PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارور هنگام باز کردن بعضی از پوشه ها

maxp30
07-03-2012, 23:59
سلام
بعضی پوشه هام رو وقتی باز میکنم با این ارور مواجه میشم :
windows can check online for a solution to the problem the next time you go online and try to restart the program

که با زدن restart the program , اکسپلور ریستارت میشه. اغلب پوشه هایی اینجوری میشه که داخلش فیلم هست
با عوض کردن ویندوز هم مشکلم حل نشد. آنتی ویروسمم نود 32 آپدیت هست.

چه کنم ؟

jafarian
08-03-2012, 00:07
این دو تا روش پایین تست کنید

روش اول

برنامه klite نصب کنید بعدشم توی سرچ منوی استارت دستور Codec Tweak Tool تایپ کنید و سپس در اون گزینه Thumbnail Settings برروی Select None بزارین سیستم ریستارت کنید

روش دوم

برنامه FixWin دانلود کنید بعدشم طبق شکل پایین به قسمت مورد نظر برین روی گزینه هایی که مشخص کردم کلا روی قسمت fix کلیک کنید سیستم بعدشم ریستارت کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

maxp30
09-03-2012, 21:05
این دو تا روش پایین تست کنید

روش اول

برنامه klite نصب کنید بعدشم توی سرچ منوی استارت دستور Codec Tweak Tool تایپ کنید و سپس در اون گزینه Thumbnail Settings برروی Select None بزارین سیستم ریستارت کنید

روش دوم

برنامه FixWin دانلود کنید بعدشم طبق شکل پایین به قسمت مورد نظر برین روی گزینه هایی که مشخص کردم کلا روی قسمت fix کلیک کنید سیستم بعدشم ریستارت کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fget%2FTweak%2FSystem-Tweak%2FFixWin.shtml)

هر دو کار رو انجام دادم. اما بازم وقتی thumbnail روی large باشه همون ارور رو میده
ضمن اینکه ویندوزمم توی همین حین not genuine شد که نمیدونم ربطی داره یا نه ( کرک کرده بودم قبلا)

ask_bl
10-03-2012, 09:11
اين مشكل معمولا با فايلهاي flv هست
شما كدك هاي زير رو نصب كنين ببينين مشكل حل ميشه؟

Win7codecs 3.5.5

x64 Components 3.5.5

maxp30
10-03-2012, 23:44
اين مشكل معمولا با فايلهاي flv هست
شما كدك هاي زير رو نصب كنين ببينين مشكل حل ميشه؟

Win7codecs 3.5.5

x64 Components 3.5.5

فکر نمیکنم , اون پوشه ای که بیشتر اینجوری میشه اصلا توش فایل flv نیست. معمولا فایلام یا mkv یا divx و avi
نصب میکنم خبر میدم

maxp30
19-03-2012, 02:57
آقا کدک ها رم نصب کردم. درست نشد. چیکار کنم ؟؟؟؟؟ :19:

mj shbanam
14-11-2012, 14:45
سلام دوستان
منم این مشکل اررور اکسپلورر و کند شدن موس و ریستارت رو داشتم که اینجوری حل کردم
اول folder options رو باز کنید
انتخاب سریرگ view
تیک گزینه Always show icons,never thumbnails بزنید
تایید کنید
امیدوارم مشکل شماهم حل بشه
:20:

u17r480y
18-01-2013, 10:21
ربطی به بزرگی یا کوچیکی تامبنیل نداره.اگه فایلای فیلمتو لیست هم بکنین بازم این ارور رو میده.باید اون فایل (که معمولا فایل ویدئویی هست) رو پیدا کنی و به یه پوشه ی مجزا انتقالش بدی.اگه هم نمیتونی پیداش کنی، باید همیشه از Run واسه باز کردن اون پوشه ای که حاوی اون فایل هست بازش کنی!
این مشکل به خاطر کپی یا آنزیپ کردن ناقص یک فایل صورت گرفته که تقصیر توام نیست و ممکنه همون فایل توی سیستم دیگه ای مشکل نداشته باشه!
اگه واقعا خسته شدی از این وضع، با عوض کردن ویندوز مشکلت حل میشه