PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با DVD player LG 9570

s.amohseni
04-03-2012, 09:39
سلام 4 شنبه پیش یک دستگاه dvd player 9570 خریدم تا امروز مهلت تست پیدا نکرده بودم امروز یک فلش با دو فیلم با پسوند های avi , mkv به دستگاه متصل کردم ولی دستگاه فولدر مربوط به هر دو فیلم رو خالی نشون میده کمکم کنید چی کار کنم

cooling
04-03-2012, 11:33
دوست عزیز سلام

منهم این دستگاه رو2 هفته میشه که گرفتم.

اگر پسوند فایلهات MKV , AVI باشه باید در دارکتوری روی فلش نشون بده.

البته یک کلید روی کنترل داره به اسمtitle که با هر بار فشار دادن اون یک سری از فایلها رونشون میده .مثلاً اول فایلهای عکس ،بعداً فایلهای موسیقی و در نهایت فایلهای فیلم رو توی فلش نشون میده.

در ضمن توی دفترچه نوشته که فایلهای mp4 رو باید نشون بده ولی اصلاً دستگاه اونا روبه عنوان فیلم تشخیص نمیده:41:

اصولاً دستگاه خیلی خوبی نیست و بعضی از فایلهای mkv رو هم نمیتونه نشون بده

عزت زیاد

s.amohseni
05-03-2012, 23:36
آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا. تقریبا 5 روزه یه تاپیک زدم برای انتخاب دی وی دی پلیر هیچکی جواب نداد حالا بعد از این که من این دستگاه هو خریدم میگی بده . اون مشکل برطرف شد . حالا می خواستم ببینم یه فیلم دایویکس رو چه جوری میشه از روی فلش با زیر نویس اجرا کرد.

irani2006
19-03-2012, 13:09
دوست عزيز نهايا براي همچين مواردي با برنامه هايي مثل Sub2DivX يا AVIAddXSubs مي تونيد زيرنويس رو توكار فيلم يا به اصطلاح embed كنيد.
اما منم خودم تازه اين دستگاهو دارم مي خواستم بدونم به نظرتون چه اشكالاتي داره.
مثلا بعضي فيلما رو بدون صدا براي من پخش مي كنه. نمي دونم شايد چون فرمتشون دالبيه. شما به همچين مشكلي برخورديد و اگر بله حلش كرديد؟
در ضمن متاسفانه خروجي صداي اپتيكال نداره
راستي مي شه آپديتش كرد؟

vahid827
07-05-2013, 00:41
سلام
من یه dvd player ال-جی مدل 9570 دارم .دستگاه خیلی خوبیه اما یه ایراد اساسی داره که زیر نویس فیلمهای فرمت mkv رو خرچنگ -قورباغه نشون میده .زیر نویسها با فرمت srt هستند .و جالب اینکه فیلمهای دیگه رو با فرمتهای دیگه که زیر نویس srt دارند رو بدون دردسر و مشکل پخش میکنه ..یکی دو تا برنامه که فرمت زیر نویسها رو عوض میکنن رو امتحان کردم اما فایده ای نداشت .گفتم شاید با عوض کردن فرمت زیر نویس مشکل حل بشه ...خلاصه این قضیه یه مشکل شده واسه ما که چیکار کنیم تا این دستگاه فیلمهای mkv رو با زیر نویس فارسی درست و حسابی نشون بده:n03:
...اگه کسی راهی بلده یا با این مورد برخورد کرده لطفا راهنمایی کنه ..مرسی

irani2006
07-05-2013, 20:25
سلام
من یه dvd player ال-جی مدل 9570 دارم .دستگاه خیلی خوبیه اما یه ایراد اساسی داره که زیر نویس فیلمهای فرمت mkv رو خرچنگ -قورباغه نشون میده .زیر نویسها با فرمت srt هستند .و جالب اینکه فیلمهای دیگه رو با فرمتهای دیگه که زیر نویس srt دارند رو بدون دردسر و مشکل پخش میکنه ..یکی دو تا برنامه که فرمت زیر نویسها رو عوض میکنن رو امتحان کردم اما فایده ای نداشت .گفتم شاید با عوض کردن فرمت زیر نویس مشکل حل بشه ...خلاصه این قضیه یه مشکل شده واسه ما که چیکار کنیم تا این دستگاه فیلمهای mkv رو با زیر نویس فارسی درست و حسابی نشون بده:n03:
...اگه کسی راهی بلده یا با این مورد برخورد کرده لطفا راهنمایی کنه ..مرسی

دوست عزیز
منم یک سال همین مشکلو داشتم. هر برنامه ای که بگی رو امتحان کردم. مشکل حل نشد. تا بالاخره دوست دیگری برنامه Txt2Vobsub رو پیشنهاد داد که دو فایل sub و idx تولید می کنه. این همون مدل زیرنویسیه که در دی وی دی ها موجوده. .و طبیعتا دستگاه های پخش هیچ مشکلی باهاشون ندارن. چون اساسا متن رو به تصویر تبدیل می کنه که دیگه مسایل encoding در میان نخواهد بود. استفاده کنید با اطمینان و اگر هم در آینده کسی چنین مشکلی داشت شما هم بهش کمک کنید.

vahid827
08-05-2013, 23:49
مرسی irani2006 مشکلم با اون برنامه ای که معرفی کردی حل شد ..
فقط یه مشکلی دیگه هست و اونم اینه که وقتی زیر نویسو میخام تبدیل کنم اجازه انتخاب هر فونت سایزی رو نمیده هی ارور میده تا اینکه سایز فونت رو خیلی بیاری پایین .که چشمای آدم در میاد تا زیر نویس رو ببینی ....دوم اینکه توو قسمت رنگ زیر نویس هر رنگی رو انتخاب میکنم انجام میشه (توو کامپیوتر و با نرم افزارهای پخش فیلم) اما موقع پخش با دی وی دی همش با یه رنگ صورتی نشون میده و خیلی هم واضح نیست ...چیکار باید کرد؟؟؟:n13:

vahid827
14-05-2013, 23:02
دوستان خودم بالاخره تونستم مشکل رو حل کنم ..اونم با برنامه SubtitleCreator

اگه مشکل منو دارید با این برنامه حل میشه...:12:

play_boy99
20-10-2013, 01:09
سلام دوست عزیز من یه مشکل پیدا کردم با یه دستگاه بلو ری ال جی میخوام ریست فکتوریش کنم ولی نمیدونم چه طوری باید این کار و انجام بدم؟؟؟؟؟
مبایلم رو بهش وصل کردم حالا دستگاه تصویر نداره:n03::n03: لطفا راهنمایی کنید چی کارش کنم؟؟؟؟ممنونم