PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : bootmgr is missingكمك.بالا نيومدن ويندوز

babak_4477
05-03-2012, 11:45
ويندوز سون.‎ ‎64bitرو لپ تابم نصبه‎ dell n5110
روشنش ك ميكنم اين ارور رو مده
bootmgr is missing
press ctrl+alt+del to restart
ري استارت هم ك مكنم دوباره همين پيامو مده
ميشه بگيد مشكل از كجاست و چه كار بايد بكنم
مردم تا با گوشي بتايپم

pcsoft
05-03-2012, 12:01
از این روش استفاده کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشید:40:

babak_4477
05-03-2012, 12:39
از این روش استفاده کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشید:40:
مرسي اما اين برنامه ك 300‎ ‎مگ هستش‎?‎
اگه قضيه اينقد حاده ك بدم گارانتي
نرم افزار سبك تر نيست
اصلا مشكل چي هست.چيزي پاك شده‎?‎

jafarian
05-03-2012, 13:30
طبق پست پایین برین مشکلی بود راهنمایی کنم:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

babak_4477
05-03-2012, 15:36
طبق پست پایین برین مشکلی بود راهنمایی کنم:20:

مرسي.من همونطور ك گفتيد پيش رفتم اما قبل از مرحله اخر اين ارور رو ميده
this version of system recovery option is not compatible with the version of windows you are trying to repair.try a recovery disk that is compatible with this version of windows
اخه تو اين dvd ‎من تمام ويندوز 64bit ‎از home bsic گرفته تا ultimate هستش گويا نميتونه ويندوز مناسب سيستم منو پيدا كنه
راه حل داره اين ?

jafarian
05-03-2012, 16:48
مرسي.من همونطور ك گفتيد پيش رفتم اما قبل از مرحله اخر اين ارور رو ميده
this version of system recovery option is not compatible with the version of windows you are trying to repair.try a recovery disk that is compatible with this version of windows
اخه تو اين dvd ‎من تمام ويندوز 64bit ‎از home bsic گرفته تا ultimate هستش گويا نميتونه ويندوز مناسب سيستم منو پيدا كنه
راه حل داره اين ?

شما اون گزینه startup repair اول انتخاب کنید اگرفیکس نشد اون گزینه command prompet انتخاب کنید این دستور های پایین بترتیب هر کدوم وارد کنید اینتر بزنید واسه هر کدوم جدا بعدشم سیتم ریستارت کنید مشکلی بود راهنمایی کنم درضمن شما ویندوز خودتون با همین dvd نصب کردین ؟

bootrec/fixboot

bootrec/fixmbr

mahyarSAMSUNG
08-03-2012, 18:30
اگه میشه کمک کنید بهم :
با برخورد با این ارور موقع ریکاوری ویندوز اصل لپ تاپم اومدم یه ویندوز دیگه نصب کردم .... الان امکانات موسم مثل روتیت کردن یا زوم کردن عکس اسکرول کردن صفحه و .... یو اس بی ورژن 3 به علاوه دکمه های فانکشن . وایرلس .بلوتوث .حتی توی پاور آپشن که میرم هیچ گزینه ای برای کم کردن نور صفحه نمیبینم ... من با ترکیب fn با اف کی ها تاچ پد رو قطع میکردم یا مثلا نور بک گراند رو خاموش میکردم ولی الان هیچ کدوم کار نمیکنه ... حتی لپ تاپم رو که درشو میبستم اسلیپ میشد و با باز کردنش 2 3 ثانیه ای میومد بالا ولی الان تا بیاد بالا خیلی طول میکشه . واقعا اگه کسی میتونه کمک کنه که چطوری این ارور رو از بین ببرم تا بتونم ویندوز اصلا لپ تاپم رو بالا بیارم ... این راههایی که گفتید رو انجام دادم ولی نشد ... اون نرم افزارهم بعید میدونم بتونه کارمو راه بندازه حجمش بالاست لینکش غیر مستقیم ....

