PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در آدرس بار و کانکشن اینترنت

dvb_hamed
07-03-2012, 07:09
سلام دوستان
دو تا مشکل با ویندوز 7 دارم که حتی با تعویض و آپدیت هم حل نشده

اولی: منوی Address bar به صورت عکس زیر هستش و وقتی منوی آبشاری رو باز میکنم صفحه خالیه و خبری از درایو ها و فولدر های ویندوز مثل my documents ... نیست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دومی: زمانی که به صورت bridg به اینترنت می خوام وصل بشم(از طریق ADSL)،مانند شکل زیر پیغام Registering برای مدت 5 دقیقه روی صفحه میمونه،درحالی که به اینترنت وصل هستم. بعد از 5 دقیقه اون مانیتور کنار ساعت یه حالت اتصال در میاد

jafarian
07-03-2012, 14:15
برای مورد اول برنامه QTAddressBar دانلود کنید بعدشم روش کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید نصبش کنید ازآخرم طبق شکل عمل کنید ببینید اون گزینه ای که تو شکل دوم گذاشتم اضافه میشه برای اون یکی مورد تو قسمت شبکه مطرح کنید قبلش از برنامه پایین که تو لینک دوم یک استفاده کنید :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

dvb_hamed
07-03-2012, 18:57
بله؛اضافه شد ولی مثل address bar ویندوز خالیه

jafarian
07-03-2012, 22:57
بله؛اضافه شد ولی مثل address bar ویندوز خالیه
اینکه موردی نداره که تو عکسی گذاشتین شما تا داخل آدرس بار چیزی تایپ نکنید داخل خودش ذخیره نمیکنه هرمسیری که تو آدرس بارتایپ کنید ذخیره میکنه بعدشم نمایش میده.

dvb_hamed
07-03-2012, 23:05
من فکر کردم متوجه مشکل شدید در پست اول
این عکس برای ویندوز xp هستش.فکر میکردم در در ویندوز 7 این قابلیت برداشته شده ولی در دو کامپیوتر دیگر با سیستم عامل 7 دیدم که دقیقا مثل xp وجود داره

jafarian
07-03-2012, 23:09
شما تو همون نوار آدرس روی فلشهای مشکی که کنار my computer هست کلیک کنید از زیرمنوش میتونید درایو یا پوشه خودتون انتخاب کنیدوگرنه اونطوری که شما میگین خالی از یکی من مثل شما هستش.