PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا هرچه سريعتر درباره بالا نيامدن ويندوز كمك كنيد

amir.nafas
05-07-2006, 22:17
اقايون محترم كارهايي را كه در سوال قبلي به من توصيه كرديد انجام داده بودم ولي صبح دوباره انجام دادم درست شد. وقتي تو ويندوز رفتم و درايور كارت گرافيكم را نصب كردم و restart كردم ديگر دوباره ويندوز بالا نيامد حتي از safe mode هم نمي توانم وارد ويندوز شوم . حامد جان از راهنمايي متشكرم و ديگر دوستان كه يادم نيست .
به نظرتون مشكل از سخت افزار مانند هارد ديسكي كه تازه خريدم ( تمامي قطعات را تازه خريدم ) نيست و نيازي به بردن گارانتي ندارند ؟ :blink: :evil: :blush:

Aminzikzak
05-07-2006, 22:34
نه اینقدر سریع نرو گیر بده به سخت افزار، یه زحمت بکش یه ویندوز جدید نصب کن اگه اونم همینطور شد .احتمالاً کارت گرافیکت مشکل داره.
من یه کارت گرافیک تقلبی داشتم بعضی وقتا که تازه ویندوز نصب میکردم همینطوری میشد.
بای.

XFXForce
06-07-2006, 10:05
یه بار دیگه کل هارد رو فرمت کن و بعد اگه بازم تو نصب ویندوز گیر کرد احتمال خیلی زیاد از هاردته. چون خیلی از مکستورهای جدید ساتا این مشکل رو دارن و وسط نصب گیر می کنند. گارانتیش هم که گفتی الماسا هست که گارانتی معتبریه.
راستی برد 7300 gs چیه؟

amir.nafas
06-07-2006, 10:14
اقايون عزيز من سه بار ويندوز هاي مختلف xp نصب كردم ولي نتيجه نداد . لطفا يك برنامه شناسايي قطعات مشكل دار را به من معرفي كنيد .
باتشكر از هر چي انجمني با مرام و دوست داشتني !!!!!!!!

amir.nafas
06-07-2006, 10:15
اقايون محترم كارهايي را كه در سوال قبلي به من توصيه كرديد انجام داده بودم ولي صبح دوباره انجام دادم درست شد. وقتي تو ويندوز رفتم و درايور كارت گرافيكم را نصب كردم و restart كردم ديگر دوباره ويندوز بالا نيامد حتي از safe mode هم نمي توانم وارد ويندوز شوم . حامد جان از راهنمايي متشكرم و ديگر دوستان كه يادم نيست .
به نظرتون مشكل از سخت افزار مانند هارد ديسكي كه تازه خريدم ( تمامي قطعات را تازه خريدم ) نيست و نيازي به بردن گارانتي ندارند ؟ :blink: :evil: :blush:

اقايون عزيز من سه بار ويندوز هاي مختلف xp نصب كردم ولي نتيجه نداد . لطفا يك برنامه شناسايي قطعات مشكل دار را به من معرفي كنيد .
باتشكر از هر چي انجمني با مرام و دوست داشتني !!!!!!!! :blink: :blush: :ohno: :puke: :angry: ;) :tongue: :sad:

XFXForce
06-07-2006, 10:26
احتمال قوی پردازنده و مادربورد و رم شما مشکلی ندارد چون محاسبات را انجام داده و اطلاعات را رد و بدل می کنند. می مونه گرافیک و هارد و پاور: اول که گفتی کارت گرافیک رو نصب کردم خراب شد! و بعد گفتی ویندوز روش نصب نمی شه و چون هنگام نصب ویندوز گرافیک بصورت default شناخته می شه پس احتمال خراب بودن این قطعه هم کمه. پس بیشترین قطعه که احتمال خرابی داره هارد هست که احتمالا قسمتی از سکتورها ایراد دارند و هنگام نصب ویندوز اشکال ایجاد می کنند و هم چنین که هاردهای مکستور جدید سابقه هنگ هنگام نصب ویندوز رو دارند. پسیه بار هارد خودت رو وصل کن و ویندوز نصب کن بیین بازم مشکلی هست یا نه. مشکل سخت افزاری چیزی نیست که بشه به طور قطع گفت مشکل از کجاست باید قطعه به قطعه تست بشه. اگه نتیجه نگرفتی تو انجمن سخت افزار هم بحث رو مطرح کن.

XFXForce
06-07-2006, 10:29
برنامه های تست سخت افزار مثل CPU-Z , HD TUNE , Performance Test , Sandra , Check it Diagnostic همگی تحت ویندوز کار می کنند. پیشنهاد می کنم از CD Bootable Norton Systemworks 2006 بالا بیای و عیب یابی کنی.

shahedi
08-07-2006, 11:18
قطعه اي كه مشكل داره رو در بيار ببين حل ميشه