PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در شبکه کردن سه کامپیوتر در ویندوز 7

akanazi
07-03-2012, 16:18
با سلام من سه تا کامپیوتر را توسط کابل و یک عدد هاب دارم شبکه می کنم ولی وقتی که در ویندوز 7 می خواهم home group بسازم خطا این خطا را میده
Tish copputer can not connect to a home group
HomeGroup is not ready yet. please tiy again in a few minutes.
if ....
و هر یک از گزینه ها را که امتحان می کنم ایجاد نمی شه در ضمن سیم های کابل را در هر طرف عین هم وصل کردم و ترتیب را هم رعایت کرده مشکل من از کجاست و اگر آموزشی هم اگر دارید بگذارید من استفاده کنم خیلی خوب می شود

Amir Varasteh
07-03-2012, 21:44
سلام.

Network Location رو روی Home قرار دادی؟

akanazi
08-03-2012, 14:31
بله ولی باز نمی دونم چرا خطا میده
ویندوز من هم win7 Enterprise
هست

akanazi
12-03-2012, 16:40
خودم مشکل را حل کردم ابتدا ویندوز ها را عوض کردم چون در ویندوز 7 Enterprise خودش از اول homegroupe ایجاد نمی کرد و فکر کنم که یک عدد آماده از آن روی خودش نصب بود که اصلا جواب نداد و الان win 7 ultimate 64 را نصب کردم که اتصال برقرار شد و الان فقط یک مشکل دارم و اون هم این است که علامت مثلث زرد رنک در کنار ساعت بر روی شبکه هست و دوم اینکه وقتی در homegroup دومی را می خواهم اضافه کنم و به شبکه وصل بشه و باید رمز را وارد کنم هر چی کار می کنم رمز را می گه اشتباه است و رمز ساده هم دادم باز گفت اشتباهه ولی الان به هم وصل اند و دارم از هم فایل بر می دارند
سوال: چرا هنوز علامت ضربدر بر روی شبکه هست
و چرا پسورد را قبول نمی کنه
پس چرا الن شبکه فعاله

mohsen_1363
21-03-2012, 22:06
خودم مشکل را حل کردم ابتدا ویندوز ها را عوض کردم چون در ویندوز 7 Enterprise خودش از اول homegroupe ایجاد نمی کرد و فکر کنم که یک عدد آماده از آن روی خودش نصب بود که اصلا جواب نداد و الان win 7 ultimate 64 را نصب کردم که اتصال برقرار شد و الان فقط یک مشکل دارم و اون هم این است که علامت مثلث زرد رنک در کنار ساعت بر روی شبکه هست و دوم اینکه وقتی در homegroup دومی را می خواهم اضافه کنم و به شبکه وصل بشه و باید رمز را وارد کنم هر چی کار می کنم رمز را می گه اشتباه است و رمز ساده هم دادم باز گفت اشتباهه ولی الان به هم وصل اند و دارم از هم فایل بر می دارند
سوال: چرا هنوز علامت ضربدر بر روی شبکه هست
و چرا پسورد را قبول نمی کنه
پس چرا الن شبکه فعاله
برای اضافه کردن سایر homegroup ها اول ارتباط بین شبکه رو قطع کن و بعد create homegroup کن
لن فعاله و ضربدر داره
به خاطر اینه که دیفالت شبکه رو چیز دیگه ای رفته
نمیدونم چی نصبیدی
مثلا
من یه بار بلتوث سویل نصب کردن همین اتفاق افتاد
اتصال lan dsl برقرا بود واینترنت داشتم اما علامت ضربدر بود
و هر وقت بلتوث فعال میکردم ضربدر میرفت