jafarian
08-03-2012, 22:49
اگه میشه کمک کنید بهم :
با برخورد با این ارور موقع ریکاوری ویندوز اصل لپ تاپم اومدم یه ویندوز دیگه نصب کردم .... الان امکانات موسم مثل روتیت کردن یا زوم کردن عکس اسکرول کردن صفحه و .... یو اس بی ورژن 3 به علاوه دکمه های فانکشن . وایرلس .بلوتوث .حتی توی پاور آپشن که میرم هیچ گزینه ای برای کم کردن نور صفحه نمیبینم ... من با ترکیب fn با اف کی ها تاچ پد رو قطع میکردم یا مثلا نور بک گراند رو خاموش میکردم ولی الان هیچ کدوم کار نمیکنه ... حتی لپ تاپم رو که درشو میبستم اسلیپ میشد و با باز کردنش 2 3 ثانیه ای میومد بالا ولی الان تا بیاد بالا خیلی طول میکشه . واقعا اگه کسی میتونه کمک کنه که چطوری این ارور رو از بین ببرم تا بتونم ویندوز اصلا لپ تاپم رو بالا بیارم ... این راههایی که گفتید رو انجام دادم ولی نشد ... اون نرم افزارهم بعید میدونم بتونه کارمو راه بندازه حجمش بالاست لینکش غیر مستقیم ....

تنها راه برای رفع این مشکل همونی که توضیح داده شده سایت پایینم بهش اشاره کرده یک فیلم برای رفع این مشکل قرار داده به غیر ازاینم روشی نیست شما باید اون سه تا فرمانی که اشاره شده ویندوز قبلی خودتون فیکس کنید.

mahyarSAMSUNG
09-03-2012, 12:37
آخه چرا باید مشکل حل نشه ؟ من این کارو 10 بار انجام دادم حتی توی سایت مایکروسافت هم کارهاشو انجام دادم ولی تا موقع بوت شدم دکمه اف 4 رو میزنم که بره روی حالت ریکاوری ویندوز اصل لپ تاپم این ارور میاد ...

jafarian
09-03-2012, 13:25
آخه چرا باید مشکل حل نشه ؟ من این کارو 10 بار انجام دادم حتی توی سایت مایکروسافت هم کارهاشو انجام دادم ولی تا موقع بوت شدم دکمه اف 4 رو میزنم که بره روی حالت ریکاوری ویندوز اصل لپ تاپم این ارور میاد ...

دیگه تنها راه استفاده از اون برنامه ای که اون دوستمون بهش اشاره کرده برای فیکس کردن این ارور اونو دانلود کنید از اون استفاده کنیدالبته قبلش شما ویندوز خودتون از طریق بوت dvd یک startup به وسیله بوت repair کنید ببنید فیکس میشه.

mahyarSAMSUNG
09-03-2012, 20:38
دیگه تنها راه استفاده از اون برنامه ای که اون دوستمون بهش اشاره کرده برای فیکس کردن این ارور اونو دانلود کنید از اون استفاده کنیدالبته قبلش شما ویندوز خودتون از طریق بوت dvd یک startup به وسیله بوت repair کنید ببنید فیکس میشه.

من اون برنامه رو دانلود کردم ولی میشه بگید چطوری ازش استفاده کنم؟چون برنامه رو باز میکنم هیچ جایی برای اسکن کردن یا جایی که نوشته باشه فیکس بوت و .... من نمیبینم فقط از ساخت دیسک بوتیبل توش حرف زده .میشه بگید باید کجای برنامه برم

jafarian
09-03-2012, 22:30
من اون برنامه رو دانلود کردم ولی میشه بگید چطوری ازش استفاده کنم؟چون برنامه رو باز میکنم هیچ جایی برای اسکن کردن یا جایی که نوشته باشه فیکس بوت و .... من نمیبینم فقط از ساخت دیسک بوتیبل توش حرف زده .میشه بگید باید کجای برنامه برم

شما این برنامه روباید روی فلش یا که سیدی بوت کنید بعدش به وسیله بوت بالا بیاین اون ویندوزی که مورد داره رو فیکس کنید خودش wizard برای اینکارداره وگرنه تو محیط ویندوز کارایی نداره این برنامه.