PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرماخوردگی

Hamid.dzh
06-03-2012, 11:53
سلام خدمت دوستان عزیز

یه مشکل برای یکی از بستگانم پیش اومده که یک هفته ای هستش که آبریزش بینی داره و طی این هفته از قرص های آنتی هیستامین و امثال ان استفاده کرده منتها تغییر روند به بهبودی نداشته.:41:

شما اساتید چه راهی رو پیشنهاد می دهید.:40:

Saeed System
06-03-2012, 12:01
من استاد نیستم...کوچیکتم هستم...

یه قرص سرماخوردگی هست با نام پانادول کلد اند فلو

عکس:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من مادرم از خارج چند بسته از اینا آورد...اینقدر قویه که وقتی تو اوج سرماخوردگی هستی..شب اول که می خوری فردا صبح حس کردم 80% خوب شدم...منتها بقیه فامیل اومدن خونمون و مادرم به هر کی 1 بسته داد و تموم شد..

الان تو داروخانه های تهران من چند جا سر زدم میگن فعلا نیستش فقط مسکنش موجوده...که بستش قرمزه سرماخوردگی نیست..

ولی یه داروخانه هست روبه روی پارک ساعی .. پزشکم گفت اونجا هر دارویی که بخوای خارجی هم گیر میاد...یه سر به اونجا بزن احتمالا داره...

انشالله زودتر بهبودی پیدا کنید :11:

Hamid.dzh
06-03-2012, 12:35
شما آقایی ممنونم دوست عزیز :40::11:

amir h1999
06-03-2012, 15:55
قرص لوراتادین
LORATADIN

Hamid Reza
09-03-2012, 15:36
واسه آبریزش قرص سیتریزین 10 خیلی جواب میده
من هر وقت خوردم اثر کرده

GHOST RECON
09-03-2012, 17:47
اگه گلو درد داره سريع بايد بره دكتر تا براش پني سيلين تجويز بشه
اگه فقط آبريزش بيني داره بدون سرفه و عطسه و آبريزش بيني ش چركي نيست حساسيته و خودش خوب ميشه دارو نميخواد ولي اگه خيلي اذيتش ميكنه به خوردن همون آنتي هيستامين اكتفا كنه
اگه آبريزش بيني همراه با سرفه هست يه سرما خوردگيه كوچيكه كه با چند روز خوردن مايعات ( مثل سوپ و آبميوه ) خودش خوب ميشه و دارو نميخواد
هيچ وقت سعي نكيند واسه سرما خوردگي دارو بخوريد چون سرما خوردگي با دارو 7 روزه خوب ميشه بدون دارو يك هفته اي ( هيچ فرقي نداره )
فقط به اين نكته توجه كنيد كه اگه در سرماخوردگي گلودرد هم باشد ( گلو درد با سوزش گلو فرق ميكنه) اون موقع هست كه خطرناك ميشه و بايد حتما آنتي بيوتيك با نظر پزشك مصرف بشه

kafe1
09-03-2012, 18:32
راستم میگه قرص سرماخوردگی پانادول کلد اند فل خوب قرصیه