PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پنهان کردن افکت های یک لایه

nelahe
07-03-2012, 09:54
سلام

می خواستم ببینم امکانش هست در یک فایل

افکت هایی که از قسمت belding option روی یک لایه اعمال می شه

را پنهان کرد، یا با خود لایه merge کرد؟

البته بدون اینکه اون لایه را جداگانه تنظیم بشه و بعد وارد آن فایل اصلی بشه

Lover_Football
07-03-2012, 10:38
سلام ...

اگر منظورت اینه که افکت ها روی لایه باشن ولی دیده نشن ، امکانش وجود نداره ...

(یا حداقل من تا بحال ندیدم)

YAHYA-PRO
07-03-2012, 10:53
برای مخفی کردن افکتهایی که دادی کافیه اون فلشی که تو عکس با رنگ نارنچی پر رنگ مشخص کردم رو بزنی بعدشم روی اون چشمی که کنار effect هست کلیک کنی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohammad Yek110
07-03-2012, 10:54
سلام
وقتی روی لایه افکت میدین باید اسم افکت ها زیر لایه باشه.برای اینکه افکت ها روی لایه باشن ولی دیده نشن باید روی یکی از این افکت ها راست کلیک کنی و disable layer effects رو بزنی.اینطوری پنهان میشن.و برای برگردوندنشون باید روی یکی از همین افکت ها (که بعد از disable کردن کمرنگ شدن )راست کلیک کنید و enable layer effectsرو بزنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینجا باید روی drop shadow یا stroke یا هر افکت دیگه ای که دارید راست کلیک کنید وdisable یاenable رو بزنید
موفق باشید
پ.ن:با پست آقا یحیی همزمان ارسال شد

mohammadrm
07-03-2012, 11:40
سلام ...

اگر منظورت اینه که افکت ها روی لایه باشن ولی دیده نشن ، امکانش وجود نداره ...

(یا حداقل من تا بحال ندیدم)

آقا چرا اطلاعات درست از چیزی نداری، اطلاعات غلط خودتو به اینو اون اعمال میکنی . اگه بلد نیستی خواهشا نظر یا پست نده ! امیدوارم منظور بنده رو درک کرده باشین و ناراحت نشین از حرفام .
استارتر تاپیک برای این کار بر روی شکل Fx لایه کلیک راست کنید و Create Layers رو انتخاب کنید . بعد انتخاب این گزینه هر افکتی که بر روی لایه اعمال کردی به یک لایه مستقل جداگانه تبدیل میشه . حالا اگه میخوای این لایه ها به یک لایه با تمامی افکتهایی که بهش دادی تبدیل بشه، Shift رو نگه دار و تمامی لایه هارو انتخاب کن و کلیدهای Ctrl + E را فشار بده .
موفق باشی .