PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا ویندوز ایکس پی گزینه repair ندارد ؟؟؟

king of heaven
08-03-2012, 09:55
با سلام به همگی دوستان . قبلا وقتی ا زسی دی ویندوز سرویس پک 1 یا 2 استفاده میکردم همیشه وقتی ویندوز از نظر بوت شدن و بالا اومدن و .. سالم بود و فقط یه سری مشکل کوچیک داشت که میشد با ریپیر حل کرد میتونستم زا گزینه ریپیر ویندوز استفاده کنم اما یه مدته هر وقت با سی دی ویندوز ایکس پی سرویس پک 3 بوت میشم و میخوام ویندوز رو ریپیر کنم گزینه ریپیر مثل سابق وجود نداره . نه حالت ریپیر کنسول رو داره نه حالت ریپیر ویندوز . فکر میکردم مشکل فقط به خاطر سرویس پک جدیده اما درگه با سرویس پک های قدیمی هم این گزینه رو نمیبینم . تو شرکتی کا رمیکنم که 500 تا سیستم داره و اگر بخوام واسه هرمشکل کوچیکی که با ریپیر حل میشه یه ویندوز نصب کنم کلی مشکل پیش میاد . دوستان اگر مطلبی در این زمینه میدونن لطفا راهنمائیم کنن
سوال دومم هم اینه که ویندوز سون چیزی شبیه ویندوز ایکس پی برای ریپیر دااره؟؟تو گزینه های ریپیرش چیزی شبیه ویندوز ریپیر نداره اما وقتی تو مقاله های ماکروسافت سرچ کردم یه عکس از صفحه ریپیر ویندوز سون گذاشته بود که گزینه اخرش دقیقا نوشته بود ویندوز ریپیر . جالب اینجاست که من همه ورژنهای سون رو امتحان کردم اما این گزینه رو اصلا ندیدم . نظر شما چیه؟؟

jafarian
08-03-2012, 13:47
برای سئوال اولتون من ویندوز xp داخل همین فروم که لینکشم پایین گذاشتم روی یک سیستم هم نصب کردم گزینه repair هم تو خودش داره وقتی که بصورت بوت بالا میاد درضمن شما میتونید از سیستم عامل مورد نظرایمیج هم تهیه کنید

برای سئوال دوم هم تمامی قسمتهای ویندوز 7 که بخواین از طریق بوت بازسازی کنید تو سایت دوم مشخص کرده یا که از برنامه Windows 7 System Recovery Disc برای ترمیم ویندوز 7 استفاده کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

king of heaven
11-03-2012, 14:17
ممنونم از راهنمائیت دوست عزیز . از جواب شما اینطور برداشت کردم که ورژن ویندوزی که دارم استفاده میکنم گزینه ریپیر نداره درسته؟؟پس چرا وقتی از سرویس پک 2 که قبلا این گزینه رو داشت برای بوت سیستمی که سرویس پک 3 روش نصب کردم استفاده میکنم باز هم گزینه ریپیر نداره؟؟ایمیج گرفتن با نورتون زمان تعویض ویندوز جزء کارهای ضروری من روی سیستمها هست اما اگه بخوام با هر مشکل کوچیکی یه بار ایمیج برگردونم و دوباره join domain کنم و ... کلی وقتم رو میگیره . به نظر شما نداشتن ریپیر مربوط به ورژن ویندوزه؟؟؟
در مورد سوال دومم هم ممنونم که کمکم کردین اما از windows 7 system recovery قبلا استفاده کردم . فقط میخوام بدونم چرا گزینه repair windows که تو قسمت ریپیر ویندوز ultimate 7 هست ( طبق عکسی که ماکروسافت نشون داده) تو دی وی دی های من وجود نداره . از هرکسی هم پرسیدم میگه من این گزینه رو تو قسمت ریکاوری ندیدم

---------- Post added at 02:17 PM ---------- Previous post was at 02:16 PM ----------

لینکهای رپید که برام گذاشتین کار نمیکنن . ممکنه دوباره آپلود کنید لطفا ؟؟؟

jafarian
12-03-2012, 15:00
ممنونم از راهنمائیت دوست عزیز . از جواب شما اینطور برداشت کردم که ورژن ویندوزی که دارم استفاده میکنم گزینه ریپیر نداره درسته؟؟پس چرا وقتی از سرویس پک 2 که قبلا این گزینه رو داشت برای بوت سیستمی که سرویس پک 3 روش نصب کردم استفاده میکنم باز هم گزینه ریپیر نداره؟؟ایمیج گرفتن با نورتون زمان تعویض ویندوز جزء کارهای ضروری من روی سیستمها هست اما اگه بخوام با هر مشکل کوچیکی یه بار ایمیج برگردونم و دوباره join domain کنم و ... کلی وقتم رو میگیره . به نظر شما نداشتن ریپیر مربوط به ورژن ویندوزه؟؟؟
در مورد سوال دومم هم ممنونم که کمکم کردین اما از windows 7 system recovery قبلا استفاده کردم . فقط میخوام بدونم چرا گزینه repair windows که تو قسمت ریپیر ویندوز ultimate 7 هست ( طبق عکسی که ماکروسافت نشون داده) تو دی وی دی های من وجود نداره . از هرکسی هم پرسیدم میگه من این گزینه رو تو قسمت ریکاوری ندیدم

---------- Post added at 02:17 PM ---------- Previous post was at 02:16 PM ----------

لینکهای رپید که برام گذاشتین کار نمیکنن . ممکنه دوباره آپلود کنید لطفا ؟؟؟

تواکثرفرومها به این مورد اشاره شده که ویندوزی که دارین بطور مثال باید اورجینال باشه یا که ویندوز روی فلش بوت کنید درضمن از همون ویندوزی که به وسیله سیدی مربوطه روی سیستم نصب کردین از همون هم بازبرای repair استفاده کنید لینک ویندوز بالایی که گذاشتم از پایین میتونید بصورت پارت دانلود کنید برای ویندوز 7 هم کل تنظیماتش همون قسمتی هست که گفتم داخل سایت آخرم بهش اشاره شده.