PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در پیدا کردن پسورد فایل rar

hp3
04-03-2012, 06:53
سلام
یه فایل rar دانلود کردم پسورد داره
کسی هست بیتونه پسورد شو پیدا کنه
هزینه شو هم 2 دستی پرداخت می کنم
این شماره منه
09354239624

M o h a m m @ d
04-03-2012, 14:39
از این نرم افزار استفاده کن
RAR Password Recovery
سرچ کن تو گوگل پیدا میکنی کم حجم .

shayan_tanha
04-03-2012, 18:53
سلام
برنامه های پیدا کردن رمز همش الکیه
فقط در حالتی عملیه که شما مشخصات زیادی از رمز مثل تعداد کاراکتر و نوع علائم استفاده شده را بدونی اگر ندونی و استارت کنی میگه مثلا 10 سال طول میکشه
میتونی امتحان کنی

بنظر من سعی کن از روش مستقیم رمزش رو پیدا کنی. بهر حال یه نفر روش رمز گذاشته و قطعا رمزش رو به یه سری افراد میده. اگر فایلت رو از طریق تورنت دان کردی و عناوین اغوا کننده ای داره که باعث شده بخوای حتما بازش کنی بهتره بهت بگم جدیش نگیری. همش الکیه
موفق باشی

hamed29
25-03-2012, 19:10
سلام_به نظر من برو همون سایتی که اون فایل رو ازش دانلود کردی.احتمال زیاد اگه پسورد داشته باشه از همون قسمتی که دانلود کردی شاید نوشته باشه.
اگه نشد یا سایتش یادت نبود تو گوگل اسم فایل رو جستوجو کن ، بالاخره با یه عنوانی دانلودش کردی دیگه!
مثلا اگه نرم افزاره ،اسم نرم افزار یا چه میدونم اگه آهنگه اسمشو جستوجو کن.
شاید این طوری سایتو پیدا کردی وگرنه بقیه لینک ها رو چک کن.
ضمنا خیلی سایت ها از رو سرور سایت های دیگه لینک میزارن.منظورم اینه که پیش میاد کل اینترنت رو زیر رو میکنی بیشتر سایتها به یه جا لینک دادن!(حالا کافیه سایت اصلی فایل رو از رو سرور حذف کنه!)
این نصیحت رو هم از من داشته باشین ،اگه چیزی دانلود میکنین چک کنین رمز داره یا نه.اگه داشت رمزشو موقع sava کردن یا بعد اینکه دانلود شد روش بنویسید.

:10:

Ghaioom
25-03-2012, 19:59
بهترین راه برای پیدا کردن پسورد فایل rar یا zip اگه از اینترنت دانلود شده باشه و تغییر نام نشده باشه اسم فایل رو جستجو کنی تو گوگل به احتمال زیاد سایتی که اون لینک رو گذاشته میاد و به احتمال زیاد هم پسورد کنار لینک هست.

موفق باشید.