بعد هیچی ندن تازه واقعا متاسفم واسه کسایی که فقط به فکر سود خودشون هستند و وعده های الکی میدن و پول مردم رو بالا میکشن

Public Enemy
01-09-2013, 18:38
کی گفته بچه ها پول نمیدن؟اگه پول نمیدادن که اون پسره الان 2 میلیون به جیب نزده بود من خودم به همین سرور اقا مهران 175 هزار تومن دادم حالا اومدن میگن سرور بعد از 1 ماه اینطوری میشه اونطوری میشه فکر کنم از بچه ها جمعا 500 هزار تومنی گرفتن با این پول میشه همین سرورو با حجم و سایت واسه 3ماه نگه داشت حداقل اگه ماهای بعد هیچی ندن تازه واقعا متاسفم واسه کسایی که فقط به فکر سود خودشون هستند و وعده های الکی میدن و پول مردم رو بالا میکشن

والا من کلا سکوت می کنم فکر کنم با این حرفاتون به جا تشکر یه سیلی زدین تو گوش هر کس که سرور می زنه !

توصیه من به بقیه دوستانی که توانایی سرور زدنو دارن اینه که کلا بی خیال سرور زدن بشین چون جز هم از نظر مالی ضرر می کنین هم از نظر روانی !

msbp78
02-09-2013, 10:46
روحانی کجاییی پس:n02:؟؟؟
جوونات از دست رفتن با بی ماینی

آقای روحانی فعلا داره تو صندوقای دانجوئن همینطوری استک استک دایمند میزاره!دستش بنده.

haman56
02-09-2013, 17:07
کمک کنید من تو ماین کرافتم این مشکلو دارم وقتی تو یه سرور میرم connection time out چجوری باید درستش کرد؟

mehrankhanhoy
02-09-2013, 22:00

بالا میکشه رو خوب اومدی :n27: یاهو که آن نمیشی این جا هم که نمیشه بهت گفت چی کار میخوایم بکنیم. -_-