PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تنظیمات موس در 7

mkh12
06-03-2012, 00:06
سلام
من وقتی که تایپ میکنم و بعدش که میخوام با تاچ پد کار کنم نشانگر موس تا 2 ثانیه تکون نمیخوره. بعد از 2 ثانیه درست میشه. ولی هنگام کار با usb mouse بدون مکث کار میکنه. باید یه تنظیماتی داشته باشه که هرچقدر گشتم پیدا نمیکنم.
dell n5110

faraname
06-03-2012, 00:33
سلام
من وقتی که تایپ میکنم و بعدش که میخوام با تاچ پد کار کنم نشانگر موس تا 2 ثانیه تکون نمیخوره. بعد از 2 ثانیه درست میشه. ولی هنگام کار با usb mouse بدون مکث کار میکنه. باید یه تنظیماتی داشته باشه که هرچقدر گشتم پیدا نمیکنم.
dell n5110

درایور های لپ تاپ رو کامل نصب کردی ؟ منظورم Alps Alps TouchPad هست . این درایور واسه کارکرد صحیح تاچ پد لازم هست .

mkh12
06-03-2012, 00:39
درایور های لپ تاپ رو کامل نصب کردی ؟ منظورم Alps Alps TouchPad هست . این درایور واسه کارکرد صحیح تاچ پد لازم هست .
آره همه چیز نصب و آپدیته... باید یه جایی یه تنظیماتی داشته باشه که پیداش نمیکنم

conjed
29-05-2012, 13:30
narm afzarist baraye inke vaghti dari type mikoni pad kar nakone ta be ham rikhtegi ijad nashavad.

S.SADAT
29-05-2012, 17:05
سلام دوست عزيز.با توجه به مطلبي كه گفتيد،همچين تنظيماتي اصلا وجود نداره.احتمالا مشكل شما مشكل نرم افزاري باشه كه نشانگر موس مكث داره.چنانچه شما سوالاتي در ضمينه هاي مختلف اعم از چگونگي نگهداري،مشكل نرم افزاري،مشكل سخت افزاري(نوت بوك-نت بوك-تبلت) داشته باشيد با مراجعه به سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و عضو شدن در سايت،ميتونيد به صورت انلاين از مشكل دستكاهتون و همچنين هزينه ي تعمير دستگاه باخبر شويد. مهندس سيد حسين سادات