PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قطع شدن برق USB ها

xqg50
04-03-2012, 14:32
با سلام خدمت دوستان
من جدیدا یه سیستم با این مشخصات خریدم
MB: asus p8p67 le
CPU: i3 2100
VGA: EVGA gts 450
RAM; corsair 1600 2*2gb
power: green 380 eu
و بقیه قطعات...
مشکلی که دارم اینه که بعضی وقت ها وسایلی که به usb ها وصله از کار میفتم. مثلا وقتی برنامه تلوزیون رو باز می کنی کارت tv که usb هست رو نمیشناسه. یا وسط بازی ماوس و کیبورد از کار میفته! البته خیلی به ندرت این اتفاق میفته ولی گفتم شاید یکی از قطعات مشکل داشته باشه.
و یه سوال به نظرم شما این پاور برای این سیستم کافیه؟ مشکلی پیش نمیاره؟
با تشکر

EXTREME
04-03-2012, 19:32
با سلام خدمت دوستان
من جدیدا یه سیستم با این مشخصات خریدم
MB: asus p8p67 le
CPU: i3 2100
VGA: EVGA gts 450
RAM; corsair 1600 2*2gb
power: green 380 eu
و بقیه قطعات...
مشکلی که دارم اینه که بعضی وقت ها وسایلی که به usb ها وصله از کار میفتم. مثلا وقتی برنامه تلوزیون رو باز می کنی کارت tv که usb هست رو نمیشناسه. یا وسط بازی ماوس و کیبورد از کار میفته! البته خیلی به ندرت این اتفاق میفته ولی گفتم شاید یکی از قطعات مشکل داشته باشه.
و یه سوال به نظرم شما این پاور برای این سیستم کافیه؟ مشکلی پیش نمیاره؟
با تشکر
شما اول برید تو power option و مدیریت توان مصرفی usb رو غیرفعال کنید
و همچنین از تو بایوس عملکرد یو اس بی کیبورد و موس رو فعال کنید
اگه باز هم مشکل بود ویندوز رو عوض کنید و درایور های سیستم و بایوس مین رو آپدیت کنید
درست نشد یا این مشکل از کمبود ولتاژ از طرف پاور است یا مشکل از خود مین است
موارد گفته شده به علاوه پاور رو چک کنید اگه به مین رسیدین بگین تا بکم چطوری یو اس بی هارو چک کنید

xqg50
04-03-2012, 19:39
شما اول برید تو power option و مدیریت توان مصرفی usb رو غیرفعال کنید
و همچنین از تو بایوس عملکرد یو اس بی کیبورد و موس رو فعال کنید
اگه باز هم مشکل بود ویندوز رو عوض کنید و درایور های سیستم و بایوس مین رو آپدیت کنید
درست نشد یا این مشکل از کمبود ولتاژ از طرف پاور است یا مشکل از خود مین است
موارد گفته شده به علاوه پاور رو چک کنید اگه به مین رسیدین بگین تا بکم چطوری یو اس بی هارو چک کنید
ممنون دوست عزیز فقط اگه اون کارا رو کردم و مشکل حل نشد ازکجا بفهمم مشکل از مین هست یا از پاور؟ این پاور که الان رو سستمه حدود 40 وات از مجموع ماکزیمم لود قطعات کمتره به نظر شما این میتونه عامل باشه؟

EXTREME
04-03-2012, 19:49
ممنون دوست عزیز فقط اگه اون کارا رو کردم و مشکل حل نشد ازکجا بفهمم مشکل از مین هست یا از پاور؟ این پاور که الان رو سستمه حدود 40 وات از مجموع ماکزیمم لود قطعات کمتره به نظر شما این میتونه عامل باشه؟
بله ضعیف بودن پاور میتونه باعث این مشکل بشه شما با یک پاور قوی تر سیستم رو چک کن و موارد گفته شده رو هم چک کن درست نشد میریم سراغ مین

xqg50
09-03-2012, 11:47
بله ضعیف بودن پاور میتونه باعث این مشکل بشه شما با یک پاور قوی تر سیستم رو چک کن و موارد گفته شده رو هم چک کن درست نشد میریم سراغ مین
آقا ممنون از راهنماییاتون، پاور رو عوض کردم. تا حالا که مشکلی نداده. گرین 535 انداختم روش. اگه مشتری اون پاور قبلی بودین یعنی گرین 380 eu بگین. فقط یه هفته رو سیستم بوده.