PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای اینکه کانکت بشم باید گوشی تلفن رو بردارم وبذارم روی زمین!

OMiD.1080p
08-03-2012, 18:21
یک مشکل خیلی مهم. :19:
برای خونه اینرنت گرفتم.
مشکل اینه که برای اینکه کانکت بشم باید گوشی تلفن رو بردارم وبذارم روی زمین. :18:
یعنی اینکه تلفن درحالت مشغولی باید باشه تا کامپیوتر کانکت بشه.درغیراینصورت نمیشه کانکت شد!!!
مودم هم D-Link هستش.
از داخل حیاط یک سیم اومده داخل خونه که تبدیل شده به پریزتلفن.
بعدهم از خروجی پریز سیم زدم به Spliter که ازش دوتاخروجی یکی به تلفن,یکی هم به مودم.
درضمن با وجود Spliter تلفن نویز زیادی داره.
لطفا کمک کنید چون نمیشه تلفن رو اشغال بذارم تا بتونم کانکت بشم.

Arash4484
08-03-2012, 19:22
یک مشکل خیلی مهم. :19:
برای خونه اینرنت گرفتم.
مشکل اینه که برای اینکه کانکت بشم باید گوشی تلفن رو بردارم وبذارم روی زمین. :18:
یعنی اینکه تلفن درحالت مشغولی باید باشه تا کامپیوتر کانکت بشه.درغیراینصورت نمیشه کانکت شد!!!
مودم هم D-Link هستش.
از داخل حیاط یک سیم اومده داخل خونه که تبدیل شده به پریزتلفن.
بعدهم از خروجی پریز سیم زدم به Spliter که ازش دوتاخروجی یکی به تلفن,یکی هم به مودم.
درضمن با وجود Spliter تلفن نویز زیادی داره.
لطفا کمک کنید چون نمیشه تلفن رو اشغال بذارم تا بتونم کانکت بشم.

سلام/بهتره عنوان تاپیک رو گویا انتخاب کنید.

یکی از عواملی که میتونه داشته باشه اینه که سوکت‏ها رو به Splitter جابحا زده باشید. چک کنید ببینید درسته(خروجی تلفن به تلفن/مودم به مودم).
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

OMiD.1080p
08-03-2012, 23:06
سلام/بهتره عنوان تاپیک رو گویا انتخاب کنید.

یکی از عواملی که میتونه داشته باشه اینه که سوکت‏ها رو به Splitter جابحا زده باشید. چک کنید ببینید درسته(خروجی تلفن به تلفن/مودم به مودم).
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون دوست عزیز.
ولی نه از اون نیست.
چون من حتی مستقیم به پریز وصل کردم و تلفن رو هم قطع کردم.
ولی بازم نشد وباید حتما تلفن در حالت مشغولی باشه تا کاکنت بشه.
اما فقط یه چیز میمونه.
پریز اصلی از حیاط به یک صفر بند وصله که اومده تو خونه.
آیا این مشکل من به صفر بند تلفن ربطی داره ؟؟؟

peysun
09-03-2012, 13:01
سلام دوست عزیز
تلفنتون رو ببر پریز ورودی منزلتون بزن با اسپلیتر اونجا چک کن ببین بازم مودم لامپش وقتی که تلفن می ذاری چشمک می زنه
دقت کن که 3شاخه های تلفن 2تاش اهنی باشه یکی وسط پلاستیکی اگه هر 3تا اهنی بود عوضش کن درست می شه

Arash4484
09-03-2012, 17:40
اما فقط یه چیز میمونه.
پریز اصلی از حیاط به یک صفر بند وصله که اومده تو خونه.
آیا این مشکل من به صفر بند تلفن ربطی داره ؟؟؟

بله،صفر بند بدون شک تولید اشکال میکنه. و بهیچ وجه روی خط ADSL نباید صفربند قرار بگیره. احتمال زیاد مشکلتون از همونه.

ADM!N
09-03-2012, 17:57
بله،صفر بند بدون شک تولید اشکال میکنه. و بهیچ وجه روی خط ADSL نباید صفربند قرار بگیره. احتمال زیاد مشکلتون از همونه.

به احتمال 90 درصد مشکل همینه

kafe1
09-03-2012, 18:20
راست میگن صفر بند باعث میشه تا درگاه اطلاعات شما به طور کامل و مستقیم روی خط تلفن در جریان نباشه اقا امید:10:

OMiD.1080p
10-03-2012, 18:03
راست میگن صفر بند باعث میشه تا درگاه اطلاعات شما به طور کامل و مستقیم روی خط تلفن در جریان نباشه اقا امید:10:

راست گفتی.مشکل از همون صفر بند بود
دمت گرم دوست عزیز :27: